Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ok, sve jasno da hocete Pesica da produzi da vodi ovu selekciju ali samo jedan covjek treba da je preuzme sad i to bez zajebancije. 

 

Zeljko Obradovic. On ce nas povesti do zlata

Ne bih imao ništa protiv ali zar nije on rekao da je završio sa rep 

Link to comment
Share on other sites

После овакве хемије какву је Кари створио самоубиство би било довести Жељка, а после 2005. мислим да ни он не треба репрезентацији а ни она њему.

  • Like 22
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ok, sve jasno da hocete Pesica da produzi da vodi ovu selekciju ali samo jedan covjek treba da je preuzme sad i to bez zajebancije. 

 

Zeljko Obradovic. On ce nas povesti do zlata

 

Ja sam verovatno najveća Željkova svedokinja na 4umu i mislim da nije najbolji izbor. Na stranu što je on rekao da je završio sa reprezentacijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Ne bih imao ništa protiv ali zar nije on rekao da je završio sa rep 

Ne znam. Jeste da sam Zvezdas i da se zajebavam na njegov racun kod CZ-Par temi ali ZOC je nas najbolji trener ikada i gledati njega sta bi spremio sa Jokicem i Bogijem bi bila umjetnost. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DameTime said:

Za sve ove godine bukvalno nikad nisam videla Jokića da igra ovakvu odbranu. Igra je on sasvim pristojno i u NBA no ovo je zaista bio neki DPOY performans.

 

Kad smo kod odbrane, Kari pokazuje Bogdanu da NE pravi faul nad Vagnerom :lol_2: Ruke k sebi!

 

spacer.png

Haha prvo ok, Kari nastavlja  a onda i ruke u vis 😆

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam. Jeste da sam Zvezdas i da se zajebavam na njegov racun kod CZ-Par temi ali ZOC je nas najbolji trener ikada i gledati njega sta bi spremio sa Jokicem i Bogijem bi bila umjetnost. 

Ja ne mogu da zamislim da se on dernja na njih onako, plus pod Karijem je Aleksa ipak dosta bolji, mada je to mozda i do ostatka tima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

После овакве хемије какву је Кари створио самоубиство би било довести Жељка, а после 2005. мислим да ни он не треба репрезентацији а ни она њему.

 

10 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sam verovatno najveća Željkova svedokinja na 4umu i mislim da nije najbolji izbor. Na stranu što je on rekao da je završio sa reprezentacijom.

 

5 minutes ago, Mickey said:

Ja ne mogu da zamislim da se on dernja na njih onako, plus pod Karijem je Aleksa ipak dosta bolji, mada je to mozda i do ostatka tima

Ruku na srce treba staviti i reci da smo imali tada mnogo vise zajebanih karaktera u vidu Gurovica, Rakocevica, Jarica itd. Cak su i Bodirogu sjebali da i on poludi i izlazi.

 

Ovdje toga nema. Ovdje se zna da je Jokic no1, Bogi no2/1 a ostali igraci uloge.

 

Malo mi je krivo da ljudi Zoca u reprezentaciji gledaju kroz '05.

 

Sto se tice toga da bi Aleksu iskvario, pa Aleksa je imao sjajnih partija i u Partizanu a i jedno je reg sezona od 8 mjeseci a drugo 2 nedelje turnirskog takmicenja. 

 

Zoceve setove niko nikad u Evropi nece imati.

 

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam. Jeste da sam Zvezdas i da se zajebavam na njegov racun kod CZ-Par temi ali ZOC je nas najbolji trener ikada i gledati njega sta bi spremio sa Jokicem i Bogijem bi bila umjetnost. 

 

To ako gleidaš klupsku karijeru, ako gledaš reprezentaciju najuspešniji naš trener od raspada SFRJ do danas je Kari Pešić.  Osovjio je sa reprezentacijom gotovo sve a nije nikad imao failove kao Željko. Željko sa reprezentacijom ima baš žešće failove. Sidnej 2000, Atina 2004, Eurobasket 2005.

 

Kad se samo setim OI u Atini 2004, otišli smo sa dosta jakom reprezentacijom a na kraju smo završili kao pretposlednji na celom turniru, iza nas je bila samo Angola ako se ne varam.  :ajme:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pirke je lud i tvrdoglav, ali je fakat trenercina. Neka ga tu gde jeste dok mu radi siva masa. Nek se zanima covek i nek nam donese jos koju medalju, sto da se smara u penziji

Edited by Mickey
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ruku na srce treba staviti i reci da smo imali tada mnogo vise zajebanih karaktera u vidu Gurovica, Rakocevica, Jarica itd. Cak su i Bodirogu sjebali da i on poludi i izlazi.

 

Dobro, ovo je istina. Ali se opet vraćamo na to kako je Kari pustio da se ti neki u kolektivu potencijalno problematični karakteri sami "odstrane".

 

Ne bih da sada dok nam je lepo pričamo o tim stvarima... Neka matorog na klupi dok može da stoji, a kad ne bude mogao da stoji nek dođe Marko Pešić što se mene tiče. Svetislav da mu bude u stručnom štabu 😄 

 

Više je nego očigledno da ovi momci gotive Karija a bome se i on vezao za njih. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

 

To ako gleidaš klupsku karijeru, ako gledaš reprezentaciju najuspešniji naš trener od raspada SFRJ do danas je Kari Pešić.  Osovjio je sa reprezentacijom gotovo sve a nije nikad imao failove kao Željko. Željko sa reprezentacijom ima baš žešće failove. Sidnej 2000, Atina 2004, Eurobasket 2005.

 

Kad se samo setim OI u Atini 2004, otišli smo sa dosta jakom reprezentacijom a na kraju smo završili kao pretposlednji na celom turniru, iza nas je bila samo Angola ako se ne varam.  :ajme:

 

Srebo '96 na OI.

Zlato '98 na SP.

Zlato '97 i '99 na EP.

 

Nemojmo praviti od Zeljka samo nekog klupskog trenera. Respect za Pesica ali nije Zeljko za baciti.

 

Kontam ja vas da treba zadrzati kontinuitet na klupi posle svega ali ja smatram da treba biti nemilosrdan i da se ova generacija nagradi zlatom i za to mislim da je Zoc najbolje resenje. Motiva mu ne bi falilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio ili ne dobar izbor, lično bi voleo da ga ponovo vidim na klupi reprezentacije ( Željko Obradović) Odavno je bila 2005 g, već je prošlo 20 g, a bilo bi lepo pojaviti se na nekom prvenstvu sa njim na klupi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast svim trenerima i selektorima, ali ja sem Karija i pokojnog Dude, ne mogu da zamislim nikog drugog da onako taktički spremi utakmicu, kao protiv USA pre 2 dana. 

 

A iako sam bio protiv njega ranije, ne bih imao ništa protiv ni da se SalO vrati na mesto uspeha, ako je ok s debelim. 

 

U svakom slučaju, nadam se da Kari nastavlja. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Srebo '96 na OI.

Zlato '98 na SP.

Zlato '97 i '99 na EP.

 

Nemojmo praviti od Zeljka samo nekog klupskog trenera. Respect za Pesica ali nije Zeljko za baciti.

 

Kontam ja vas da treba zadrzati kontinuitet na klupi posle svega ali ja smatram da treba biti nemilosrdan i da se ova generacija nagradi zlatom i za to mislim da je Zoc najbolje resenje. Motiva mu ne bi falilo.

 

99 је бронза, свакако имао је добре резултате, али и 3 велика кикса.

Што се тиче оних играча са карактером, па ти исти играчи су били код Карија у екипи 01 и 02

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...