Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

Đoković tamo od 2018. pokušava svaki meč da igra koliko je dovoljno sa ovim slabijim igračima i dešava mu se često da promaši koliko sme da se opusti. Ništa što nije viđeno do sad 😄 

Edited by Nicklord
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta li Troicki može da nauči Đokovića? Možda da mu pokaže gde su dobre bezglutenske pljeskavice u Parizu.

 

Načelno se slažem s tobom, ali bila je neka priča da se Novak često obraća Viktoru za savet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pilif88 said:

Novaka sada prati Zimonjic na turnirima koliko sam skontao. Viktor ovde vrsi funkicju selektora. Ili ti poveli budalu da ima ko po pivo i klopu da ide.

Zimonjic samo kratko uskocio za Monte Karlo cini mi se, sad je "trener" Boris Bosnjakovic koji radi i u akademiji Djokovica. Ali on svakako ima mnogo slabiju ulogu u timu od Ivanisevica, Bekera ili Vajde.

Link to comment
Share on other sites

Fricko od 4-2 u prvom set potpuno stao i izgubio prvi set 4-6, nabio mu Muske komplekse.. 

Mora se priznati da Lolo bije dobro i prvi i drugi servis a da je Frickov ritern uzasno problematican..

Link to comment
Share on other sites

Tuzan kraj za Fricka jos jednom, Museti mu ozbiljno usao u glavu... 4-1 u prvom setu; U drugom setu na 5-4 imao na servis Musetija 00-30, i nista. Potom gubi brejk, i onda umesto da krene posl. gem sa 0-15, posle 2 dobra fh promasuje smec i sve sto je uspeo je 30-30 u tom gemu. Malo je gadno kad ti u prajmu sanse za jake rezultate na velikim turnirima izbija fuckin' Musko od 22 godine koji je objektivno slabiji teniser. Uzas..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barker said:

Dominik ozbiljan ko pravi naci zlikovac 🤨

 

Ja ga gledam nešto i baš ima facu onih statista u partizanskim filmovima kad naši bace bombu na mitraljesko gnezdo ili na onaj motocikli s prikolicom a onda ovi polete u vazduh :s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pilif88 said:

Novaka sada prati Zimonjic na turnirima koliko sam skontao. Viktor ovde vrsi funkicju selektora. Ili ti poveli budalu da ima ko po pivo i klopu da ide.

 

Raskantao se i sa Zimonjicem, to je trajalo bukvalno 2 turnira.

1 hour ago, delgado said:

Tuzan kraj za Fricka jos jednom, Museti mu ozbiljno usao u glavu... 4-1 u prvom setu; U drugom setu na 5-4 imao na servis Musetija 00-30, i nista. Potom gubi brejk, i onda umesto da krene posl. gem sa 0-15, posle 2 dobra fh promasuje smec i sve sto je uspeo je 30-30 u tom gemu. Malo je gadno kad ti u prajmu sanse za jake rezultate na velikim turnirima izbija fuckin' Musko od 22 godine koji je objektivno slabiji teniser. Uzas..

 

Bolji je Museti na sljaci. Gledao sam ga protiv Navonea juce koji je igrao odlicno, i to je rutinski resio. Iskreno, ocekivao sam jos ubedljivije da ga pocisti Italijan, Fric je em u padu forme, em je ovo sljaka, to sto je on imao solidne rezultate i tu u poslednje dve godine je vise fluke.

Link to comment
Share on other sites

Interesantna je ova Novakova polovina, jes da svi igraju za srebro i za bronzu na ovom turniru, ali opet Novak protiv Cicija, Grk deluje nadahnuto i nije bez šansi, Museti protiv Zvereva, Saša jasan favorit, ali ako Museti bude na nekom nivou kao zadnjih nekoliko meseci, može lako da zakomplicira život Nemcu. Pre početka  mislio sam da će ovaj turnir biti sprdnja na nivou Tokia 2020, ali eto nekoliko interesantnih mečeva u najavi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

...ali bila je neka priča da se Novak često obraća Viktoru za savet.

 

31 minutes ago, Урош19 said:

Mogu da potvrdim ovo

 

Normalno.

Kod Viktora uvek valja ići po savet oko manekenki, starleta i sl...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...