Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

4 minutes ago, Guru said:

Sferopulos voli agresivnu i switch heavy odbranu p&r-a, za koju je neophodno imati agilne i pokretljive, a poželjno i atletične centre, po cenu toga da budu undersized. Tokom karijere su za njega igrali Bryant Dunston, Othello Hunter, Patrick Young, Jamel McLean, Alex Tyus, Tarik Black, Quincy Acy, Jalen Reynolds, dok je od ovih visokih i donekle klasičnijih petica imao samo Milutinova i Žižića. Zato mi je teško da poverujem da bi u scenariju u kome ima potpunu slobodu prilikom selekcije on na toj poziciji izabrao baš Plavšića, čak i da može da bira samo iz Mege (jer bi Jović bio neuporedivo logičniji izbor). Uostalom, ono što je prošle sezone pokušao sa Gilespijem se u potpunosti uklapa u tu priču, a ovo sa Plavšićem se ne uklapa čak ni u teoriji. 

 

Znaci i petrusev i atletican centar 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

Sferopulos voli agresivnu i switch heavy odbranu p&r-a, za koju je neophodno imati agilne i pokretljive, a poželjno i atletične centre, po cenu toga da budu undersized. Tokom karijere su za njega igrali Bryant Dunston, Othello Hunter, Patrick Young, Jamel McLean, Alex Tyus, Tarik Black, Quincy Acy, Jalen Reynolds, dok je od ovih visokih i donekle klasičnijih petica imao samo Milutinova i Žižića. Zato mi je teško da poverujem da bi u scenariju u kome ima potpunu slobodu prilikom selekcije on na toj poziciji izabrao baš Plavšića, čak i da može da bira samo iz Mege (jer bi Jović bio neuporedivo logičniji izbor). Uostalom, ono što je prošle sezone pokušao sa Gilespijem se u potpunosti uklapa u tu priču, a ovo sa Plavšićem se ne uklapa čak ni u teoriji. 

 

 

Како се у ту причу уклапа Кабенгеле? Он је моја жеља и мислим да не би било тешко довести га.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sinnerman said:

 

Ljudi, dajte ove smešne priče izbegavajte. Čuj povrediće se 😂

 

 

 

Jedino je smešno verovatiti da neko može u ovom tempu i na ovom nivou non-stop igrati po 30+ minuta bez ikakvih posledica. Verovatno , jer je nepotrebno, skoro  svi EL timovi imaju po 2-3 centra.

Link to comment
Share on other sites

Da se Sferopulos pitao oko dovodjenja igraca,od domace osnove bi imali samo Kalinica i mozda Teodosica.Tako da nema smisla da njemu pripisujemo dovodjenje Plavsica.Naravno,odgovoaran je,jer je,pristao je da mu drugi dovodi igrace,ali to je neka druga prica..Od ove utakmice  ocekujem da se niko od nasih ne povredi.Mada,ne bih bio iznenadjen da zabelezimo tu nevaznu pobedu,bas zato sto je nevazna i malo ocekivana..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

A bas smo se usrecili sa njegovim izborom Gilespija 

Covek ce ostati upamcen samo po onom plesu i poziranju sa metlom :lol_2:

 

Treba prelistati igrace koje drzi njegov brat, mozda se tu krije taj "sto pravi razliku"

 

Nije poenta u Gilespiju vec o tipu centra koji Janis preferira.

Jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Guru said:

Sferopulos voli agresivnu i switch heavy odbranu p&r-a, za koju je neophodno imati agilne i pokretljive, a poželjno i atletične centre, po cenu toga da budu undersized. Tokom karijere su za njega igrali Bryant Dunston, Othello Hunter, Patrick Young, Jamel McLean, Alex Tyus, Tarik Black, Quincy Acy, Jalen Reynolds, dok je od ovih visokih i donekle klasičnijih petica imao samo Milutinova i Žižića. Zato mi je teško da poverujem da bi u scenariju u kome ima potpunu slobodu prilikom selekcije on na toj poziciji izabrao baš Plavšića, čak i da može da bira samo iz Mege (jer bi Jović bio neuporedivo logičniji izbor). Uostalom, ono što je prošle sezone pokušao sa Gilespijem se u potpunosti uklapa u tu priču, a ovo sa Plavšićem se ne uklapa čak ni u teoriji. 

 

Meni je jako krivo sto nismo uzeli Dunstona koji je zavrsio u Zalgirisu, sto znaci da je bio realna opcija bar sa finansijske strane. Inace sam navijao celo leto da potpisemo Hajnsa, ali je nazalost zavrsio karijeru.

 

Inace, jel samo meni Mitrovic sasvim korektan u odbrani protivnickih bekova koji zavrse sa njim u mis mecu?

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Inace, jel samo meni Mitrovic sasvim korektan u odbrani protivnickih bekova koji zavrse sa njim u mis mecu?

Nažalost da. To se obično završi ili laganim obilaskom ili lakim šutem za tri. On u poslednje vreme redovno traži pomoć u takvim situacijama, a imaš i primer protiv Barselone gde je pobegao od Satoranskog pre nego što je pomoć stigla pa je ovaj ostao sam kao duh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, TB Told said:

Nažalost da. To se obično završi ili laganim obilaskom ili lakim šutem za tri. On u poslednje vreme redovno traži pomoć u takvim situacijama, a imaš i primer protiv Barselone gde je pobegao od Satoranskog pre nego što je pomoć stigla pa je ovaj ostao sam kao duh.

Howard? 

Link to comment
Share on other sites

Za danas sem pobede, imam želju da bude sto manja potrošnja Bokija i Kaline i da Plavšić, ukoliko dobije priliku, pokaže drugaciji stav na terenu i malo da proigra. Nije on uopšte loš igrač kao što je dosad ovo sitno pokazao, naročito za ABA nivo, samo malo da sredi glavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, NMX said:

Sfero odlucio da odmori Davidovca da bude spreman za Deka i Ibaku u cetvrtak. Pametno.

 

pa i logično je da čuva dedu za duele sa dekom ibakom

 

izaći ću sam

  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

Sferopulos voli agresivnu i switch heavy odbranu p&r-a, za koju je neophodno imati agilne i pokretljive, a poželjno i atletične centre, po cenu toga da budu undersized. Tokom karijere su za njega igrali Bryant Dunston, Othello Hunter, Patrick Young, Jamel McLean, Alex Tyus, Tarik Black, Quincy Acy, Jalen Reynolds, dok je od ovih visokih i donekle klasičnijih petica imao samo Milutinova i Žižića. Zato mi je teško da poverujem da bi u scenariju u kome ima potpunu slobodu prilikom selekcije on na toj poziciji izabrao baš Plavšića, čak i da može da bira samo iz Mege (jer bi Jović bio neuporedivo logičniji izbor). Uostalom, ono što je prošle sezone pokušao sa Gilespijem se u potpunosti uklapa u tu priču, a ovo sa Plavšićem se ne uklapa čak ni u teoriji. 

 

 

Brate, ti kao da si nabrajao listu naših ciganskih vlažnih snova kroz proteklu deceniju. A sada kada je taj Sferopulos kod nas, mi imamo Mitrovića na centru 😂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...