Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Vidi ga Papajanis, ova transformacija u Brooka Lopeza bi mogla da bude dosta uspešna.

 

Ali Walkup mučeni šutira trojke kao da su nekog fudbalera doveli na parket.

Ali ni Spanulis mi nije jasan sa tandemom Kaltes-Wolkap. Identicni igraci, gde sad Kalates igra sa loptom, a Wolkap glumi beka sutera, bezuspesno ofc. Pa nek pocinje onaj Toliopulos sa Kalatesom, a Wolkap da menja Kalatesa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako će Lorenzo ovako da igra, Španci već mogu da kupuju karte za Madrid. Mnogo su loši, sa izuzetkom Aldame.

 

Ali kakav bi srednji bek u rukometu bio Janis, bruka.

Kako igra Ljuljara, neuništiv je. Jedina šansa Španaca je da se on podmladi i to se upravo dešava.

Link to comment
Share on other sites

Janisu najmanje odgovaraju FIBA teren i pravila a ne pomaze ni cinjenica da su ispodprosecan suterski tim pa mu je dodatno suzen prostor delovanja.

 

Po meni najspecificniji superstar u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Deo mene zeli ove Spance da im se poseremo u zivot i vratimo za sve sa kamatom, jedno 40 razlike da ih ubijemo.

 

A deo mene opet ne zeli.

 

isto 😄 

 

 

****

 

Generalno nije neka tekma. Spoljnom linijom Grčke, minus Kalates, se ne bi ponosio ni Borac iz Čačka. Naročito ovim nadmenim smećarom Larancakisom.

 

Sa druge strane, nije tu ni Španija nešto, ali dok Ljulju i ostalima ovako ulaze trojke, nema problema.

Link to comment
Share on other sites

Grci poceli da se ispucavaju bez veze...usli u španski ritam, a tu nemaju šanse.

Oni bolje da naturalizovali Kenana nego Wolkapa, vise bi im znacio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas sam nahvalio Spanulisa pre prvenstva, ovo sad sto radi je klasican Salo Sujeta.

 

Donekle mi je jasno zasto ih drzi, jer je Vokap solidan u odbrani, ali to ne vredi jer ces svakako vise da primis nego da das.

 

Kad su njih dvojica na parketu zajedno, tebi MORAJU da igraju i Janis i Papanikolau, jer su oni jedini koji mogu da porode poene, a i jedini koji mogu da iskombinuju nesto, evo malopre je imao Janis asistenciju za trojku Papanikolaua.

 

Tako i na silovanje Janisa, poradjanje, a ne mora, ubaci par ovih bekova da sutnu neku trojku da ih rasiris.

 

Ovako su oko Janisa trojica, dva beka stoje sami niko ih ne cuva na sutu, bas onako umobolna situacija.

 

Smesno je sto bi jedan Slukas Grcku doveo na rub borbe za medalje, a ovako su hendikepiran tim.

Edited by McLeod
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Smesno je sto bi jedan Slukas Grcku doveo na rub borbe za medalje, a ovako su hendikepiran tim.

 

Slukas i onaj pola Grk, pola Izraelac, pola Amerikanac, pola Marsovac da pogodi poneku i 50% bolja ekipa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...