Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

Real bez Kampaca u ovom trenutku izgleda kao osrednji ACB ligas...ima tu dosta kvaliteta i bez njega i čudi me ds tako loše izgledeju. Musa i Hezonja baš nezainteresovano deluju pogotovu u odbrani, a čini mi se da je i legendarni Serhio Ljulj trebalo da se ove sezone pridruži Ćaću i Rudiju. Sve u svemu, nije KKP bez šansi, pogotovu ako i u nastavku ovako šutiraju.

Edited by Thor
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Thor said:

U pravu si...Nesrećni Feliz, Abalde i Ljulj prosto plešu po terenu. Objektivno i realno.

Do kraja trece cetvrtine ta tri igraca su igrala 6,6 i 10 min. Pretpostavljam da je to dovoljno za izvodjenje zakljucaka u drugoj utakmici EL.

Da ne pominjem sto zatvaras oci na Ibaku, Tavaresa i npr Mayesa.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja napisah kako i bez Kampaca ta ekipa ima dosta kvaliteta, i da me čudi da izgledaju ovako kako izgledaju na početku sezone...a izgledaju baš loše, pre svega u odbrani gde prednjače Musa i Hezonja. Uostalom Bayern, a pogotovu neugodni Deportivo iz Lakorunje su to i potvrdili.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Muka mi da tražim “postove” forumaša koji su Xaviera iz Reala nazivali “divljakom”…

 

Neverovatno!!!

 

Poštena košarkaška njuška na obe strane terena 💯

 

Pri tom, ozbiljan ozbiljan kvalitet napadački…

 

 

Još je mlad, biće sve bolji.

Link to comment
Share on other sites

Partizanov veliki problem je Davies, crni Štimac. Bolje bi im tu došao neki duplo manje talentovan napadač a veći hustler. Zanimljivo da je Partizan u oba meča imao brutalne šuterske brojke a izgubio van napete završnice.

 

Virtus je baš truo, smuči mi se život kad vidim Hacketta, Bellinelia, Polonaru, Pajolu i ostalu bratiju, a Shengelia, Clyburn i Žižić su svi u ozbiljnom padu karijere. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, JPM said:

Kampaco doktorski.

Real zasluzeno ali su prilicno pobedivi, ranjivi. Ne bih rekao neuigrani ali nekako nisu na 100%.

Partizan tanak defanzivno za potpuno moje cudjenje.

 

DAAAJTE TABEEEELU

Ibaka evropski Karl Meloun. Cak malo i lici u faci.

Nemoj. Prošle godine smo bili prvi na početku pa znamo kako se završilo. NE POSTAVLJAJTE NIŠTA I BEZ BAKSUZIRANJA. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Dejvis je kod preuzimanja isti Luka Mitrovic.

Real me uopšte nije impresionirao (sa izuzetkom Facua, ono je doktor), nekako mi igraju mlitavo, bez žara, bez neke preterane agresije...pa Partizan ovoliko otvorenih šuteva za 3 nije imao ni u Dudovoj šumi. Ljulj očigledno više ne može, mada stari je to lisac, videcemo. Tavares van forme, a Hezonja on igra neku svoju kosarku. Rejtan-Mejs ozbiljna praćka, a Feliz pre povrede EK nivo.

Partizan sa dobrim šutem za 3 i to nekoliko različitih igrača, ali odbrana kao i Real, premekano, nekako mi delovalo kao pripremna utakmuca.

Tek je početak, još se uigravaju, biće bolji i jedni i drugi.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Partizanov veliki problem je Davies, crni Štimac. Bolje bi im tu došao neki duplo manje talentovan napadač a veći hustler. Zanimljivo da je Partizan u oba meča imao brutalne šuterske brojke a izgubio van napete završnice.

 

Virtus je baš truo, smuči mi se život kad vidim Hacketta, Bellinelia, Polonaru, Pajolu i ostalu bratiju, a Shengelia, Clyburn i Žižić su svi u ozbiljnom padu karijere. 

 

Штета што је Кординије тамо, јако добар играч. Депресија је цео тај тим.

 

Ефес невероватна ротација, оно је брутално, остаје недоумица хоће ли тренер моћи то да хендлује како треба.

 

Фенер озбиљно, у складу са очекивањима.

 

Асвел ће бити компетитивнији него прошле године, не нешто превише интелигенције, али жеља и интензитет су ту.

 

ПАО брутално брутално јак, само дају гас и у два напада реше.

 

Бајерн ће играти на масу поена ове године, дефанзивна рупа, али Херберт има одличне нападачке сетове. Али Едвардс јако лоше игра, мислио сам да је далеко бољи играч. Као мува без главе.

 

Комша нема за чиме да жали, два пораза у Шпанији, вечерас ок представа, Ниликина се губи дефанзивно, а ту би требало да доноси своје, требаће му прилагођавање. Дејвис највећи упитник, ретко прецењен играч, егоцентрик и слаб дефанзивац. Прилика да комша оде на 2-2 следеће недеље.

 

Реал у фази донекле рибилдинга, Таварес полако али сигурно клиза ка доле, Ибака сурови про. Факу-Дек су прави Реаловци.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...