Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Just now, BojanaCZV said:

 

Normalnoooo.

 

Koja je poenta civota, ako ga ne zivis u optimizmu 😌

 

Frka je sto kod vecine cigana postoje samo tri moda: preterani optimizam, preterani pesimizam i verujem u ono sto su mi usadili, a ne svojim ocima 🙂 .

Bas smo gadna sorta, u fazonu 'sta god da radim, bitno je da se pretera'.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Geronimo said:

Frka je sto kod vecine cigana postoje samo tri moda: preterani optimizam, preterani pesimizam i verujem u ono sto su mi usadili, a ne svojim ocima 🙂 .

Bas smo gadna sorta, u fazonu 'sta god da radim, bitno je da se pretera'.

Kad je preveliki optimizam onda je vece i razocarenje. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nicim izazvano pamettovanje subotom:

Kao i kod zlocina tako i kod motiva treba pratiti tok niovca.
Vuse od pola EL su privatni klubovi koji imaju vlasnike i koji ulazu svoj novac i osvajaju titule ( Oly, Pao, Efes, Makabi, Fener) ili pokusavaju( Monako, italijani, sad i Francuzi nesto petljaju). Onda imamo Real, Barsu i Bajern koji su deo globalnog brenda koji nose fudbalski klubovi. Imamo i Zalgiris koji je nacionalni ponos i Albu koja je anomalija.

Onda dolaze dva blizanca koji imaju isti izvor finansiranja, tj. Istog gazdu. To imamo istu situaciju kao u Aba ligi Fmp-CZ. Jedina razlika je sto u KKP imamo Zeljka koji ima autonomiju da pravi tim kako on hoce. Mislim da je trenutno jedini trener u EL koji ima tu slobodu ali to je i bio njegov uslov da se vrati.

E sad sta je Vuckov motiv? Kao i u svemu sto radi, hleba i igara. Obezbedio je jeftine pastete i salame i obezbedio je igre za sto sire glasacko telo. To je vidljivo jer sipa i u KKP isto koliko u CZ ciji je navijac.

Tako da njemu odgovaraju slike koje idu u svet sa punim halama i hajpom oko blizanaca. I na spoljnom i na unutrasnjem planu. Koliko ce to trajati? Ako ne bude nekih smena vlasti ( a posto je opozicija kerov kurac tesko da ce biti) bar jos dve godine dok ne izgura Rio Tinto i Expo. Pogotovo Expo jer to mu je neki fetis pa mislim da ce shodno tome sledece sezone sipanje para biti jos vece ( eto radosti za prelazni period temu). Nagadjam da ce onda i cilj biti F4 ali zaistinski.

U medjuvremenu je zadovoljan merenjem patke sa regionim u ABA ligi gde imamo najvecu oatku odavno a mislim da je za sad zadovoljan i sa domacom osovinom u CZ. Tako da CZ i KKP imaju sansu da izvuku najvise  sto mogu iz ovoga.

Takidje sam cuo da je Drcelic usao bas 100% u ovo i da treba ili je vec mimo budzeta od svojih para renovirao svlacionice i slicno( ako neko ima info iz kluba da potvrdi) . Mislim jasno je da je on nas Ostoja i da je nicim izazvan na tom mestu ali ocito je da jedino tako ovde stvari funkcionisu

Elem, mislim da se za sada cilj i motiv finansijera ispunjava a mi smo tu da se lozimo, radujemo i patimo, posto se i nas cilj poklapa sa njegovim. Mozda je za nekoga ovo pretesko receno ali sam 100% siguran da on nije motivisan istim razlozima kao navijaci i kosarkasi Zvezde ali su ipak kod njega nasi novci.

 

Ovaj post se moze shvatiti i kao omaz Goldbergu:)

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, No name said:

Za nas nema nebitnih trofeja i takmičenja. Da ima kup Lilijane Ronketi išli bi da ga osvojimo. Trofej je trofej.  Ove godine i F8 , Aba liga, Domaća liga i naravno kup. Ako moze sve onda sve.

 

Nemoj da se poništavaju trofeji pa bila to i kup takmičenja. Trofeji čine klub velikim, pobednička postolja, pobede u finalu. Ako možeš da osvojiš i pripremni turnir, onda ga i osvoji. 

Apsolutno se slazem.

Pogotovo ako se ne gleda samo trenutna faza trajanja jednog kluba. Mislim, svi bi mi voleli da igramo plej-of EL svake godine. Ali za 15-20 godina, kad se bude pricalo o CZ gledace se koliko titula ABA lige, koliko KLS (kakva god ona bila), koliko kupova... tek negde tamo ce se pominjati: znas igrali smo plej-of EL tad i tad. Evo npr. sezona kad smo igrali PO sa CSKA. Sad je to samo secanje, ali trofeji koje smo osvojili te godine su vecni. Verovatno bi tad svi mi birali PO pre titule u ABA ili KLS (ako izuzmemo faktor prolaska u EL naredne godine), ali sa ove distance meni vise znaci pehar nego PO.

Zato su mi odluke PAR poslednjih par godina nejasne.

Svaki pehar je vazan i broj istih mera je uspesnosti i velicine kluba.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Aba i plejof EL-uspesna sezona,

Aba i top10 sa ispadanjem-ok sezona,

Gubitak Abe i plejof EL-ok sezona.

Sve ispod toga neuspesna sezona.

Apsolutno!

Ovo treba zakucati gore ispod one ankete.

Uspješna/neuspješna sezone nisu teško mjerljive kategorije.

Može još usput prijedlog trajnog bana za one kojima bi KLS i KRK bili "spašavanje sezone" jer su "svi trofeji važni" (nisu!).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Топ 8 без трофеја је добра сезона ако си навијач Басконије где си трећи клуб у Шпанији.

Ми смо овде увек први или други фаворити и трофеји се подразумевају без њих сезона не може бити успешна. 

Наравно више се не задовољавамо само тим трофејима већ нам треба и топ 8 да се то употпуни.

 

S tim što su trofeji kod nas postali pokrivalica za loše evroligaške sezone, a već smo nanizali 7 loših EL sezona. Ajd, možda pretprošla sezona može da dobije prelaznu ocenu jer 17/17 je ok rezultat.

Treba svi u klubu da znaju da domaći trofeji nisu dovoljni za prelaznu ocenu ako ćemo da budemo 14. u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BojanaCZV said:

 

Normalnoooo.

 

Koja je poenta civota, ako ga ne zivis u optimizmu 😌

 

Istina, Boko...

Nego prokleta realnost cesto je jaca od toliko potrebnih ruzicastih naocara. Nekad mi stvarno fale.😃

4 hours ago, Nenadd said:

Istina, mada, ja ne znam ciji to navijaci u el, sem Paovih, imaju razloga za optimizam.

Pricajuci shodno vidjenom, sve ekipe su u nekoj fazi remonta ili pada, svi se traze i nema toliko naglasenih favorita kao ranije.

U takvim situacijama malu prednost imaju ove iskusne ekipe poput nase, videcemo kako cemo to naplatiti u narednih pet meceva.

Slazem se u vezi pocetka sezone i hvatanja zaleta vecine timova, s tim da je Zvezda shodno svim prethodnim sezonama mora u sezonu da udje mnogo naostrenije i spremnije ulravo jer ce sve ekipe dizati formu i biti u boljoj poziciji kako idu mecevi.

Mi ionako iz prikrajka (vecito) vrebamo i ne dovrebamo taj top8/10, a nista nismo naucili iz predjasnjih gorkih iskustava.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Placebo Lone star said:

Mogao je i bez onog radovanja prema publici koja mu je skandirala ime.Neutralno,neko radovanje sa saigracima ok.Ali ovo kao da ima neki rivalitet radovanje po meni nije dopustivo.

Uhvatio si se bukvalo za tri sekunde njegove karijere.

Nemoj molim te.

Jel si video sta je napisao o nama u oprostanom pismu?

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

“To je suština – volim Olimpijakos, navijače, grad, sve. Trebalo je da odem, ali sada sam se tu. Nažalost, bilo je mnogo povreda, pa se transfer nije desilo. Razumem, profesionalac sam i moram da stojim iza svojih reči”, zaključio je Petrušev.

 

Ako je vec ovoliko zeleo transfer, trebao je da pravi sranja po svlacionici i parketu ko Nejpir, a ne da bude najbolji igrac utakmice protiv Panate…

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...