Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

Bolje da spusti malo kilazu za nizu kategoriju.

 

Inace, dobile su je prva i druga na svetu. Nema tu sta da se prica, za razliku od muskih, dzudoke su nam bile top ovde, malo srece je falilo za medalju.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Jbg , šteta.

 

Stiletto je dobro rekao šta je poenta ovoga sporta. A koliko sam ja onako laički mogao da primetim, Milica ima jednog od agresivnijih stilova od svih takmičarki u ovoj kategoriji. To u kombinaciji sa -20 kila u skoro svakom meču je ipak bila jaka prepreka. Ipak svaka čast na borbi ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Bolje da spusti malo kilazu za nizu kategoriju.

 

Inace, dobile su je prva i druga na svetu. Nema tu sta da se prica, za razliku od muskih, dzudoke su nam bile top ovde, malo srece je falilo za medalju.

 

 

Pa i Strahinja je bio ok..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Steta za Milicu, ali igrace ona jos OI, steta i za Srbiju, ali svakako jedno veliko BRAVO za ono sto je prikazala. 

 

Stvarno bi joj u ovoj kategoriji prijao koji kilogram vise, da je ne kontriraju ovako. Hrabro se borila, moze da bude ponosna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Daleko je Milica od nize kategorije, a pre ce nabaciti kilograme i zadrzati jacinu nego skinuti onoliko kilograma i zadrzati jacinu. 

 

Ako nisu u judu pravila drugačija nego u drugim borilačkim sportovima, 20 kila na ovu kilažu nije nemoguče. Pošto ti ionako nemaš 78, več tipa 85, ali cut-uješ vodu dan pre vaganja. Mislim da ona obizirom na to kako je gradjena, nikakvih problema ne bi imala da spusti kilažu na tih nekih 85. A zamisli prednosti u snazi koju bi imala prema protivnicima u -78

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...