Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

41 minutes ago, neko me sabotira said:


Skoro svi osim nas su nastupili bez nekih od najvažnijih igrača a prednjačili su Mađari koji su igrali sa u20 ekipom praktički. I takvi su izgubili 1-2 razlike od nas u polufinalu EP-a koje smo igrali na domaćem terenu.

 

Ako mene pitaš, 40 posto je da ćemo osvojiti medalju a 100 posto da nećemo.

Crnogorci, Španjolci, Grci, Talijani, Srbi u gotovo istim sastavima, Mađari 60% isti sastav.

Link to comment
Share on other sites

Gledam vaterpolo protiv Francuza. Dobri smo za sad, vodimo 5:2 začudo Filipović dominira na golu, odbrana nam je sjajna, evo već 6:2!

Edited by fancy
slovo
Link to comment
Share on other sites

Odlicna partija, momci su pokazali da ipak nisu za staro gvozdje. Niko Francuze nije dobio ovako ubedljivo. Treba napasti i Madjare u poslednjem kolu, da probamo da izbegnemo Italijane koji ce verovatno biti prvi tamo. Ali plasman u QF je realno merka za ovu ekipu, mogu samo da iznenade sad.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, neko me sabotira said:

“Moramo” izgubit od Amera da izbjegnemo Mađare u četvrtfinalu i Španjolce u polufinalu. Mislim da i hoćemo.

Uz uvjet da Grci ne dobiju Talijane. Ali svakako ćemo sve znat do našeg meča s Amerima.

To Tucku nije problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

To Tucku nije problem.


Plus Ameri pobjedom izbjegavaju Španjolce u QF. Kažem, sve se slaže za tu pobjedu Amera, pod uvjetom da Grci ne dobiju Talijane u regularnom dijelu. A taj meč počinje prije našeg. Zanimaju me jako i kvote na CRO-USA.

Imaju još neke opcije u slučaju poraza Grka na peterce ali ne da mi se sad mozgat.

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 3:58 PM, Bugl Khan said:

Tucak ušao u Miličić mode: "P...o jedna. Onaj violence. Zar zato mi radimo tri godine? Šupak jedan. Mamu ti j...m bezobraznu"

Ukinuta sudačka odluka zbog koje je Tucak poludio. Liku došlo da nas osakati. Al ajde, ta neka komisija pregledala snimku i ukinula kaznu. Al kako ukinut 4 minute s igračem manje i peterac za Grke. I sad ti takvu osobu stave da ti sudi SF npr.

Komedija od sporta. Da nismo među 6 reprezentacija koje to igraju na ozbiljnom nivou bio bi za da se sutra izbaci sa OI. Ma u biti izbacuj to. Manje će me udarit po džepu. Njihovo zlato me košta ko 6 zlata braće Sinković ili Pavića i Mektića, ili 12 zlata Barbare, Sare Kolak, Sandre Elkase(o)vić rođene Perković zahvalne Banderasu, Giovannija Cernogorza itd. Izbacuj i rukomet. Sve di suci kroje natjecanje izbacuj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Sta je ovde tezi deo zreba?

Valjda tamo gdje je Španija? Jer se u drugoj grupi još ništa ne zna🤔

3 minutes ago, McLeod said:

Sta je ovde tezi deo zreba?

Valjda tamo gdje je Španija? Jer se u drugoj grupi još ništa ne zna🤔

Link to comment
Share on other sites

Ako dobijemo idemo u polovinu gde je Španija a 1/4 najverovatnije na Hrvatsku (ako Tucak ne bude muljao). Ne možemo obe ekipe da dobijemo unazad 6 godina (osim kad je Filipović urnisao Špance na OI).

 

Ako izgubimo idemo u 1/4 na Italiju koju redovno pelcujemo u 1/4 čak i kad smo bili odron smo ih dobili na peterce a 1/2 Grčka/Australija.

 

Najidealnije bi ovde bilo da izgubimo na peterce ali i odigramo egal meč sa top ekipom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je jebeno realno da su ovo uradili?????

 

Golman izlazi sa gola baca nasumice loptu i pravo Mađarima u ruke.......I gol sekundu do kraja....

 

Pa ljudi, aman, malo koncentracije.....

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McLeod said:

Italija je jaca od Hrvatske. Ne vidim razlog da biramo satro laksi put do zlata kad za isto nismo favoriti.

 

Italija je možda nominalno jača od Hrvatske, ali nama više leže od Hrvata.

 

Hrvati nas redovno rutiniraju unazad 6 godina preko centara, jer mi ih nemamo, nemamo odgovor jednostavno za njih. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...