Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

Neko će reći da potcenjujem,ali nije isto kad ti je (čuvena) domaća osnova Teo - Neda - Kalina vs Kobra - Luka - Deda. S tim što Dobrić i Mitrović imaju upotrebnu vrednost. Da je neko pre 7-8 godina rekao da ćemo u Zvezdi u isto vreme gledati Kalinu,Tea i Nedu,ciganyi bi pitali: "Gde se igra F4 i kako da rezervišemo karte?" Dobro,nisu svi u cvetu mladosti,ali kvalitet,znanje su tu plus iskustvo.

Dobar je ovo tim. Zreo i iskusan.
Ima dosta igrača za finiš utakmice na koje možeš da se osloniš. I konačno je jedan prelazni rok dobro odrađen. Dovedena su 4 kvalitetna pojačanja: Daum,Kenan,CMM i naravno Kalinator..Bukvalno fali samo još Petrušev da zaokruži tim.

Takođe,ključno je bilo zadržavanje Bolomboja.
Na poluvremenu ga ona sexy Turkinja pita za loš finiš poluvremena i on kaže: "Oni su napravili neke promene i prilagođavanje u odbrani,ali rešićemo to u nastavku"..onako mrtav 'ladan..tad sam pomislio - možda ovaj put neće biti standardno ispuštanje velike prednosti. To je komentar zrelog i inteligentnog igrača.

 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Ko mi se od vas presmijao u facu nakon što sam rekao da ova ekipa jako lako može da klikne iz najveće muke kao ona komšijska? 

 

Čisto da mu kažem da će se ova sezona završiti njegovom kupovinom moje karte za F4 😁 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, berti said:

Da se oglasi onaj odozgo i poruči: "Braćo Cigani, birajte. Hocete li da pobedite Barsu u fudbalu ili kosarci?"


Sedne Bosanac u kafanu, prilazi konobar i pita: “Hoćete rakiju ili pivo?

Može!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, СтелаРоса said:

Ne bih ga dovodio u ovom trenutku jer uopste ne vidim gde mozemo da uglavimo minimum 20 minuta za njega, a ne verujem da bi dolazio da odigra 10 minuta iza Bolomboja. Daum je juce peglao 30 minuta i polako se profilise kao prva cetvorka, a mi imamo jos rezerve u Rokasu koji trenutno ima malu minutazu i mizernu ulogu u napadu. Mozda se tokom sezone pokaze da nam ipak treba taj jos jedan igrac, pa neka ovog puta malo saceka Petrusev, dosta smo mi cekali.

 

Samo da ne bude opet kuknjava za visokim nakon Barse, s obzirom na sastav njihovog reketa (Hernangomez, Vesely, Parker, Metu, Fall) i da kod nas mišljenje i raspoloženje varira od poraza do pobjede i obrnuto.

 

Mislim da nam očajnički treba bar još jedan dobar igrač u reketu, po meni više centar nego li četvorka. Niti je realno da Joel i Daum drže u kontinuitetu onaj nivo i minutažu iz Istanbula, niti mi imamo korektne zamjene za njih. Da ne pričam o nekim povredama koje su sastavni dio sporta.

 

Mene samo nervira što smo jebeno vezani za Petruševa već 2 mjeseca ako ne i duže.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MarioKempes said:

Nije čekao 35, da se dovuče olinjao i bespomoćan.

 

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcQ-H1t8Ty3gC2zy7VzaOd3

 

Šalu na stranu... pisao sa za Nemanju. To je lik koga ljudi vole da mrze, ne znam iz kog razloga. Primetio sam da mnoge ljude iritira to što je "svako malo" povređen, mada je i to više reputacija nego istina iako se povređuje frekventnije nego li neki prosečan bek. Ali nije baš da propušta po pola sezone, kako se to predstavlja.

Nemanji idealno odgovara ovo, da bude second unit leader. Jer njega, kao ni Tea nažalost, nije dobro imati u crunch time-u kada treba da se donese trezvena i racionalna odluka. 

 

Ali kako je sabio one dve trojke sad protiv Fenera, kao iz pi*ke, bez po muke, govori o strahovitom skorerskom potencijalu čoveka.

Da, Nemanja je neopravdano targetiran.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...