Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

44 minutes ago, Sector said:

Meni je gušt kako se Milano userava u zelene šumare. To se nisam nado. 

Svaka čast bro kako si ih izdžinksovao :Hail: ja ušao da vidim useravanje na minut do kraja kad ono bacanja za prvo vođstvo Žalgirisa na utakmici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene Partizan uopšte ne fascinira, ljudi imaju nešto preko 45% šuta za 3 za sada u EL, to nije održivo ni pod razno. Danas je Makabi imao 17 skokova više ali šta to vredi kad moraju da se oslanjaju na vedete poput Cohena, Dibartolomea, Sorkina i slične koji maše potpuno otvorene šuteve, ne znaju da driblaju, a moraju da imaju jaku minutažu, dok ovi Ameri im nisu neki šuteri. U ovom sastavu baš mega skromna ekipa. Biće bolje kad se priključe Gabriel i Jokubaitis ako još neko ne pobegne poput Loyda.


cisto informativno, koliko CZ ima sut za 3?

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Da li je Messina trenutno najgori trener u EL? Ovo je sad već uzorak od nekoliko sezona gde im je igra golo govno, a nije da nema kvalitetnih igrača.

Ma ajde to ali kako uspes da prospes 20 razlike ?Pa nisi Alba.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wrach said:

Polako, i Real je bio prosecna ACB ekipa prosle nedelje a evo ih nekako dobili PAO : )

Ne...Real bi bez Kampaca izgledao kao prosečna ACB ekipa, što potvrđuju porazi i sa njim u timu od Bilbaa, La Korunje i Bayerna...al dobro, ovako bude interesantnije kad napišeš nešto što nije rečeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva ludnica u Minhenu jbt. Šorts promaši, pa da kažemo zicer, za pobedu. Jurili rezultat i stigli na minus 1 sa dve trojke. Pariz je baš luda ekipa sa ogromnog energijom i neverovatnom dozom sreće koja ih prati sve vreme bez obzira na poraze. 

Link to comment
Share on other sites

Osvježenje je ovaj Pariz u EL, neću lagati. Jest da realno neće biti niti blizu playoffa, ali radije njih gledam nego Albu ili Asvel/Zvezdu ranijih godina kad se raspadnu usred sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

KKP ima odličnu drive and kick igru, kao uostalom i sve Žocove ekipe ranijih godina i uglavnom su ovo šutevi iz izgrađenih pozicija, retko koji je bio preko ruke iz igre 1:1, ima ih, ali u dosta manjem procentu. Veliki plus je što najblaže rečeno prosečni šuteri poput Ntlikine i Bonge trenutno šutiraju oko 60% za 3 poena na ne malom broju pokušaja po utakmici, i dok god je tako, uz jednu od najkvalitetnijih bekovskih linija u ligi, mogu da dobiju svaku ekipu u EL. Škripi im defanzivni skok, ali to je sistematski problem zbog česte svič odbrane, a i vcrs se Makabi propisno ispromašivao i to teški promašaji gde se lopta odbijala baš daleko od koša, pa su naravno imali i šta da uhvate.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

King of the Bongo toliko dugo održava visoke procente iz spot up-a da se to više ne može nazvati slučajnošću. S druge strane, u svakoj novoj utakmici od Franje Kaladonta očekujem šuterski raspad, za sada se odlično drži ali avaj pesak vremena je neumoljiv.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...