Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

Just now, Guru said:

A uu kako je ovo bilo dobro, veliki as Evan Fornije, nema šta, raspevana Francuska protiv velikih zvezda En Be A lige

Ali smejem mu se celu tekmu nisam ga odavno slušao, nema šta.

E van Fornije ih razbi, ali Kem Berč , Batum nije dao poene ali stari je to majstor, nema šta, Nikilina i ostalo, inače je fasciniran Albisijem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je Lessort imao vise bacanja sam nego Australija i Srbija na prosloj tekmi....

3 minutes ago, Guru said:

A uu kako je ovo bilo dobro, veliki as Evan Fornije, nema šta, raspevana Francuska protiv velikih zvezda En Be A lige

Makar se ne krecu kao caplje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, da se ne kvotujem, nisu me oduševili Kanađani u grupnoj fazi pa nisam nešto ni iznenađen. Nije to bila igra u skladu sa ovakvim NBA potencijalom, beskorisni Jamal plus tankoza u reketu. Ameri bi ih svakako momački isprašili u eventualnom susretu.

 

Za Srbiju je ovo loš ishod, Kanada bi bila idealna u borbi za bronzu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Neće biti lako ni Nemcima protiv Francuza. SGA je viši level od Vagnera, pa nije mogao da ih dobije. Jedino ako se Šreder razgoropadi.

Nemci su druga priča. Imaju pod košem čime da popune, a Šruder i Vagner će biti na nivou.

Edited by mister-no
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Nemci su druga priča.

Pa videćemo, ovo je sada za medalju, a Franci domaćini.

Just now, Don Dusko said:

A u grupi ih odvalila Nemacka.

To je bilo u grupi i to poslednji meč.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mu je neko dosapnuo ili se sam setio toga, ali treba pohvaliti nastavnika fizickog koji se prilagodio i zalepio za klubu Goberta i pre svega beskorisnog Strazela. I Albisi je neupotrebljiv, ali je barem mnogo sigurniji na prenosu lopte od ovog koji cesto ima neutemeljeno samopouzdanje za jednu vezaru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovako će i Nemce da reše, igraju jaku odbranu, imaju atlete spolja i mesa i visine unutra. Za svakog Nemca imaju šta da bace u odbrani, a napad će da funkcioniše onoliko koliko treba, uz domaći teren i sudije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gobert na terenu samo 3:41, odličan potez

 

A bolje da su se i eliminacije igrale u Lilu, bolja atmosfera bila. Turnir iz dvorane koje prima 27 000 ljudi preneli u dvoranu koja prima 12 000 , bezveze 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisat stigao da gledam, šta se desilo..? Jel opet Francuzi pokazali, da kad igraju najjadniju košarki i svi ih otpisuju, oni se vrate..?

Inače, ja zadovoljan. Tri najbolje europske ekipe i Amerikanci (S ili J) u polufinalu, sve kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Нијемци су за класу боља екипа од Канађана, не по појединачном квалитету, већ по композицији тима, избалансираности квалитета по позицијама и, прије свега, због боље уиграности и тимске хемије. Тако да оваква игра Француза неће бити довољна. Вемби мора много, много боље од овога. Нажалост, испоставља се да у овако физички јакој кошарци од генерално меканих играча нема много вајде. Физикалци и фајтери су неупоредиво кориснији. Могао би и Кари о томе да размисли...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...