Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

Искрен да будем, баш сам разочаран неуверљивим одговором од стране централе Максбета.
Они бар нису били пилићари нивоа "Soccer", "Millennium",  и сл.

Очекиво сам више слуха, а добио скидање с курца танком аргументацијом.

Још више сам разочаран због бизарног развоја ствари у Колумбији.
Није први пут да се догоди да домаћин на којег сам типовао одигра утакмицу изван матичног терена, са чим нисам био упознат пре уплате, али ово је први пут да чујем да домаћин одабере град и стадион формалних гостију. Кад је већ тако било, зашто фудбалски савез Колумбије није заменио домаћинства званично? Неће да ремете распоред? Нек' се гоне у курац.
Дефинитивно један од бизарнијих падова који су ми се десили у дводеценијској кладионичарској каријери.

Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2022 at 6:05 PM, RatzenStadt said:

Искрен да будем, баш сам разочаран неуверљивим одговором од стране централе Максбета.
Они бар нису били пилићари нивоа "Soccer", "Millennium",  и сл.

Очекиво сам више слуха, а добио скидање с курца танком аргументацијом.

Још више сам разочаран због бизарног развоја ствари у Колумбији.
Није први пут да се догоди да домаћин на којег сам типовао одигра утакмицу изван матичног терена, са чим нисам био упознат пре уплате, али ово је први пут да чујем да домаћин одабере град и стадион формалних гостију. Кад је већ тако било, зашто фудбалски савез Колумбије није заменио домаћинства званично? Неће да ремете распоред? Нек' се гоне у курац.
Дефинитивно један од бизарнијих падова који су ми се десили у дводеценијској кладионичарској каријери.

Jel se ozbiljno kladis? Sto igras u Max betu, oni su sprdnja. Mada ako se ozbiljno kladis svaki mec proveris sam.

 

Da si proverio, mogao si lupiti kontru, mada se ne razumem u fuzbal.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 7/25/2022 at 6:05 PM, RatzenStadt said:

Искрен да будем, баш сам разочаран неуверљивим одговором од стране централе Максбета.
Они бар нису били пилићари нивоа "Soccer", "Millennium",  и сл.

Очекиво сам више слуха, а добио скидање с курца танком аргументацијом.

Још више сам разочаран због бизарног развоја ствари у Колумбији.
Није први пут да се догоди да домаћин на којег сам типовао одигра утакмицу изван матичног терена, са чим нисам био упознат пре уплате, али ово је први пут да чујем да домаћин одабере град и стадион формалних гостију. Кад је већ тако било, зашто фудбалски савез Колумбије није заменио домаћинства званично? Неће да ремете распоред? Нек' се гоне у курац.
Дефинитивно један од бизарнијих падова који су ми се десили у дводеценијској кладионичарској каријери.

Citao sam neka pravila jedne kladionice i naidjem na ovo. Setio sam se tvog slucaja sa Kolumbijcima.

 

Ukoliko tim više ne igra na prvobitno najavljenom terenu , opklade će biti važeće sve dok mesto odigravanja nije prebačeno na teren suparničkog tima (ili u slučaju internacionalnih mečeva, sve dok je mesto odigravanja u istoj zemlji). Victory zadržava pravo da poništi sve opklade na čije kvote promena mesta odigravanja meča znatno utiče.

 

Znaci da bi kod njih tvoja opklada bila ponistena i tiket bi ti bio dobitan...

 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 9/22/2022 at 11:13 AM, Drug Crni said:

Da li je neko radio verifikaciju naloga u Mozzartu?

Da napiše šta tačno traže.

 

Npr.da li se traži i broj tekućeg računa, potvrda adrese i sl.kao u Socceru..ili samo slika ličnog dokumenta i selfi

 Ja sam radio pre par godina ali na uplatnom mestu, u kladionici. Samo dao licnu kartu i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 9/22/2022 at 11:13 AM, Drug Crni said:

Da li je neko radio verifikaciju naloga u Mozzartu?

Da napiše šta tačno traže.

 

Npr.da li se traži i broj tekućeg računa, potvrda adrese i sl.kao u Socceru..ili samo slika ličnog dokumenta i selfi

 

 

Ja radio juče. Trebalo mi da mogu da podignem pare od onog Jack Pota što mi uleteo za klađenje uživo tokom finala. Samo slika L.K. sa obe strane. Uslikaš L.K sa jedne i druge strane, odradiš screenshot  ( jer je sama fotka prevelika za upload ) i onda uploaduješ screenshotove uslikanih fotki. Posle im treba par sati da to obrade. 

Inače, izgleda da u Mozzartu više ne možeš napravit nalog za isplatu ukoliko tvoj nalog nije verifikovan. 

Edited by Ding Hao
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzas sta im se dozvoljava, ali znas da sam ja uzeo onomad i advokata i da smo im pretili i tuzbom, medjutim odustali smo na kraju jer oni imaju clan koji im garantuje ovakve stvari, a ti opkladom prihvatas ta praila, a ista su registrovana i u ministartstvu koje je zaduzeno za njihovu kontrolu tako da si apsolutno nemocan pred njihovom samovoljom. Zato mi je informacija da su postali naslovni sponzor voljene KK Crvene Zvezde pala teze od bilo kog poraza istog tima u poslednjih 12 meseci 😞

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Romantik said:

Uzas sta im se dozvoljava, ali znas da sam ja uzeo onomad i advokata i da smo im pretili i tuzbom, medjutim odustali smo na kraju jer oni imaju clan koji im garantuje ovakve stvari, a ti opkladom prihvatas ta praila, a ista su registrovana i u ministartstvu koje je zaduzeno za njihovu kontrolu tako da si apsolutno nemocan pred njihovom samovoljom. Zato mi je informacija da su postali naslovni sponzor voljene KK Crvene Zvezde pala teze od bilo kog poraza istog tima u poslednjih 12 meseci 😞

 

koliki si imao dobitak i koja je kladionica u pitanju? meridian?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Ding Hao said:

 

Ovo realno jeste baš velika i očigledna greška (onako odokativno, 10 puta veča kvota od one koja bi trebala da bude), koja se prepravlja u svim kladionicama. Od Pinnacla pa nadole. Ovde je sistem iz nekog razloga dozvolio da se kombiniraju opklade koje su correlated, ali sa kvotama kao da ih igraš neodvisno. Tu bi sistem ili morao da rejectuje pokušaj uparivanji tih kvota. ili da se to odigra kroz feature koji je sposoban da izračuna koliko su ti outcomovi u korelaciji, i ponudi ti "realnu" kvotu. Recimo kao što bet365 ima bet builder za te stvari.

 

Problem ovde nastaje obično kod retail uplata na šalteru, jer čovek koji ima tiket nema pojma šta se je tu desilo i čeka ga loša vest kad stigne po naplatu. Dok online tu brzo stigne message u inbox da je došlo do greške i da je tiket prepravljen.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jel ume neko ko igra u Sokeru da mi kaže šta su uradili sa bonusima;koliko parova mora da se odigra i sa kojim kvotama da bi se ostvario bonus?
Ja igram kod njih na regularnoj bazi,ali sam primetio da su tu počeli mnogo da "štede"..uveli su neke promene nedavno,očigledno

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je sad, pre nekoliko meseci, kad je moja malenkost osvojila  350 K bonusa, bilo je da moraš da odigraš sa bonus računa onoliko kumulativnog uloga koliko iznosi dodeljeni bonus da bi mogao da ostatak prebaciš na standardni račun. Bila su uslov minimum dva para na tiketu. Nisam primetio neka ograničenja u kvotama. Posle tih 350 K nisam dobijao ni zarađivao nikakav bonus. To je važilo za one bonuse koje osvojiš u nagradnim igrama/ promocijama. Za one bonuse koje dodeljuju kad su oni vikendi pa ti na 2000 uplaćenih dodele hiljadarku, za njih je važilo 4 para minimum 1.35 kvota, moraš da odigraš duplo više sa standardnog računa da bi aktivirao bonus tj da bi uopšte mogao da se kladiš sa bonus računa. 

Link to comment
Share on other sites

Više sam mislio na one tikete-zmije,kad naređaš recimo 15-20 parova,pa na to dobiješ određeni % bonusa..tipa: dobitak je 10.000 i na to bonus recimo 40% (4000) pa ukupni dobitak bude 14k.
Tu su maksimalno uškrtarili..imam utisak da su usvojili neku formulu koju ne mogu da provalim..:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Više sam mislio na one tikete-zmije,kad naređaš recimo 15-20 parova,pa na to dobiješ određeni % bonusa..tipa: dobitak je 10.000 i na to bonus recimo 40% (4000) pa ukupni dobitak bude 14k.
Tu su maksimalno uškrtarili..imam utisak da su usvojili neku formulu koju ne mogu da provalim..:smiley33:

Mislim da se bonusi računaju samo na kvote preko 1,35. 5 parova je minimum a na to je bonus 3%, na 6 je 5% i tako do 15 parova. Takođe postoji i tkz kafe bonus. Kada platiš račun za piće isti taj iznos možeš uplatiti na tiketu sa najmanje 4 para preko 1,35. Taj bonus iznosi 20%.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...