Jump to content

UEFA Champions League 2024/25


Мџе

Recommended Posts

Ako si slabiji moraš da pogineš na terenu i da ti glava bude na mestu 90 minuta kako bi imao bilo kakve šanse. Skup vaših grešaka večeras je čist amaterizam. Čak i slabije ekipe od Intera bi to iskoristile.

 

Ako proda Đigu i Maksimovića Terzu treba okačiti za jaja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ako proda Đigu i Maksimovića Terzu treba okačiti za jaja. 

Šansa da ijedan od njih dočeka proleće u dresu Zvezde je kao šansa za sedmicu na lotu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

Ako proda Đigu i Maksimovića Terzu treba okačiti za jaja. 

 

Tragedija je što će prodati Maksu u neki klub gde mu 90% neće dati pravu šansu i mali će da propadne, a legitiman je talenat za reprezentativnu desetku. Dečko uopšte ne davi loptu, igra brz, direktan fudbal, njegov kontakt se završava ili jednim dodirom ili prijem i predaja lopte. Osvaja teren kretnjom što je takođe odlika modernog fudbala. Neverovatno, kao da ga nismo mi učili fudbalu.

Ali sve je to džabe ako on barem do 21-22 godine ne ostane u Zvezdi i to da igra stalno.

Link to comment
Share on other sites

3 finala lige prvaka u manje od 30 godina. Igranje iste svake godine. Svako od nas može nabrojati barem 20 igrača Borussie koji su u nekom trenutku bili sam europski ili svjetski vrh. Kako njih pogađa što je UEFA mafija? 

Ajd kad takve poruke diže Legia, ima smisla. Ali kad ih dižu navijači Superliga kluba, LOL

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobri su tifozi Borusije, pre godinu dana su žestoko protestvovali i kritikovali upravu zbog sponzorstva firme koja proizvodi neke vojne zajebancije. Postoji nekakva doslednost u borbi za "očuvanje" fudbala.

 

edit: a to što su redovni učesnici tj. nisu oštećeni od strane UEFA na neki način mi samo dodaje na legitimitet. Legijini huligani su pravili ozbiljna sranja i onda reagovali na kazne takvim natpisima.

 

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Dobri su tifozi Borusije, pre godinu dana su žestoko protestvovali i kritikovali upravu zbog sponzorstva firme koja proizvodi neke vojne zajebancije. Postoji nekakva doslednost u borbi za "očuvanje" fudbala.

 

edit: a to što su redovni učesnici tj. nisu oštećeni od strane UEFA na neki način mi samo dodaje na legitimitet. Legijini huligani su pravili ozbiljna sranja i onda reagovali na kazne takvim natpisima.

 

To nema veze sa sranjima. Mislim ovu koreografiju je Legija imala prije 10 godina. Samo su oni imali svinju u odijelu kako broji novce a ne You only care about money...

Link to comment
Share on other sites

Koreo Legije je imao baš jakih razloga. Izbacili su iz kvalifikacija za LŠ iako su dobili Seltik kod kuće 4-1 i u gostima 2-0. Igrao je igrač koji je bio suspendovan prošle sezone zbog crvenog i onda je Seltiku dodeljen automaski rezultat 3-0 kod kuće i tako je prošao na gol u gostima. UEFA tako šilji onu stvar na slabima a na jakima malo rasteže i savija pravila, ništa novo.

 

Inače ta generacija Legije je bila beton jaka sa Mirom Radovićem na čelu. Tada sam studirao u Varšavi i sretali smo se Miro i ja po klubovima u Mazovieckoj ulici u Varšavi. Lepo vreme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni se ovakav format svidja jer je i klubovima stalo da imaju sto bolju gol - razliku i niko nije siguran u svoje mesto na tabeli.

 

Grupe su bile OK, ali previse stvari je zavisilo od zreba, pa kad najjaca ekipa nabije bodova koliko im treba, onda u sestom kolu mogu da izvedu drugu postavu. Da ne pricamo da mogu opusteno da pobedjuju i sa 1:0 ili 2:1 i da se to racuna isto kao i pobeda od 7:0.

 

Steta za Dinamo, ali dizu se oni posle smene trenera. Sto se tice Crvene zvezde, zanimljivo je da su i prvi i tim i omladinci izgubili sa istim rezultatima u prva kola. Neko bi rekao da su i jedni i drugi jako daleko od ovog nivoa fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...