Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

  • Don Juan changed the title to Pripremne utakmice za EURO 2024

Čuo sam da će biti pun stadion u Beču, Austrija igra odlično sa Rangnickom i trebalo bi da bude baš dobra provera. Usudio bih se reći da su trenutno jači od Danske i poprilično zajeban protivnik. Podsećaju me na Švajcarsku po tipu igrača s' tim da su još agresivniji. Sabitzer pretpostavljam preskače.

Link to comment
Share on other sites

  • Don Juan changed the title to EURO 2024 Fantasy

Krosovo vracanje u tim ce im dati ogroman boost, posto im je to najslabija pozicija.

 

Ni ja ne mislim da ce biti favoriti za pobedu, ali sumnjam da ce se raspasti, bice zeznut rival svima, a mozda i izbaciti nekog favorita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Portugal mi je najjaci igracki trenutno. Francuzi mrse sa sastavom konstantno, ali nije bitno stvarno, imaju pool od 30+ vrhunskih igraca, stvar je kako ce se uklopiti. Nekad imas top igrace koji fejluju na ovim prvenstvima.

 

Englezi da nisu Englezi bili bi mozda i glavni favoriti, ali ako neka generacija skine prokletstvo ova ce, konstantno su u zavrsnici mozda sad odu do kraja.

 

Nemci su mi posle njih sigurno.

 

Uz Nemce verovatno Spanci, Italijani, Hrvati, mada ne ocekujem da se ijedna od ovih reprezentacija bori za vrh. Pre ce neko nov iskociti neocekivano.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Slovenija jedva izvukla pobedu protiv mocne Jermenije, spasao ih veteran Ilicic blamaze. 9:4 u sutevima za Jermeniju, 10:1 u kornerima

5 minutes ago, Stiletto said:

Vanja - Spajić, Veljković, Pavlović - Živković, Maksimović, Gudelj, Tadić, Sergej, Gaćinović - Vlahović

 

Ako bi moglo bez Maksimovica na EURU, Piksi molim te.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...