Jump to content

Recommended Posts

Hm, Dvejn je sutirao prilicno slabih 67% bacanja u poslednjoj NBA sezoni i tek nesto boljih 75% u sezoni pre. 

Ako uzmemo u obzir da je poslednju NBA utakmicu odigrao u januaru 2023. tesko da treba da strepimo da ce ga zadrzati. 

Nekako mi je bilo cudno zasto smo nagomilali ovoliko igraca na pozicijama 1 i 2, ali def racunaju da je on macka u dzaku i pokusace da ga vrate u zivot pre svega preko ABA lige, a u EL ako uleti i spoji dve trojke puna kapa.

Link to comment
Share on other sites

Pa tako je.. 

 

on je placen neku smejuriju i ako ga ne ide zakucas ga za klupu i to je to.

 

a ovo sto smo uzeli za njega, sad i nikad vise.

 

Samo mi nije jasno, npr onaj Barber iz Cibone juce, opasan suter, a nama to tako treba, kako ne zabodemo nesto tako.


kontam da bi on isto pristao na neku manju ulogu

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Da li Partizan ima pravo odbiti Dvejna ako ga Sarlot otpusti( u principu on i nije vise nas igrac, a valjda imamo pravo preče kupovine za Evropu).

 

 

Odnosno u tom slučaju bi dobili to manje obestecenje( koje uopšte malo nije) i oslobodili bi se plate koja nije velika za el uslove ali barem je nekih 700k Dvejn.

 

 

Ovo sve pisem jer po meni nama fali plej, a na beku da igraju Ife i Frenk...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Tex_Willer said:

Da li Partizan ima pravo odbiti Dvejna ako ga Sarlot otpusti( u principu on i nije vise nas igrac, a valjda imamo pravo preče kupovine za Evropu).

Odnosno u tom slučaju bi dobili to manje obestecenje( koje uopšte malo nije) i oslobodili bi se plate koja nije velika za el uslove ali barem je nekih 700k Dvejn.

Ovo sve pisem jer po meni nama fali plej, a na beku da igraju Ife i Frenk...

 

 

Naravno da ga ne moraju uzeti nazad, mada ja to ne bih radio.

 

Zar nije obeštećenje već platio Njujork, nevezano za dalji rasplet situacije?

 

A što se tiče zadnjeg reda, meni je Ifeoa organizacija sasvim korektna za sada, a veruje da može da bude još bolja kad se ekipa uigra. Na 4 do sada odigrana meča, 18 asistencija i 4 izgubljene lopte. Za Frenka se slažem, mora da igra sa nekim ko može da organizuje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Naravno da ga ne moraju uzeti nazad, mada ja to ne bih radio.

 

Zar nije obeštećenje već platio Njujork, nevezano za dalji rasplet situacije?

 

A što se tiče zadnjeg reda, meni je Ifeoa organizacija sasvim korektna za sada, a veruje da može da bude još bolja kad se ekipa uigra. Na 4 do sada odigrana meča, 18 asistencija i 4 izgubljene lopte. Za Frenka se slažem, mora da igra sa nekim ko može da organizuje.

Dvejna ako zadrze obestecenje ce biti dosta vece, navodno bi se probio rekord kluba od 1,3m koliko se dobilo za Bogdana, ovako oko 900k dobijamo.

 

 

Tesko ce Ife tokom cele sezone na 1 biti konkurentan...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Zar nije obeštećenje već platio Njujork, nevezano za dalji rasplet situacije?

Ne, ako imamo pravo preče kupovine za Evropu a postoji druga ekipa koja je zainteresovana za njega a istovremeno je i on voljan da ide tamo da igra, skroz je legitimno da tražimo nadoknadu za to što ne koristimo pravo preče kupovine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...