Jump to content

Borilački sportovi (Boks, Tekvondo, Džudo, Rvanje)


Recommended Posts

Ono je glupo utrošen čelendž. Naša je svakako dobila kazneni poen tako da bi bilo 6:5. A ovde u zadnjoj razmeni u drugoj rundi je možda i bio neki poen koji sudije nisu videle.

 

No svaka čast ovoj devojci, sledeće OI će biti još bliža zlatu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

Gledajuči mnoge borilačke sportove na ovoj olimpijadi, mogu reči da mi je judo bio neuporedivo zanimljiviji od ostalih

 

Kako brt, samo se vataju za kragne i revere, nikad ne znas kako i zasto je neko dobio poen a zasto onaj drugi nije. Plus toga su i satanisti. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se ne čini da je bila previše pasivna koliko je držala na distanci Mađarica i da je generalno morala da uleti kao bokser ako hoće da uradi nešto a to u tekvondu generalno ne radi koliko sam ja primetio.

 

Mojih pedes pari ali otkud znam

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Kako brt, samo se vataju za kragne i revere, nikad ne znas kako i zasto je neko dobio poen a zasto onaj drugi nije. Plus toga su i satanisti. 


Gde ćeš bolje nego baciti nekog satanistu na ledja. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Finale, medalja uspeh.

Psiholoski je bila u prednosti Madjarica u prvoj rundi, u drugoj se probudila i bila bolja naizgled, medjutim i dalje je potpuno volsebno kako sudije boduju sta gledaju. Bilo je dosta u noznoj tehnici kontakta na torzu pa i prema glavi ali nista nije bod, pritom Madjarica je izbegavala borbu u drugoj rundi, no sve je brzo proslo i prednost je ostala na strani Madjarice.

 

Treca medalja za Srbiju, i jos jedan individualni sport.

 

Gledamo i navijamo za timske sutra i u nedelju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Hoce nas ove predaje u repesazu 😄 Kubanac ne izlazi na megdan Cabolovu koji se veceras bori protiv Amerikanca Dejka za medalju

Valjda četvrti put da nam fali jedna pobeda za bronzu kroz repesaz? Valjda će i jednom sreća da nas pogleda, iako nismo bilo nigde favoriti, a i Cabolov to neće biti. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milko Miller said:

Valjda četvrti put da nam fali jedna pobeda za bronzu kroz repesaz? Valjda će i jednom sreća da nas pogleda, iako nismo bilo nigde favoriti, a i Cabolov to neće biti. 


Skoro nemoguce ja bih rekao. Kajl Dejk je odlican rvač i imao je baš blisku borbu sa istim Japancem koji je izbacio Cabolova. Ali dobro, možda preda.

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Ivan Šapina nakon teške borbe prošao u polufinale taekwondoa gdje ga čeka Iranac koji je prilično uvjerljivo (premda su bile 3 runde) slavio protiv favoriziranog Meksikanca. Gledajući obje borbe, rekao bih da je Iranac pokazao više, premda je Šapina 3. a Iranac 10. nositelj. Polufinale za cca pola sata, nadam se da nije crk’o Ivan.

Edited by neko me sabotira
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako ali upravo počinje Šapina.

 

Šapina vodio 1-0 i 6-4 u drugoj rundi 5.5 sekundi do kraja, zatim kod rezultata 8-7 za Iranca pogodio čisto u glavu (da mu je to priznato vodio bi 10-8 na 1.7 sekundi do kraja druge runde). Ne mogu vjerovati da njegov trener nije zvao challenge, vidjelo se baš da je Šapina pogodio Iranca u glavu, ovome se pomjerila kaciga pa ju je popravio Iranac, koji je na kraju rutinski dobio treću rundu. 

Edited by neko me sabotira
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...