Jump to content

Košarka (ž) - Pariz 2024


Recommended Posts

Stanković ubi sa ovim zicerima. Ispogađala je sve živo u prvom a u drugom igra za njih. Jes da joj ne sviraju ništa, ali morala je ove zicere bar neki da ubode... I to joj se i ranije dešavalo... 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zadnji vezni said:

Šta uradi ova Stankovićka.

Promaši zicer za +7 ,napravi faul i tehničku ,promaši dva bacanja i ove imaju napad za pobedu.

I sad udari banananu za pobedu....zenska kosarka

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Thor said:

I sad udari banananu za pobedu....zenska kosarka

 

Gledam ja žensku košarku 30 godina, ovo nema veze sa mozgom i to je to.

 

Naravno da žene imaju veće oscilacije, ali 3 poena za četvrtinu je odsustvo mozga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, dobro je :default_coffee:

 

Posle rapsodije u prvom poluvremenu, serija promašenih šuteva, čak i nekoliko zicera, nas je uvelo u nervozu i egal završnicu ali izvukoše se devojke na kraju ❤️

 

Capture.jpg

Edited by duško matić
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

 

Gledam ja žensku košarku 30 godina, ovo nema veze sa mozgom i to je to.

 

Naravno da žene imaju veće oscilacije, ali 3 poena za četvrtinu je odsustvo mozga.

Svaka ti čast...odgledah drugo poluvreme, i verovatno cu da pauziram do sledeće Olimpijade.

Nisam ja nesto odusevljen ni toliko hvaljenom MM. Imamo taj presing i amerikanku...toliko od MM

Link to comment
Share on other sites

I meni je danas Marina zatajila. Forsira presing, a zapravo joj 3 igracice odigrale 30+ minuta spolja. Mora sira rotacija da se koristi. Dodatno, Raca i Tina zaboravljene na klupi, sve tri opcije na poziciji 4 bas deluju mekano, dosta nerezonskih suteva i prodora uzimaju.

Link to comment
Share on other sites

Veoma zabavna utakmica. Imali smo sreće da su Portorikanke neverovatne divljakuše i da su taktički na nivou Papua Nove Gvineje, ona sestra sa brojem 22 nije nikom dodala loptu celu utakmicu.

 

Jovana Nogić je fenomenalna, podseća tehnikom i šutom na ove glavne zvezde WNBA košarke kao što su Sabrina Ionescu i Caitlin Clark, baš sam oduševljen kakvu tehniku devojka ima. Andersonova nas malo čašćava prisustvom, posebno u odbrani ali jasno je da bez nje nemamo nikakve šanse. Dobra partija Stankovićeve ipak mada onakva pomračenja nisu moguća u muškoj košarci, od sjaja do očaja i nazad. Čađo nam mnogo znači, prava 3&D igračica i iskusnjara kakva treba svakom timu u svakom sportu.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...