Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

7 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Bio je Fati nevjerovatan talenat al su ga povrede nazalost unakazile. U njegovom slucaju je hype bio opravdan definitivno za razliku od hypea za Gavija koji je bukvalno klasican panj kojem sudije dopustaju da udara do iznemoglosti sto mu je i jedini kvalitet.

Znam da je bio. Nisam ni tvrdio suprotno. Htio sam reći kako se u karijeri mladog igrača sve može okrenuti naglavačke. Bio je apsolutna zvijezda u Barceloni, tinejdžer u prvih 11, imali su od njega ogromna očekivanja.....i nakon koju godinu ga prodaju u Brighton
Ništa protiv Brightona. Fati će tamo jako dobro zarađivati, igrati će pred punim stadionima, i to u najjačoj, te daleko najpopularnijoj i najgledanijoj ligi na svijetu. Znači živi san svakog klinca koji šuta loptu.
Ali prije 2 godine se sigurno nije vidio u Brightonu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Meni je Gravenberch bas panj, bukvalno zbog fizikalija je bio interesantan. Premijer liga je za njega bar dve brzine prebrza, kad je on propao u Bundesligi ne znam kako misle da ce da igra zahtevnije takmicenje. On je taman za tu neku Holandiju da pipka loptu koliko hoce.

Balogun prodat Monaku. Ne svidja mi se to, jos jedan od igraca koji kod Artete nije dobio sansu, a potencijalno moze biti vrlo dobar igrac.

Balogun je insistirao da bude startna postava.Ili to ili transfer.Nije želeo da ide ponovo na pozajmicu.

Slažem se da nije ni dobio priliku.

Arsenal će od sledeće prodaje da dobije 17.5%.

Link to comment
Share on other sites

Valjda ćemo uvaljati ove epizodiste negde. Regilon u United, Tanganga u Augsburg, Hojbjerg Fulam/Atl M, Sanchez Monako... sa Lorisom bi se mogli dogovoriti da mu nešto isplate pa da bude slobodan. Dier ko zna (pozajmica u Burnley do odlaska u Bayern)...Ndombele kao u Inter...Tužno je što ne može naći klub, ne verujem da ne bi pomogao nekom ligašu u Francuskoj.

 

To je 7 igrača... i onda možda dovesti 2-3 osveženja... CB, CM, RW/CF.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Drug Crni said:

Palinja ako ode u Bajern,Fulam postaje kandidat za opstanak.. Mada su novajlije do sada pokazale baš tanak kvalitet..

 

smarači iz bavarske su se setili da joao palhinha postoji pretposlednjeg dana prelaznog roka i sad fulham nema vremena da dovede kasvetnu zamenu.

 

fulham je ovog leta trebalo da nadogradi super ekipu od prosle sezone ali tako je to u modernom fudbalu, čim neko od tih velikih klubova pokaže interesovanje nema šanse da se zadrži igrač. tačno ću početi da navijam za wimbledon da se ne bih nervirao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Prosto nevjerovatno da se ovakve stvari ostavljaju za poslednji momenat. Ovo su ozb posledice prvenstveno za igraca ali i za klubove. Ladno zavrsen prelazni rok u Njemackoj a nisu uspjeli odraditi papirologiju na vrijeme.

 

 

Udjes za 10tak godina u CV Jovica i vidis Crvena Zvezda, Benfika, Ajntraht, Real, Fiorentina, Milan i kazes pa ovo bas bas ozb igrac a ono 🤦‍♂️ kako uzaludno protracena karijera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ras kass said:

 

Smesne pare, covek izdominirao na svetskom.

2 mjeseca on ceka Utd, svima stavio do znanja da hoce samo u Utd i Utd ceka do poslednjeg dana da krene u posao ali izgleda da ce uspjeti da zavrse sve do ponoci. Prosto mi je nevjerovatno a za danasnje cifre presmijesna lova jer je stvarno dobar igrac.

 

Evo Palinha sad se vraca u Fulham i sta ocekivati od njega? Lik otisao u Kinhen,odradio preglede i zavrsio sa medijskim dijelom i javljaju mu da nisu prosli papiri na vrijeme jer Fulham trazio zamjenu a McT rekao ne Fulhamu. Zamisli ti kad jedan jbn Maguire i McT sjebu Utd i ostaju u klubu jer primaju ogromne novce koje nigdje osim u Arabiji nece dobitia ni oni nisu ludi da ih dovedu.

Da ih ETH zakuca obojicu na tribine jbm im seme.

 

 

Inace Joao Felix u Barsi na pozajmici. Propada lik a bas se mnogo ocekivalo od njega kad se pojavio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:
.

 

 

Udjes za 10tak godina u CV Jovica i vidis Crvena Zvezda, Benfika, Ajntraht, Real, Fiorentina, Milan i kazes pa ovo bas bas ozb igrac a ono 🤦‍♂️ kako uzaludno protracena karijera.

Ali lik je ozbiljan nogomet zadnji put igrao prije 3 sezone u Eintrachtu. U Realu težak flop, Fiorentina ništa specijalno, i opet prelazi u klub zvučnog imena. Izgleda da činjenica da je u Njemačkoj bio toliko dobar da ga je za velike pare kupio Real, još uvijek klubovima daje nadu da bi mogao ponovo doći tu formu (ili barem dovoljno blizu iste).

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drug Crni said:

Odličan potpis za PSG..Muani mi se dopada prilično.
A odlični potpisi i za Barcu..Felix je zakasnio sa ovim potezom bar godinu dana,ali bilje ikad nego nikad..mislim da će proigrati u Blaugrani
 

Slazem se, Kolo Muani je mlad a vec sada dobar napadac. Odlicno se krece,vraca se u odbranu, brz je i spretan sa loptom. 

Isto tako i Goncalo Ramos a onda imas Mbappea i Dembelea da predriblaju i pretrce sve. 

 

Odbrana im je sjajna, jedino vezni red mi je malo tanak ( Ugarte, Zaire Emery, Vitinha, Ruiz a vidjecemo dal ce Veratti ostati ). Uglavnom mnogovise timski ce igrati a Mbappe biti okruzen igracima koji rade za ekipu i koji se vracaju nazad.

 

 

Sto se Felixa tice, valjda proigra jer mu je ovo vrvt poslednja sansa. Ako i ovdje se ne pokaze, ode on za S. Arabiju jer posle Chelsea i Barse ukoliko se ne pokaze a Atletiko ga ne zeli pitanje je gdje i kako dalje.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Što se Felixa tice, valjda proigra jer mu je ovo vrvt poslednja sansa. Ako i ovdje se ne pokaze, ode on za S. Arabiju jer posle Cjelsea i Barse ukoliko se ne pomaze a Atletiko ga ne zeli pitanje je gdje i kako dalje.

Meni on djeluje kao nacrtan za Liverpool. 

Ali bi mu i Barca svakako trebala odgovarati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bax said:

Ja sam ubeđen da bi Felix u ovoj pre-Haland eri u Sitiju bio kandidat za zlatnu loptu.

 

Moji liverpulćani baš meh, ostade veza tankosava.

Nikad Liverpool pod Kloppom nije ovisio o veznjacima koji su jaki na lopti. Liverpool ne bi trebao imati problem naći takve igrače. Ali da naprijed uz Darwina i Salaha ima i Felixa.... Kaos 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Vec duzi vremenski period ga prizeljkujem kod Redsa.

Jel tako? Mogli su prodat Salaha u Al Sporwashihad i dovest Felixa. Makar sumnjam da je njemu do Engleske i PL nakon što je iskusio organizaciju i profesionalizam na Chelski način.

8 hours ago, threepwood said:

 

Od Dijaza verovatno nije. Jota igra prilicno tanko ove sezone

Zadnjih 2 godine Diaz igra puno bolje nego Joao Felix, ali kada bi obojica bili na vrhuncu forme, mislim da je Felix dosta bolji igrač. Pogotovo za Kloppov sustav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Bugl Khan said:

Jel tako? Mogli su prodat Salaha u Al Sporwashihad i dovest Felixa. Makar sumnjam da je njemu do Engleske i PL nakon što je iskusio organizaciju i profesionalizam na Chelski način.

Zadnjih 2 godine Diaz igra puno bolje nego Joao Felix, ali kada bi obojica bili na vrhuncu forme, mislim da je Felix dosta bolji igrač. Pogotovo za Kloppov sustav.

Prvi pasus. Tako nesto sam i ja razmisljao. Mislim da bi mu legao Klopov sistem i da bi imao dosta prostora ofanzivno, a tu je najjaci.

 

Potpisujem drugi pasus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...