Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

338 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      108
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      83
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      87
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      22
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      283
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      45
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      3
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      23
    • CMM
      7
    • Daum
      99
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      50
    • Niko!
      140


Recommended Posts

Kakvo mrtvilo (makar u mom okruzenju), zovem ove moje sezonce, pojma nemaju da je danas utakmica. Opasno je izmasakriran hajp oko ovog tima, najpre sagom Petrusev i njenim epilogom, pa antikosarkom u Rusiji, te debaklom u Dubaiju. 

 

Bicu prijatno iznenadjen ako 7-8k ljudi dodje u halu danas i pored besplatnog ulaza. Strasno je bitan mec u Parizu, da se eventualnom pobedom povrati kakva-takva energija kod ljudi, nije ovo bas toliki uzas od ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je zbog Petruseva.

Ljudi gledali prvo kolo, videli da smo igrali sa kurcoboljom i razocarali se.

Mada, svejedno Mornar ne bi izazvao veliko interesovanje.

Ubedljivo najslabiji tim ABA.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, JPM said:

 

A i to me zabole. Uz postovanje.

Pricaj o cemu oces.

Pa hocu, samo, to sto se vama nekima ne prica o nabijanju Mornara ne menja cinjenicu da igramo sa njima danas i da ljudi zele da pricaju o tome.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, elmulinho said:

Pa hocu, samo, to sto se vama nekima ne prica o nabijanju Mornara ne menja cinjenicu da igramo sa njima danas i da ljudi zele da pricaju o tome.

 

Pa jel branim nekome?

Ja sam napisao da me NE zanima izdrkavanje nad amaterima iz Bara. Nece se time oprati mrlja od pre nekoliko dana.

I koji smo to mi? Obracas se meni. Ja pisem o svom stavu.

Edited by JPM
ne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudima ne možeš prodavati muda za bubrege, tačnije možeš desetak godina, nakon tih deset, čak i naš čovek krene da se češe po glavi i da se osvešćuje. Tako je u politici, tako je i u sportu. Postoje ljudi kojima je stvarno dojadilo da svake godine gleda recikliran tim. Naravno ima i onih mazohista koji bi to još malo provukli kroz tečinu reciklažnu mašinu. Oni su poseban slučaj.

Link to comment
Share on other sites

A u stvarnosti nezainteresovanost nije zbog Dubaija, Petruševa itd itd nego ljude ne zanima ABA sem ako je derbi i možda još Budućnost i Cedevita. Na EL će biti puna hala kao i uvek

Edited by Урош19
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sinnerman said:

Ljudima ne možeš prodavati muda za bubrege, tačnije možeš desetak godina, nakon tih deset, čak i naš čovek krene da se češe po glavi i da se osvešćuje. Tako je u politici, tako je i u sportu. Postoje ljudi kojima je stvarno dojadilo da svake godine gleda recikliran tim. Naravno ima i onih mazohista koji bi to još malo provukli kroz tečinu reciklažnu mašinu. Oni su poseban slučaj.

Kodi, Kenan, Rokas, Kalina, Nedovic, Bolomboj, Daum, Yago, Teo, Plavsic su recikliran tim? Nas kladionice stavljaju na 10-11 mesto u EL, znaci po njima smo maltene u top10 klubova u EL i to je reciklirano? Pa ja ne znam stvarno koji igraci treba da nam dodju onda, jedino ovi iz Reala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Урош19 said:

A u stvarnosti nezainteresovanost nije zbog Dubaija, Petruševa itd itd nego ljude ne zanima ABA sem ako je derbi i možda još Budućnost i Cedevita. Na EL će biti puna hala kao i uvek

Nije samo Dubai. Nama su pripremni mečevi bili prilično razočaravajući. Prelazi rok je izgledao odlično, onda je zahvaljujući kilavom i loše osmišljenom preseasonu hajp sasvim opao, pa onda još Dubai.

Naravno da sve ovo ne govori ništa o tome kakva će biti sezona, ali većina navijača reaguje na prvu loptu, što je normalno.

Ako dobijemo Pariz nekako, stvari će se momentalno promijeniti.

Link to comment
Share on other sites

Da bismo dobili Pariz moramo prvo mi momentalno da se promenimo. Jer onako dezorganizovani u odbrani, mlitavi, bezvoljni i bez energije i sa procentima šuta za 3 od 25% mi nema šta da tražimo u EL ni protiv na papiru najslabijih rivala. Kad se to promeni možemo govoriti o nekom hajpu i pobedama. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po meni najveći problem je što imamo prilično dosadnu ekipu,sve su igrači koje smo godinama gledali da li kod nas ili evroligi.Kod svakog igrača se zna koji mu je maksimum, ostaje jedino da se vidi da li će kao ekipa uspjeti napraviti neku igru, kako će se podijeliti uloge.

Bar ja, a vjerujem i većina ljudi voli vidjeti neke nove igrače,od kojih ne znaš šta se može očekivati..

Link to comment
Share on other sites

Ako je tako, to je plitko gledanje na stvari, ali moguće i da jeste problem u tom nekom tiktok mentalitetu.

 

Ako stvarno hoćemo igrače od kojih ne znamo šta da očekujemo, vratite brate Gilespija, on kad god dobije loptu nemaš blage veze šta će sledeće pokušati da napravi.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, quentin said:

Nije samo Dubai. Nama su pripremni mečevi bili prilično razočaravajući. Prelazi rok je izgledao odlično, onda je zahvaljujući kilavom i loše osmišljenom preseasonu hajp sasvim opao, pa onda još Dubai.

Naravno da sve ovo ne govori ništa o tome kakva će biti sezona, ali većina navijača reaguje na prvu loptu, što je normalno.

Ako dobijemo Pariz nekako, stvari će se momentalno promijeniti.

Ne znam, po mom mišljenju jedini pravi pokazatelj zainteresovanosti, za sad, jeste broj sezonskih koji je dosta dobar. 

 

Videćemo protiv Baskonije kakvo je stanje.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taki said:

Po meni najveći problem je što imamo prilično dosadnu ekipu,sve su igrači koje smo godinama gledali da li kod nas ili evroligi.Kod svakog igrača se zna koji mu je maksimum, ostaje jedino da se vidi da li će kao ekipa uspjeti napraviti neku igru, kako će se podijeliti uloge.

Bar ja, a vjerujem i većina ljudi voli vidjeti neke nove igrače,od kojih ne znaš šta se može očekivati..

Tako je u celoj EL, sve su to manje više isti igrači koji se godinama rotiraju iz kluba u klub. Jedino je Partizan u tom smislu "zanimljiv".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...