Jump to content

Recommended Posts

16 hours ago, realno *w said:

Pitanje:

 

Stigla mi je karta na mail, a naručio sam i platio i plastiku. Da li ovu treba da dodam u google wallet ako ću svejedno dobiti plastiku?

 

Ne moraš da dodaš u wallet, ali je potpuno OK da to uradiš kako bi imao obe mogućnosti za ulaz u halu. Plastika je NFC kartica i fukncionisaće kao platne kartice - kada je približiš terminalu očita se da je OK - prođeš.

 

Za kartu u wallet-u dobijaćeš novi QR kod 3 sata pred svaku tekmu. Očitavanjem tog koda dobiješ ulaz. Naravno u sistemu je povezano sve za tvoje mesto u Areni tako da kad ti očita bilo plastiku bilo kartu iz wallet-a ono drugo postaje nevažeće za tu utakmicu.

 

Plastika je više tu kao sigurica od pražmjenja telefona, bagovanja aplikacije i najviše radi kolekcionarstva. E sad, da su ljudi iz kluba korektni, rekli bi da ova osnovna cena uključuje karticu po difoltu, a da recimo možeš da se odrekneš kartice i dobiješ popust tipa 2-3%, a ne da traže tu nerealnu doplatu od 3.000 din koja nikako nije opravdana u kontekstu troškova izrade.

 

BTW stigao mi je mejl da kreće raspodela kartica od 13.09. po kućnim adresama, kao i to da ko nije - može naknadno da poruči karticu na stadionu.

 

Quote

Slanje NFC kartica, svima koji su je poručili, počinje od 13.09. preko kurirske službe DExpress.


* Molimo vas za malo strpljenja prilikom očekivanja kartice, dostavljanje može potrajati par dana.

* U sučaju da niste na adresi ili do 22.09.2024. niste preuzeli karticu, istu, ćete moći da preuzmete fizički pre početka prve utakmice na blagajni Stadiona FK Partizan od 20.09. do 25.09. tačnije pre prve utakmice u sezoni u vremenskom periodu rada biletarnice navedene ispod.

 

PORUČILI STE NFC KARTICU VAN TERITORIJE REPUBLIKE SRBIJE

Kartice neće biti poslate van teritorije Republike Srbije. Ukoliko se nalazite u ovoj grupi ljudi, moći ćete da ih preuzmete na blagajni Stadiona FK Partizan od 20.09. do 25.09. tačnije pre prve utakmice u sezoni.
Biletarnica će za potrebe preuzimanja kartice biti otvorena svakog radnog dana od 15:00-20:00h i vikendom od 10:00-15:00h

VAŽNA NAPOMENA:

 

Ukoliko niste u mogućnosti lično da preuzmete NFC karticu, to može uraditi druga osoba za vas prijavom do 12.09.2024. u ponoć.

U tom slučaju je potrebno da nam sa ovog e-maila pošaljete na [email protected] ili [email protected] sledeće podatke:
- Ime i Prezime

- E-mail adresu
- Broj telefona

Osobe koja će preuzeti Vašu karticu.


Molimo vas da nam dostavite sve ove podatke kako ne bi došlo do malverzacije prilikom preuzimanja NFC kartica.

 

NISTE KUPILI PLASTIČNU NFC KARTICU

Ukoliko niste kupili NFC karticu, nju takođe možete kupiti na blagajni Stadiona FK Partizan, po ceni od 3000 rsd od 20.09 do 25.09. Radno vreme prodajnog mesta je isto kao i za preuzimanje kartice.

Par dana nakon poručivanja, kartica će vam biti dostaljena na adresu koju ste ostavili.

 

Edited by pendulum
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni razlog za uzimanje kartice fizički je deljenje bliskim ljudima kad ne idem. Dosta ljudi se menja po dva čoveka na jednu sezonsku, tako da ne znam ko će uopšte da uzima samo na wallet. Dodatno plaćanje plastike je perfidan udar na naš budžet a bogami i na državni (jer će sada još više iz istog morati da se zahvati da bi se bar izjednačila prednost koju smo iz svojih novčanika napravili u odnosu na drugi klub)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChrisJudd said:

Glavni razlog za uzimanje kartice fizički je deljenje bliskim ljudima kad ne idem. Dosta ljudi se menja po dva čoveka na jednu sezonsku, tako da ne znam ko će uopšte da uzima samo na wallet. Dodatno plaćanje plastike je perfidan udar na naš budžet a bogami i na državni (jer će sada još više iz istog morati da se zahvati da bi se bar izjednačila prednost koju smo iz svojih novčanika napravili u odnosu na drugi klub)

 

Screenshot QR koda ne radi posao? To bi valjda trebalo da funkcioniše isto nevezano za to dal je slika, wallet, aplikacija ili plastika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle sezone sam vodila drugaricu na utakmicu i jedna od nas dve je trebalo da uđe na sezonsku druge moje drugarice. Mislila je kako će biti dovoljan taj screen QR koda ali je morala da nam dostavi kartu u fizičkoj formi, pošto nisu puštali na taj način. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fillam said:

 

Screenshot QR koda ne radi posao? To bi valjda trebalo da funkcioniše isto nevezano za to dal je slika, wallet, aplikacija ili plastika.

Čitao sam da na EURO gde je korišćen isti princip karata (wallet - QR kod se pojavljuje par sati pre tekme) screenshot nije prolazio 

 

Ono što bi gotovo sigurno prolazilo je da osoba koja ne ide na tekmu skloni kartu iz svog wallet-a i samo prosledi mejl sa kartom onoj osobi koja bi išla na tekmu i ta osoba skine kartu na svoj telefon 

 

Malo je zavrzlama i zahteva određeni nivo kooperacije ali bi prolazilo 

 

Druga alternativa je specifičnija, ako osobe koje bi delile kartu imaju različite telefone - IOS i Android; kartu je moguće odvojeno skinuti na Apple i Google Wallet. Ovo je provereno, drugar i ja smo odradil i meni trenutno dve sezonske stoje u Google Wallet-u

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Da bi se posao finalizirao, Moskovljani su morali da uplate Partizan Mozzart Betu 400.000 evra.

"Tako je. Morali smo da platimo obeštećenje Partizanu. Nemoguće je dovesti takvog igrača besplatno"

Vatutin o Aleksi

Edited by bekrinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja dosao na jednu utakmicu, dajem kartu na skeniranje i ono zvuk da je neuspesno skenirana jer sam navodno vec usao unutura. Ispostavilo se da je neko uslikao moj bar kod sa sezonske i usao pre mene. Morao da prijavim kradju i dobijem novu sezonsku. 

 

Ovde je valjda i za to zaštita, da će svaki put biti generisan novi bar kod, pa neće moći da se desi ovakvo nešto.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Shikamaru said:

Čitao sam da na EURO gde je korišćen isti princip karata (wallet - QR kod se pojavljuje par sati pre tekme) screenshot nije prolazio 

 

 

1 hour ago, fillam said:

 

Screenshot QR koda ne radi posao? To bi valjda trebalo da funkcioniše isto nevezano za to dal je slika, wallet, aplikacija ili plastika.

 

Ovo je najaktuelnije pitanje 😄 

 

Šta znam, ja sam zato platio plastiku. Verujem da to sve može da bude u redu, ali prva sezona sa ovim sistemom, da ne lupam glavu. Plus kolekcija naravno 😄  

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ovo je najaktuelnije pitanje 😄 

 

Šta znam, ja sam zato platio plastiku. Verujem da to sve može da bude u redu, ali prva sezona sa ovim sistemom, da ne lupam glavu. Plus kolekcija naravno 😄  

 

 

 

Ma ja pitam jer se sećam prošle godine situacija gde je fotografija plastike prolazila. Ti QR kodovi bi u principu trebalo da mogu da budu skenirani u bilo kom obliku, samo da nema nekih oštećenja, čudnih uglova, osvetljenja, itd.

 

14 minutes ago, realno *w said:

Ovde je valjda i za to zaštita, da će svaki put biti generisan novi bar kod, pa neće moći da se desi ovakvo nešto.

 

Pa to je zapravo onda zaštita isključivo ako nemaš plastiku sa strane, jer u suprotnom i dalje može da ti se dogodi ovo što je StelaRosa naveo. Očitavanjem QR koda sa plastike ti automatski nije validan taj generisani QR kod iz walleta. 

 

Možda grešim, ali samo mi se čini da su dali opciju više i to je to, kontam kao opravdanje za naplatu plastike - ko neće, ne mora.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fillam said:

 

Ma ja pitam jer se sećam prošle godine situacija gde je fotografija plastike prolazila. Ti QR kodovi bi u principu trebalo da mogu da budu skenirani u bilo kom obliku, samo da nema nekih oštećenja, čudnih uglova, osvetljenja, itd.

 

 

Pa to je zapravo onda zaštita isključivo ako nemaš plastiku sa strane, jer u suprotnom i dalje može da ti se dogodi ovo što je StelaRosa naveo. Očitavanjem QR koda sa plastike ti automatski nije validan taj generisani QR kod iz walleta. 

 

Možda grešim, ali samo mi se čini da su dali opciju više i to je to, kontam kao opravdanje za naplatu plastike - ko neće, ne mora.

 

Pa da, ali da ako hoćeš nekome da podeliš kartu, podeliš kod sa wallet-a koji je jednokratan. 

 

Ali da, ako neko dodje u posed plastike, može.

Link to comment
Share on other sites

- Ima par opcija iz NBA za koje smo zainteresovani ali to je sve na dugu štapu, dok neko od njih, ili prestane da čeka ugovor ili popije taj famozni cut, pa da uletimo s obje noge.

- Bertansa nije htio Željko, ne znam tačan razlog,

- Za Džedija nije bilo nikakve šanse, oko te koske su se tukla dva veća kera (ovdje je bilo stidljivog interesovanja tako da sam iz tog zaključio kakav profil igrača ustvari ganjamo - 4/3. Kasnije sam dobio potvrdu da je tako iz nezavisnog izvora. Zašto? Zato. 🤷‍♂️),

- Wilson okarakterisan kao prevelik liability.

- Odbili smo nekog opasnog mamojeba, ne znam kog, jer je Željko procijenio da se ne bi uklopio u roster. 

 

Eto pokupih ovih par abera uz put po sistemu čaršijskih priča. 

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubedjen da jesmo na trzistu ali do pola oktobra da niko nece doci.

 

Verujem da Zeljko posle prosle sezone bas gleda na karakter igraca i zato msm da tu nece se ici sa nekim egoistom nego sa radnikom i hasl igracem, koji nece bas biti operisan napadacki, zato mi se i svidja Stivens, dok taj Wilson je bio jedna od retkih 4/5 opcija a da ima neki kvalitet...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...