Jump to content

Odbojka - Pariz 2024


Recommended Posts

7 minutes ago, Issey said:

Devojke će loše proći nažalost. Zaustavili su Tijanu i to je više od pola posla za njih... 

 

Mislim da je preuranjeno za zaključke. Počele su da se vraćaju, tajm-aut im je prijao.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Мџе said:

 

Mislim da je preuranjeno za zaključke. Počele su da se vraćaju, tajm-aut im je prijao.

 

Ma jok, iz aviona se vidi da će da prođu kao juče muškarci... 

Link to comment
Share on other sites

Iako gube jako kao muški juče, uopšte nije utisak da ne mogu da se vrate. Deluje mi da im je psiha na visokom nivou i da su u fazonu "samo dva dobra poena da vežemo i gotove su!!"

 

Sad što će verovatno da izgube je druga stvar, samo sam hteo taj mentalni momenat da prokomentarišem 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

Iako gube jako kao muški juče, uopšte nije utisak da ne mogu da se vrate. Deluje mi da im je psiha na visokom nivou i da su u fazonu "samo dva dobra poena da vežemo i gotove su!!"

 

Sad što će verovatno da izgube je druga stvar, samo sam hteo taj mentalni momenat da prokomentarišem 😄

 

 

Dobijale su one dovoljno puta i ove Amerikanke i svakoga, normalno je da imaju šampionski mentalitet.

 

Da izvučemo ovaj set pa ćemo da vidimo čija majka crnu vunu prede 😎

Link to comment
Share on other sites

Mogao bih da se zakunem da je ova crnkinja kacila mrezu

 

Edit: kakav mentalitet imaju ove devojke, alal vera

 

Edit 2: steta, za malo na kraju, ali to opet ne menja ono sto sam napisao, kakva borba

Edited by holden c.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...