Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Пре 1 минут, ПородичнеВриједности рече:

Прије бих навијао за Црвену Звезду и то на сјеверној трибини него за косаркаску репрезентацију Француске. Ето толико су ми одбојни и одвратни. 

Cik navijaj za Zvezdu na juznoj tribini 😄

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nažalost. Da imaju više municije spolja drknuli bi ovaj lažni Dream team.

Tačno bih im pozajmila Avrama!

Kad bi oni nama Yabuselea.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

King popizdo...celu pauzu provodi u hiperbaričnoj komori dok na slamčicu srče krv devica iz trećeg sveta. 

 

 

Rešenje mu je samo da neko dovede pijanog Bogija da isprovocira Mela

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da smo mi izbacili Amere tačno bi većeras Francuzi došli sa kalašnjikovima na meč a sudije bi im verovatno punili šaržere ...

Bolje je ovako, kilometre živaca smo uštedeli ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Jako ide na k ovaj folklor na americkoj klupi. Teski ljaljani

Pa onih 16 trenera iza bi im nacrtalo flomasterima da su ipak došli da predstavljaju svoju zemlju na  Olimpijadi...kada bi to pomoglo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mare80 said:

Da smo mi izbacili Amere tačno bi većeras Francuzi došli sa kalašnjikovima na meč a sudije bi im verovatno punili šaržere ...

Bolje je ovako, kilometre živaca smo uštedeli ...

 

9 minutes ago, Irski_srbin said:

Opasno navlačenje za Francusku. Da smo mi u finalu, znam da bi već imao tri nervna sloma, jer ako ovako sude protiv SAD sa igračima koje su globalne face, sta bi tek radili nama.

 

 

On 8/8/2024 at 11:03 PM, 40Wins said:

Sta reci, a ne zaplakati...

 

Teši me samo misljenje da nam ove OI nisu sudjene svakako... U finalu bi Francuzi mogli tenkovima da igraju odbranu, a jos jedno srebro i to nakon izbacivanja Leberonove druzine ne bih izdrzao mentalno i fizicki...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Pa onih 16 trenera iza bi im nacrtalo flomasterima da su ipak došli da predstavljaju svoju zemlju na  Olimpijadi...kada bi to pomoglo.

 

Vidi, USA je individualistička kultura dok je recimo naša kolektivistička, odatle i potpuno različit pristup ovom OI turniru. Plus NBA pozitivno potkrepljuje sve to i akcenat je na pojedincima. Tako da oni prvenstveno predstavljaju sebe.

 

To ne mora biti nužno loše ako su simpatične njuške u timu i kad stvarno imaju neku harizmu.... problem

je što uglavnom nemaju, sem tipa Stepha 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Zao mi je sto se nismo ukrstili sa Francuzima na igrama. 

 

Meni uopšte nije žao.

 

Kad sudije ne jebu super zvijezde u timu Amerike, mogu misliti kako bi nas pokrali.

 

čekamo ih na pošteno

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Vidi, USA je individualistička kultura dok je recimo naša kolektivistička, odatle i potpuno različit pristup ovom OI turniru. Plus NBA pozitivno potkrepljuje sve to i akcenat je na pojedincima. Tako da oni prvenstveno predstavljaju sebe.

 

To ne mora biti nužno loše ako su simpatične njuške u timu i kad stvarno imaju neku harizmu.... problem

je što uglavnom nemaju, sem tipa Stepha 😄 

Upravo to...nikad oni neće imati Reprezentaciju kada dovedu Dream team sa ovim porivom za samo-prezentovanjem. 

Evo Embid mukica ne mož se odluči za koju od tri repke da zaigra na sledećem prvenstvu.

Simple as that...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

@PorodicneVrijednosti Da se odigra dobro drugo poluvreme i da se podigne zasluzeno zlato i da nas King uzme MVP-a!

 

2 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

 

Sarajevsko Premium se vec hladi u frizideru da se nazdravi novom uspjehu Kralja. We are all witnesses!

 

 

Amerima zlato, Jokari MVP. Ili to ili nista. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...