Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Sto volim kad kaskam nekoliko 10ina stranica na ovoj temi, pa posle pobeda nad Baskonijom i Fenerom citam ocekivanja pred te meceve. Sta ti je naknadna pamet... 😂

 

Svaka cast momcima i treneru, pred ovu sezonu sam zeleo da vidim Janisov uticaj na igru pre nego li od igraca i za sada sam zadovoljan u kom toku ide sve ovo. Bitan je i roster, ali u evropskoj kosarci trener idalje igra vrlo bitnu ulogu (ako ne i najbitniju) i dobro je da i na toj poziciji imamo kvalitetnog "igraca". 🙂

Edited by necke
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Само да честитам Нову годину говнарима са тикетса којима систем пуца као од стакла, а уредно чекам сатима за карте као дебил, ставим у корпу, и тридесет пута ми се ресетује тајмер. Стока је заслужила ддосовање због безобразлука, а оде још једна нада да смо постали организационо озбиљан клуб.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlado_M said:

Ako neko ima viska 2 karte za nivo 400 i prodao bi, molim da mi se javi na pp. Obecao zeni da cu da je vodim ali izgleda nista od toga. Hvala vam unapred

 

Mozda je mislila kada gostujemo 😌

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Bolomboj je prava stijena. Uvijek budem zadovoljan kad samo osigura skok i pospremi nekoliko lakih poena, ali kad na to doda i 2 trojke, ne mogu da ne budem oduševljen. Jeste Bobi veterančina i u minus fazi karijere, ali je napravio probleme Olimpijakosu na početku Fenerove prve utakmice u EL, vjerovatno kao neki faktor iznenađenja. Zahvaljujući Bolomboju, iskoristili smo period njegovog boravka na terenu savršeno. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Inace, ne mogu ni da zamiaslim koja ce ludnica biti I koliko ce tesko biti doci do karte.

 

Jedan od najtezih poraza mi je bila ona Miroticeva trica.

 

Ne mogu ni da opisem koliko bi bilo dobro da ih dobijemo na frajdej najt ♥️

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidimo kako taj "amaterski" Pariz dobije proslogodisnjeg prvaka jos ove godine na steroidima sa pojacanjima, Bajern Reala, kako Zalgiris dobija kuci i u gostima,vraca se protiv Olija... Treba da smo svjesni da su sve ekipe kvalitetne, i da pored ovakvog starta bice uspona,padova.. Mi treba da budemo uz ove momke i podrzimo ih do kraja, i poslije poraza da ne okrecemo plocu svakodnevnu kao crne udovice. Ako treba svijest da se probudi kod Covica,Sfera itd treba i kod nas pa onda mozemo dalje da pricamo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Neda za 3 poena u prve 3 utakmice prethodne 3 sezone EL:

 

22/23

4/16 25%

 

23/24

3/9 33%

 

24/25

10/17 59%

Ajd šut nekad Ide nekad ne,ali ove sezone promjena u pristupu koncentraciji,nevjerovatan napredak u odbrani,samo da ovako nastavi..

Daum me baš pozitivno iznenadio,nisam ga ranije gledao,prvi put ono nešto malo u Efesu što je igrao, ovo sto je juče odigrao je bilo baš dobro,energija,čvrstina,odbrana,sve ono što sam mislio da nema..

A za Bolomboja nemam riječi,bojao sam se da bi mogao ove sezone pasti a on ove dvije utakmice perfektan.

Kalinić je vodja ovog zima,baš znači njegovo prisustvo,daje neku sigurnost,nije mi se svidjela ona uloga prošli put kada se vratio kod Radonje,kada je sve bilo na njemu pa to i nije baš išlo,ovo za sada je baš dobro.

Što se Kodija tiče i dalje sam po malo skeptičan,dobar je on igrač,koristan,sve radi,ali trebaju nam Jago ili Teo od prošle sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, OnionKnight said:

Bolomboj je prava stijena. Uvijek budem zadovoljan kad samo osigura skok i pospremi nekoliko lakih poena, ali kad na to doda i 2 trojke, ne mogu da ne budem oduševljen. Jeste Bobi veterančina i u minus fazi karijere, ali je napravio probleme Olimpijakosu na početku Fenerove prve utakmice u EL, vjerovatno kao neki faktor iznenađenja. Zahvaljujući Bolomboju, iskoristili smo period njegovog boravka na terenu savršeno. 

 

Pa pokusao je Saras i nas da iznenadi.Nije proslo.

Bobi je bivsi igrac koji nikada nije bio dobar odbradbeno a ne sada kada ima 37 godina.

Iz utakmice sa Olijem ima 1 situacija gde igrac Olija lagano probija Gudurica i polaze uz 2+1 a Bobiska nije stigao ni da se okrene tj reaguje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek je važan dobar start pošto je neminovno tokom jedne duge sezone da se upadne u krizu, običnp tamo negdje na ili oko  polovice. Ali je i zato izlazak iz iste na vreme kad se ulazi u ključni deo sezone i borbu za trofeje. Kad imaš neku dobru zalihu lakše se prebrodi taj krizni period jer teško je pa skoro nemoguće odigrati celu sezonu bez oscilacija osim ako nisi prime Bullsi ili Warriorsi. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Steve Gerrard said:

Vidimo kako taj "amaterski" Pariz dobije proslogodisnjeg prvaka jos ove godine na steroidima sa pojacanjima, Bajern Reala, kako Zalgiris dobija kuci i u gostima,vraca se protiv Olija... Treba da smo svjesni da su sve ekipe kvalitetne, i da pored ovakvog starta bice uspona,padova.. Mi treba da budemo uz ove momke i podrzimo ih do kraja, i poslije poraza da ne okrecemo plocu svakodnevnu kao crne udovice. Ako treba svijest da se probudi kod Covica,Sfera itd treba i kod nas pa onda mozemo dalje da pricamo.

Ma kakvi, pa pola foruma je teralo Sferopulosa pre samo deset dana...Pa te je izgubio svlačionicu, pa vrši glupe izmene, pa razigrava sve...Sad ga svi dižu u nebesa. Niti je da se toliko kritikuje, niti da se diže u nebesa, bar ne za sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...