Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

3 minutes ago, pavlaka said:

Samo sto svi navedeni Smajlagic, Pwtrusev, Panter... sastave sezonu sa eventualno 10ak dana pauze,a ovaj ima 6 povreda po 10 dana sezonski. Da odg kolegi forumasu 😊

Ovo ti nije baš tačno. Pogledaj pa se sam razuveri.

 

Stereotip o kome sam pričao za koji se ljudi uhvate....

Edited by pilif88
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavlaka said:

Samo sto svi navedeni Smajlagic, Pwtrusev, Panter... sastave sezonu sa eventualno 10ak dana pauze,a ovaj ima 6 povreda po 10 dana sezonski. Da odg kolegi forumasu 😊

Opet po defoltu.

Smailagic ne moze da sastavi 5 minuta na terenu a da se ne drzi za kolena i bori za vazduh. Nedovic je za ove 2 sezone propustio svega nekoliko vezanih utakmica i to zbog mehanickih povreda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cenim da Nedovic ima vise od 1.1m, ugovor mu je rastuci, u trecoj sezoni je mozda dobacio i do milion i po.

 

Mislim da je glavni problem sa njim taj neki raskorak izmedju kurcevitih izjava a la "kad namestim sut bicu pakao za protivnike" i ekstremno bezmudog vajba kojim zraci. Ne znam jos jednog igraca kome se ruke tako odseku u neizvesnim zavrsnicama, pocne nicim izazvan da se kliza po parketu, lopta se pretvara u vruc krompir, odjednom ne moze da probije nikog i lansira cigle van balansa koje jedva dolaze do obruca. 

 

Nije ostavio neki dublji trag u repki, a pritom je i igrac koji defanzivno pokazuje najvecu dozu kurcobolje od svih domacih (Teo included), pa malo i to iritira ljude, posebno kad nije ispraceno ocekivanim ucinkom u napadu. A ocekivanja nisu mala, nalazi se u plateznom rangu (ako ne i u rangu iznad) igraca kao sto su Lojd, Lundberg, Hauard, Dorsi, Vildoza...

 

Inace, Nedara vecito bude najgromoglasnije pozdravljen kad izlaze igraci, rekao bih da ga ljudi zapravo bas vole i da se taj hejt prema njemu vise zapatio na forumu nego u hali. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Cenim da Nedovic ima vise od 1.1m, ugovor mu je rastuci, u trecoj sezoni je mozda dobacio i do milion i po.

 

Mislim da je glavni problem sa njim taj neki raskorak izmedju kurcevitih izjava a la "kad namestim sut bicu pakao za protivnike" i ekstremno bezmudog vajba kojim zraci. Ne znam jos jednog igraca kome se ruke tako odseku u neizvesnim zavrsnicama, pocne nicim izazvan da se kliza po parketu, lopta se pretvara u vruc krompir, odjednom ne moze da probije nikog i lansira cigle van balansa koje jedva dolaze do obruca. 

 

Nije ostavio neki dublji trag u repki, a pritom je i igrac koji defanzivno pokazuje najvecu dozu kurcobolje od svih domacih (Teo included), pa malo i to iritira ljude, posebno kad nije ispraceno ocekivanim ucinkom u napadu. A ocekivanja nisu mala, nalazi se u plateznom rangu (ako ne i u rangu iznad) igraca kao sto su Lojd, Lundberg, Hauard, Dorsi, Vildoza...

 

Inace, Nedara vecito bude najgromoglasnije pozdravljen kad izlaze igraci, rekao bih da ga ljudi zapravo bas vole i da se taj hejt prema njemu vise zapatio na forumu nego u hali. 

Bravo Kolega. Amin. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Taman da iskoristim priliku da se podsetimo nekih momenata

 

1.  Kad je teško Kalina

 

2. Pogledajte semafor (u mojoj glavi ovo pokazuje Tegiju)

 

3. Imamo i mi našeg Karija

 

4. Kad je teško Kalina, opet (ovde imate i bonus Pefijevu trojku)

 

Hvala za ovo podsjecanje. Trebace za neke jer su se vec nakacili na Kalinu💪

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zasto bi igrac u 32. i 33. godini imao rastuci ugovor?

nema nikakvog smisla

Па ни нема. Потписао је 3 године за округло 3 милиона што је милион по сезони. 300 хиљада је обештећење плаћено што му овде рачунају у плату.

Link to comment
Share on other sites

1.1 milion je smesno za takvog igraca kao sto je Nedovic...verovatno istancanom ukusu nasih navijaca ne prija njegov stil igre...njega je malo bolje zdravstveno stanje i konstantnst delila od mnogo ozbiljnije karijere...sto se mene tice neka ga kod nas u klubu dok god igra...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fradler said:

nalazi se u plateznom rangu (ako ne i u rangu iznad) igraca kao sto su Lojd, Lundberg, Hauard, Dorsi, Vildoza...

Nedović ima manju platu od svih igrača ovde sem Lundberga (nz koliko je on plaćen), pri čemu su neki od nabrojanih nekonstantniji od njega (Vildoza koji nakon prva dva meseca kod nas nije odigrao krštenu utakmicu a isti je lelemud u odbrani kao i Nedović) a neki ne mogu da se sastave od povreda u poslednjih nekoliko sezona i propuštaju više utakmica od Nedovića (Lojd). Takođe za tog Lojda je svašta pisano dok je bio kod nas uključujići i da se raspada kad god je gusto što je ista stvar koja se zamera Nedoviću.

 

Od nabrojanih igrača kad se sve uzme u obzir mogu 100% da se složim da su Hauard i Dorsi bolji.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Taman da iskoristim priliku da se podsetimo nekih momenata

 

1.  Kad je teško Kalina

 

2. Pogledajte semafor (u mojoj glavi ovo pokazuje Tegiju)

 

3. Imamo i mi našeg Karija

 

4. Kad je teško Kalina, opet (ovde imate i bonus Pefijevu trojku)

 

Ali Duletova faca posle ofanzivnog skoka Kaline 😂😂 Neprocenjivo

1 hour ago, quentin said:

 

Sad sam se šokirao kad sam vidio kako je Mitrović u ono doba imao normalan šut. Šta li se tom momku desilo...

Ovo mi je jedna od većih misterija, pored našeg konstantno lošeg šuta za 3... 

Njega kao da je neko pokušao da ukanali sa šutom, ne znam koji trener ga je ovome nau. Sećam se da je šutirao i trojke sasvim korektno za centra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, fradler said:

Cenim da Nedovic ima vise od 1.1m, ugovor mu je rastuci, u trecoj sezoni je mozda dobacio i do milion i po.

 

Mislim da je glavni problem sa njim taj neki raskorak izmedju kurcevitih izjava a la "kad namestim sut bicu pakao za protivnike" i ekstremno bezmudog vajba kojim zraci. Ne znam jos jednog igraca kome se ruke tako odseku u neizvesnim zavrsnicama, pocne nicim izazvan da se kliza po parketu, lopta se pretvara u vruc krompir, odjednom ne moze da probije nikog i lansira cigle van balansa koje jedva dolaze do obruca. 

 

Nije ostavio neki dublji trag u repki, a pritom je i igrac koji defanzivno pokazuje najvecu dozu kurcobolje od svih domacih (Teo included), pa malo i to iritira ljude, posebno kad nije ispraceno ocekivanim ucinkom u napadu. A ocekivanja nisu mala, nalazi se u plateznom rangu (ako ne i u rangu iznad) igraca kao sto su Lojd, Lundberg, Hauard, Dorsi, Vildoza...

 

Inace, Nedara vecito bude najgromoglasnije pozdravljen kad izlaze igraci, rekao bih da ga ljudi zapravo bas vole i da se taj hejt prema njemu vise zapatio na forumu nego u hali. 

Kurcevit je jer je u nekom nebitnom intervjuu na novogodisnjoj proslavi iz sprdnje rekao to za sut i pakao? Dajte jos  neke primere gde je bio arogantan i kurcevit posto sam izgleda propustio. Ja kad god gledam neki njegov intervju decko je uvek na mestu, a takav je i na terenu. Na sve to ubacio je onaj najbitniji moguci sut koji je mogao da uzme i reakcija mu je bila takva da je iskulirao i sebe i sve oko sebe, dok bi verovatno svaki drugi igrac u toj situaciji skinuo dres i krenuo da se busa u grudi otprilike. 
 

Meni su kod Nemanje najveci problem povrede koje ga konstantno izbacuju iz ritma. Pricao je kod Luke i Kuzme sta je problem sa tim povredama, zapravo ga jedna te ista stvar muci uglavnom, ali jbg. Ima istine i da se ukoci kada je gusto, ali mi je utisak da smo mu svi zajedno stavili neki nepotreban pritisak na ledja i da je on sam taj isti pritisak prihvatio i ponasa se kao da je nesto duzan klubu i nama navijacima pa mora u svakom bitnom momentu da pogodi sut. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sve ste vi u pravu za Nedu ali ja rekoh jednom prilikom da neke stvari nemaju cenu.

Trojka u zadnjoj sekundi, u prvom istorijskom EL derbiju, pred 20000 napaljenih grobara, bukvalno tu ispred Željka.. Taj muk nema cenu, rođaci to se sanja, zato počinje da se trenira, navija. Opet kažem šta je jedan drugi Nemanja rekao, nisam sanjao da postanem kapiten Mančestera nego...

Možda je to sitnica u odnosu na plej of EL. Ja bih tu sitnicu platio i milion, i deset..

Život je mozaik nekih sitnica. Zvezda je život sve drugo su sitnice.

  • Like 31
  • Love 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:

Sve ste vi u pravu za Nedu ali ja rekoh jednom prilikom da neke stvari nemaju cenu.

Trojka u zadnjoj sekundi, u prvom istorijskom EL derbiju, pred 20000 napaljenih grobara, bukvalno tu ispred Željka.. Taj muk nema cenu, rođaci to se sanja, zato počinje da se trenira, navija. Opet kažem šta je jedan drugi Nemanja rekao, nisam sanjao da postanem kapiten Mančestera nego...

Možda je to sitnica u odnosu na plej of EL. Ja bih tu sitnicu platio i milion, i deset..

Život je mozaik nekih sitnica. Zvezda je život sve drugo su sitnice.

 

Za sva vremena! 

Nakupio se trofeja, bice ove godine jos a konacno ce biti i taj plejof EL.

  • Like 18
  • Love 10
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mister-no said:

Sve ste vi u pravu za Nedu ali ja rekoh jednom prilikom da neke stvari nemaju cenu.

Trojka u zadnjoj sekundi, u prvom istorijskom EL derbiju, pred 20000 napaljenih grobara, bukvalno tu ispred Željka.. Taj muk nema cenu, rođaci to se sanja, zato počinje da se trenira, navija. Opet kažem šta je jedan drugi Nemanja rekao, nisam sanjao da postanem kapiten Mančestera nego...

Možda je to sitnica u odnosu na plej of EL. Ja bih tu sitnicu platio i milion, i deset..

Život je mozaik nekih sitnica. Zvezda je život sve drugo su sitnice.

Tako je. Bukvalno trenutak koji cu pamtiti citav zivot, ta radost koju sam doziveo u tom momentu i posle sreca kada sam legao da spavam nema cenu. Nesto sto ce se prepricavati deci i unucima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Meni su kod Nemanje najveci problem povrede koje ga konstantno izbacuju iz ritma. Pricao je kod Luke i Kuzme sta je problem sa tim povredama, zapravo ga jedna te ista stvar muci uglavnom, ali jbg. Ima istine i da se ukoci kada je gusto, ali mi je utisak da smo mu svi zajedno stavili neki nepotreban pritisak na ledja i da je on sam taj isti pritisak prihvatio i ponasa se kao da je nesto duzan klubu i nama navijacima pa mora u svakom bitnom momentu da pogodi sut. 


Kod Nemanje je najveći problem što bih verovatno i ja jednom uspeo da mu prodam fintu šuta i obiđem ga na prvom koraku, a poslednji put sam pogodio trojku prošle godine a čuvao me moj jednogodišnji sin.

 

Ali svakako očekujem bolju sezonu od njega i nadam se da će ga zaobići povrede. On sam može da nam donese 5 pobeda u EL.

Link to comment
Share on other sites

Mene Neda cesto jezivo nervira, verovatno zato sto od njega imam velika ocekivanja. Mislim da ce ove sezone uz Kenana biti mnogo korisniji, kada udje u njegov ritam bice u igri, a kada ga ne ide nece morati da pokusava da vuce ekipu i siluje. Svakako je igrac koji na el nivou moze da strpa 10-12 poena za cetvrtinu i ako se kontrolisano koristi moze biti top.

Link to comment
Share on other sites

Nedovic mi nije medju najomiljenijim igracima ali za njega se uzasno preteruje. Nekad pomislim da ga pojedini znaju licno kad ga toliko pljuju, cesto  neshvatljivo prelazenje granice dobrog ukusa pa i zadiranje u intimu, novcanik, zenu.

 

Takodje pricati o platama je besmisleno jer toliko dobranih primera pre "kumceta" (kako je nazivan) nije zasluzilo dobar deo tih vajnih ugovora

 

Glupo mi je i stavljanje u isti kos Luke Mitrovica sa raznoraznim palamudima, prosto toliko je dobar momak da to nicim ne zasluzuje  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...