Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

Naše kladže imaju pregršt slotova i igara u Kazino sekciji koje nemaju dozvolu/licencu u većem delu Evrope. Malta, Kipar, BiH, Crna Gora i Srbija, s' tim što Malta i Kipar su često baze svih ovih provajdera igara i naravno poznati tax heaven lokacije. Ostatak sirotilje jebu lokalni profiteri. Zato moraju da prate lokaciju prilikom korišćenja aplikacije, mislim da možeš da podesiš da ti prati samo kada koristiš aplikaciju aktivno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko vise naseda na te bonuse kod uplate. Konstantno bombarduju raznim promocijama, za koje mislim da su kontraproduktivne.

 

Trenutna "velikodusna" kod domacih je :   slika 

 

Uslovi su komedija.

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

A  pazite ovo sranje. Jedna viđena domaća kladionica mi daje 100 dinara bonusa svakog utorka. I ja ajd, sto za sto, nikad ništa, odlučim da prištedim nekoliko nedelja, da nabijem nekih 500-600 dindži pa ću onda probati nešto da odigram. Prva nedelja 100, druga nedelja još sto znači 200, treća nedelja još sto...kad tamo ukupno 100 na bonus računu. Skotovi mi uzeli dvesta dinara koje su mi već dali :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Meridianu igrao prosle godine, jedno mesec dana, prilicno jako...
Nikada vise, ni pre, ni posle tog perioda.
Posle otprilike par meseci, stize mi SMS da mi je uplacen bonus, valda da me privole da se vratim. Kad ono, 50 dinara 😄 
Jos jedno pet-sest puta stigla ista "nagrada" (sto je najgore od svega, u trenucima besparice sam i to koristio) i onda su odustali.

Ali Maxbet...
Kad sam na leto prokopao novo dno u svom zivotu i prestao naglo nakon sto je visegodisnja igra dostigla svoj kresendo u Aprilu i kada sam prokockao ~7k EUR za par dana, pa oko par meseci nakon toga su me poceli spamovati svim mogucim i nemogucim promocijama, bonusima bez uslova i sl.
Nedavno sam dobio 25 besplatnih spinova u igri, koju sam gle cuda najvise igrao dok sam aktivno kockao, na visokim ulozima. 
25 spinova je stvarno malo, ali reko' ajd uci cu, svakako sam pacenik. Kad ono, visina fiksno postavljenog cipa 400 dinara. Dobio jednu "kocku" ("prolaz", kako li zovu kod vas u kraju), 14 000 dinara 😄 . Naravno, otislo i to brzinom svetlosti. 
Dok sam bio redovan, nisam ih ic interesovao. Za poslednjih 6 meseci sam dobio oko 300 EUR kroz besplatne spinove koji drugima uglavnom ne stizu u kroz ponude i promocije.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 3/12/2024 at 4:42 PM, Predator93 said:

Pozdrav svima,

Da li neko ima iskustva dizanja novca iz stranih kladionica preko ovih elektronskih novcanika? Uplatio sam preko skrila,al su u medjuvremenu izbacili tu opciju i sad ne znam sta da radim.Nije neka suma u pitanju,al ne bih da im ostavljam ako bas ne moram.

 

https://prnt.sc/TLbm6xP38L-t

 

 

 

Na tvom mestu povukao bih preko USDT (TRC20) kriptovalute. 

Edited by Jurgen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Opet ja sa problemima u vezi isplate...

Da nije neko slucajno igrao u domacoj kladionici victory? Pre 25 dana su objavili da se gase i da se naprave nalozi za isplatu i evo od tada jos nista u vezi isplate.Preko mejla daju neke neodredjeno odgovore tipa bice,al kad to ne znamo.Bas sumnjiva prica i jos par ljudi sto znam nisu isplaceni od tad.Da nije neko slucajno uspeo da podigne pare ili nacuo nesto o cemu se radi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...