Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

15 minutes ago, Drug Crni said:

Kakav žuti kružić?

 

Kad kliknes na kvotu, tj sta ces da igras u donjem desnom uglu se stvori kruzic gde stoji ukupna kvota i koiko si meceva igrao, al kad se klikne nista se ne desava, a ne postoji drugo mesto za polaganje opklade ???

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

clear cache & cookies?

 

Pokusao sam na 3 razlicita browsera i opet isto.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Gaga said:

Sto dalje od tih hostaplera,prebacili se na novu platformu,ljudima nestale pare,nestali nalozi,nisu isplatili dobitke,itd,sve slusam ovih dana od drugih.

 

Ne verujem da je namerno. Kad imaš profitabilnu operaciju, sitno potkradanje te vrste je jako kontraproduktivno.

 

Pre če biti da je do nesposobnosti, površnosti. Da se je nešto zalomilo kod prenosa podataka o računima igrača. Mada, malo smrdi i na loš razvod sa provajderom prošle platforme. Može biti da su izašli iz ugovra jednostrano i/ili ostali dužni neke pare, a ovi im zbog toga drže te informacije pod ključem, dok ne legne lova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Zvezdinho said:

Kad kliknes na kvotu, tj sta ces da igras u donjem desnom uglu se stvori kruzic gde stoji ukupna kvota i koiko si meceva igrao, al kad se klikne nista se ne desava, a ne postoji drugo mesto za polaganje opklade ???

Ti igraš sa fona?
Ja skoro isključivo sa kompa..ali i sa fona mi radi.

Jesi probao sa desktopa?

Link to comment
Share on other sites

Pa,odakle ti onda kružić??

Ja kad uđem u ponudu sa leve strane (izaberem ligu,pa utakmicu i onda događaj/igru) automatski mi se sa desne strane ekrana prikaže tiket. Nema nikakvog kružića..ispod polja za iznos uplate mi je dugme (crni pravougaonik) UPLATI. Kliknem i to je to.

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Da li, možda slučajno, neko ima ideju na koji način je moguće igrati na betfair ili nekom sličnom exchange sajtu, za nas iz Srbije. Znači dosta mi je krađe bukvalno na kvotama, pogotovo u live klađenju. U kamenom dobu smo zbog monopola izvesnih domaćih kladionica, u odnosu na svetsko tržište. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

Da li, možda slučajno, neko ima ideju na koji način je moguće igrati na betfair ili nekom sličnom exchange sajtu, za nas iz Srbije. Znači dosta mi je krađe bukvalno na kvotama, pogotovo u live klađenju. U kamenom dobu smo zbog monopola izvesnih domaćih kladionica, u odnosu na svetsko tržište. 

 

Ja igram preko Betinasia (bivši asian connect). Kod njih imaš orbit exchange, koji je ustvari betfair sa drugom fasadom.  A imaju i Black produkt, koji ja koristim. Tu imaš sa jedne platforme dostup do više kladionica i exchangova. Klikneš tip koji želiš da odigraš, minimalnu kvotu koju želiš, a platforma ti uplati opkladu tamo gde je ponuda najbolja.

 

Sportmarket takodje nudi slične stvari kao Betinasia. Ima i ostalih, ali recimo da su ove dve medju najpoznatijima i najpouzdanijima, jer su na sceni več jako dugo.

 

Što se tiče Srbije, ona nije navedena kao restricted country u t&c na BIA, ali opet bolje da se proveri sa supportom kako i šta. Za Sportmarket neznam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja igram preko Betinasia (bivši asian connect). Kod njih imaš orbit exchange, koji je ustvari betfair sa drugom fasadom.  A imaju i Black produkt, koji ja koristim. Tu imaš sa jedne platforme dostup do više kladionica i exchangova. Klikneš tip koji želiš da odigraš, minimalnu kvotu koju želiš, a platforma ti uplati opkladu tamo gde je ponuda najbolja.

 

Sportmarket takodje nudi slične stvari kao Betinasia. Ima i ostalih, ali recimo da su ove dve medju najpoznatijima i najpouzdanijima, jer su na sceni več jako dugo.

 

Što se tiče Srbije, ona nije navedena kao restricted country u t&c na BIA, ali opet bolje da se proveri sa supportom kako i šta. Za Sportmarket neznam.

Hvala na odgovoru, da li postoji neki modus oko uplate&isplate sredstava ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DEEP_IMPACT said:

Hvala na odgovoru, da li postoji neki modus oko uplate&isplate sredstava ? 

 

Šta si mislio sa "modus"? Ako pitaš šta nude od opcija za uplate i isplate, manje više sve isto kao ostale online kladionice. Ja najviše koristim Skrill, ali vidim da u opcijama imaju i neki drugi e-walleti, crypto, credit card, bank transfer...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni novi Soccer šljakao normalno od prvog dana. Koristio sam par dana, verovatno malo i stvar navike, ali više mi se sviđa stara platforma.

 

Svakako, za ono što igram, MaxBet mi je najbolja domaća opcija + imaju super aplikaciju za iOs i odličan support. Doduše, jednom sam ih napušio jer su me ispalili za bonus, ali budući da kod drugih toga nije ni bilo...

 

Čekam da vidim šta će ove sezone da smisle kada je u pitanju košarka, da li će pustiti makar par meseci da se vezuju igrači i utakmice ili ću morati da tražim neke nove...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao problema sa isplatama pojedinih dobitaka na Socceru prethodnih dana..nisu mi upisali konkretno 4 dobitna tiketa. Doduše,to su bile uplate od pre više od 20 dana jer ja hvatam kvote rano,pre nego što počnu da padaju..mnogo igram unapred inače.
U međuvremenu su promenili sajt,pa je možda bilo i do toga? Mada,kako su mi onda uračunavali neke druge dobitne tikete? Who knows..

U svakom slučaju,primetio sam i da i nije radila opcija pretrage tiketa..uplaćenih/dobitnih/gubitnih..baš malo aprijatno

Pohvala jer su po slanju mojih reklamacija mejlom odmah reagovali i upisivali dobitke. Doduše,ne kao dobitne tikete,već uplatu depozita na nalog :smiley5: Meni je najvažnije da su pare legle,ali jeste malo problematično. Ispratiću ih i u narednom periodu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ja sam imao problema sa isplatama pojedinih dobitaka na Socceru prethodnih dana..nisu mi upisali konkretno 4 dobitna tiketa. Doduše,to su bile uplate od pre više od 20 dana jer ja hvatam kvote rano,pre nego što počnu da padaju..mnogo igram unapred inače.
U međuvremenu su promenili sajt,pa je možda bilo i do toga? Mada,kako su mi onda uračunavali neke druge dobitne tikete? Who knows..

U svakom slučaju,primetio sam i da i nije radila opcija pretrage tiketa..uplaćenih/dobitnih/gubitnih..baš malo aprijatno

Pohvala jer su po slanju mojih reklamacija mejlom odmah reagovali i upisivali dobitke. Doduše,ne kao dobitne tikete,već uplatu depozita na nalog :smiley5: Meni je najvažnije da su pare legle,ali jeste malo problematično. Ispratiću ih i u narednom periodu

 

Čekaj, jesi ti mogao da vidiš te tikete, ili su nestali iz historya zajedno sa starom platformom? 

Link to comment
Share on other sites

Ja čitam sve ovo što vi pišete, i dosta stvari ne mogu da skapiram iz prve o čemu se tačno radi. A onda se setim koji sam ja boomer po tom pitanju: Redovno idem u Meridian, (Imaju mi najbogatiju ponudu za ono što ja igram i samo zato igram tamo), i uplaćujem brze tikete koje sastavim kući na kompu ili tamo u lokalu i to je to... Ne treba mi čak ni fon za moje uobičajeno klađenje (Ladno u 2023-oj). Varijacija u mojoj navici skoro i da nema: Zapravo najveće razlike, kad se radi o mom klađenju, su u tome u koji ću lokal da odem (Što zavisi u kom pravcu sam inače krenuo kada idem negde ovako). E da... Osim toga, vidim druge sajtove i ne sviđaju mi se previše.

Link to comment
Share on other sites

To je okej, imas svoju naviku, bez nekih insentiva da je menjas.

 

Za mene je vise nego jasno koje su stvari koje zelim:

  • komfor, dakle od kuce da igram, razmatram, analiziram potencijalne parove

 Ovo mogu da ispune i brzi tiketi, ali mi je daleko lakse da dok sastavljam tiket, uporedo citam/slusam/istrazujem, a onda i uplatim odmah

  • live kladjenje - bitan razlog
  • pracenje opklada - ovde mi je MaxBet top, tiketi se refreshuju jako brzo, tako da mogu da ispratim svaki od mnogo tiketa koje uplatim 😄 
  • telefon - volim da uplatim/ispratim utakmice "u hodu", kada nisam pri kompu 

Sve u svemu, svidja mi se da sve cepam digitalno, ne nosim nikakve papirice sa sobom, ali takav je moj stil i preferencije, igram dosta tiketa, nekada nije lako ispratiti ih. + Uzivo kladjenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2023 at 5:08 PM, pierre van hooijdonk said:

Ios aplikacija je ista, meni je odlična, sajt mi se nimalo ne sviđa, a na kompu mi seče bitan deo...

Приметио сам, можда је нека коинциденција са мојим опкладама, да су им квоте мало веће него код конкуренције тренутно. А и мени на ајфону апликација ради одлично, а на компу сече део екрана и само ако у претрази откуцам тим који играм, па одатле отворим меч, могу да уплатим нормално. 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, pierre van hooijdonk said:

To je okej, imas svoju naviku, bez nekih insentiva da je menjas.

 

Za mene je vise nego jasno koje su stvari koje zelim:

  • komfor, dakle od kuce da igram, razmatram, analiziram potencijalne parove

 Ovo mogu da ispune i brzi tiketi, ali mi je daleko lakse da dok sastavljam tiket, uporedo citam/slusam/istrazujem, a onda i uplatim odmah

  • live kladjenje - bitan razlog
  • pracenje opklada - ovde mi je MaxBet top, tiketi se refreshuju jako brzo, tako da mogu da ispratim svaki od mnogo tiketa koje uplatim 😄 
  • telefon - volim da uplatim/ispratim utakmice "u hodu", kada nisam pri kompu 

Sve u svemu, svidja mi se da sve cepam digitalno, ne nosim nikakve papirice sa sobom, ali takav je moj stil i preferencije, igram dosta tiketa, nekada nije lako ispratiti ih. + Uzivo kladjenje.

 

Razumemo se, samo da dopunim sa očiglednim - Ta moja rutina nije samo stvar navike same po sebi, nego i osigurava da se ne zalećem previše: Ono što sastavim, za to moram da ustanem od kompa, obujem se i odem do lokala gde u kešu uplatim. Nije da ne verujem sebi, ali ajd' da kažem da ovako još više verujem sebi. Isto kao što ne koristim kreditnu karticu u supermarketu, tako nemam nalog u kladionici iako sam regularan

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...