Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

23 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ne, iskreno me zanima da cujem kakvi su to ljudi kao fradler. Jer mi je pun kurac vise likova koji dodju na forum, kao male mace su 15 upisa, ono kao "citam vas odavno ali sam sad odlucio da se registrujem, pozdrav braco" a onda od svog dvadesetog upisa krenu da izigravaju policajca na forumu, da klasifikuju ljude na prave i neprave Zvezdase i slicna sranja.

Znaci, pisi i pusti druge da pisu.

Tebra, raspravljas se sa Erxom, ja znam da ti nemas predstavu ko je lik, ali veruj mi, presmesno je

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos krije karte za početak sezone od protivnika. 

Kao i svake sezone ne možemo da prođemo bez amaterskih odluka kluba. Po sezoni najmanje tri takve odluke imamo. Prva je došla baš brzo. Čekamo ostale dve da se ispuni kvota. Dzaba novac kad nas vode ograničeni ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Sferopulos krije karte za početak sezone od protivnika. 

Kao i svake sezone ne možemo da prođemo bez amaterskih odluka kluba. Po sezoni najmanje tri takve odluke imamo. Prva je došla baš brzo. Čekamo ostale dve da se ispuni kvota. Dzaba novac kad nas vode ograničeni ljudi. 

Ja vec vidim 2, turnir u rusiji i situacija sa petrusevim

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Bez nedovica rokasa i bolomboja u rusiji, najbesmisleniji turnir ikad igran na pripremama

To mogu samo genijalci iz kkcz da pristanu

 

Nedović povređen, Rokas i Bolomboy nepodobni.

 

Ono što ja ne razumem je zašto pobogu insistiramo na tim prijateljskim utakmicama sa ruskim ekipama. Zašto pobogu guramo prst u oko ljudima koji odlučuju o licenci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stefi88 said:

Bas je jako bitno da Rokas, Bolomboj i Nedovic igraju u Rusiju, mozda i kljucan nas turnir za nastavak sezone...

Hahahahah neverovatni ste svega mi, generalna proba pred sezonu mi igramo bez 3 igraca iz uske rotacije, mnogo povrsno gledate na pripreme i pripremne utakmice, nije ovo igrica pa ce na dugme svi krenuti da igraju od 3.10.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Da li je negde uopšte potvrđeno da Rokas i Bolomboj neće igrati ili se zaključuje na osnovu tvita od strane lika koji nema apsolutno nikakve informacije iz kluba

Ne znam da li sam sanjao ili sta, ali juce je isto bila prica da Rokas i Bolomboj ne igraju protiv Olija?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Pisao Meridijan. 

Hvala, nisam ništa sem onog tvita video pa zato pitam. Možda i nije tačna informacija jer je klub u onom saopštenju posle utakmice napisao da ekipa putuje direktno iz Atine na taj turnir, nisu spominjali ništa o izostanku Rokasa i Bolomdečaka. Za izostanke su samo Nedovića i Tea spomenuli.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Hahahahah neverovatni ste svega mi, generalna proba pred sezonu mi igramo bez 3 igraca iz uske rotacije, mnogo povrsno gledate na pripreme i pripremne utakmice, nije ovo igrica pa ce na dugme svi krenuti da igraju od 3.10.

Pa zato i kazem, najvazniji turnir do sada, generalna proba, toliko bitno da su svi tu, jer bi onda sigurno krenuli da igramo od 3.10 jbg

Ovako ce verovatno krenuti svi krenuti da igraju od 10.10 ali pazi samo ako su svi zdravi, ako se Nedovic ne vrati kada i Rokas i Bolomboj onda se taj datum pomera jos koji dan jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Pa zato i kazem, najvazniji turnir do sada, generalna proba, toliko bitno da su svi tu, jer bi onda sigurno krenuli da igramo od 3.10 jbg

Ovako ce verovatno krenuti svi krenuti da igraju od 10.10 ali pazi samo ako su svi zdravi, ako se Nedovic ne vrati kada i Rokas i Bolomboj onda se taj datum pomera jos koji dan jbg.

U redu je Nebojsa odmori malo

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://telesport.rs/2024/09/11/iz-grcke-stizu-lose-vesti-milutinov-na-dugoj-pauzi/?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaa1o9YSbdEyYFsQCAlG7uOpvmyTRL6pWuTq-5h0nSHKLGLcR0ptvadEgzc_aem_1m3WtLXnvWLMslAE8xC0Cg

 

Kako ne mogu da kvotujem sebe iz zatvorenog topica za sve oni koji su se smajli na pisanje da je ludost da se osloni na Milutinova i da nece biti povredjen

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ono što ja ne razumem je zašto pobogu insistiramo na tim prijateljskim utakmicama sa ruskim ekipama. Zašto pobogu guramo prst u oko ljudima koji odlučuju o licenci.

 

Igra se na duge staze. Pre ili kasnije, ruski klubovi će se vratiti u Evroligu. Uostalom, Evroliga ima sve veće i veće probleme, pa se može desiti da jednog dana Zvezda zaigra VTB ligu i treba biti spreman za takav razvoj situacije.

 

(Svaka sličnost za diplomatskim rezonovanjem na nekim drugim nivoima je slučajna.)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Igra se na duge staze. Pre ili kasnije, ruski klubovi će se vratiti u Evroligu. Uostalom, Evroliga ima sve veće i veće probleme, pa se može desiti da jednog dana Zvezda zaigra VTB ligu i treba biti spreman za takav razvoj situacije.

 

(Svaka sličnost za diplomatskim rezonovanjem na nekim drugim nivoima je slučajna.)

Ovaj post je powered by delije.net

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Bez nedovica rokasa i bolomboja u rusiji, najbesmisleniji turnir ikad igran na pripremama

To mogu samo genijalci iz kkcz da pristanu

 

15 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nedović povređen, Rokas i Bolomboy nepodobni.

 

Ono što ja ne razumem je zašto pobogu insistiramo na tim prijateljskim utakmicama sa ruskim ekipama. Zašto pobogu guramo prst u oko ljudima koji odlučuju o licenci.

 

Da li vi zaista mislite da su FKCZ, KKCZ, kao i FKP ove i KKP ranije (isto na VTB kupu) igrali tamo zato sto im to tako odgovara?

 

Igrali su jer im je tako receno. Aj reci ti "ne" Staljinu sponzoru, pa da vidis na sta ce ti liciti budzet sledece godine!

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

 

Ono što ja ne razumem je zašto pobogu insistiramo na tim prijateljskim utakmicama sa ruskim ekipama. Zašto pobogu guramo prst u oko ljudima koji odlučuju o licenci.

Партизан је играо исто на ВТБ купу након избацивања Руса па не знам јесу ли коме гурнули прст у око, заболе уво било кога што су тамо играли.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Da li vi zaista mislite da su FKCZ, KKCZ, kao i FKP ove i KKP ranije (isto na VTB kupu) igrali tamo zato sto im to tako odgovara?

 

Igrali su jer im je tako receno. Aj reci ti "ne" Staljinu sponzoru, pa da vidis na sta ce ti liciti budzet sledece godine!

 

Onda je morao da se nadje jos jedan turnir ozbiljan kao priprema za ozbiljne tekme koje nas cekaju uskoro

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je dobro @Kooineeperkotvorio temu vidi se i po tome sto sad forumasi na osnovu statistike i par random slika na Instagramu , posle zatvorene pripremne utakmice, izbacuju predvidjanja za celu sezonu.

AI je kurac od ovce za nas.

Samo napises npr. Kalinic 6 poena i dobijes kako ce se odvijati sezona u svim takmicenjima, kolika ce biti cena lake nafte u februaru i recept za sirkejk.

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...