Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

2 hours ago, mr clutch said:

Istripovao sam se da je neki meni nepoznat Rodrigo. Tek sada videh da je iz Valensije. Po meni dobra kupovina. 

Brutalna kupovina, njega su prošle godine tražili i Siti i Barsa. To ti je efekat Bielsa+PL, svi hoće kod njega. Čisto sumnjam da bi igrač takvog kalibra i renomea otišao u Lids(nije do imena kluba već do činjenice da su povratnici) da na klupi nije Bielsa.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Liska Manjina said:

Brutalna kupovina, njega su prošle godine tražili i Siti i Barsa. To ti je efekat Bielsa+PL, svi hoće kod njega. Čisto sumnjam da bi igrač takvog kalibra i renomea otišao u Lids(nije do imena kluba već do činjenice da su povratnici) da na klupi nije Bielsa.

Verovatno ga je Bielsa licno kontaktirao, a to se tice jacine plate PL klubovi nemaju problema da se otvore. Sve stavke osim borbe za trofeje su pokrivene. Rodrigo ce igrati za odlicnog trenera, tim ce igrati kvalitetan fudbal, igrace u verovatno najjacoj nacionalnoj ligi na svetu i naravno dobro zaradjivati.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rodrigo je godinama pojam relativno precenjenog igraca. Potrebno mu je duplo vise sansi za realizaciju od top nivoa, a u iste ne ulazi prelako. Nije izrazito snazan, pa da ima visok procenat dobijenih duela ledjima, odakle bi prosledio loptu. Dribling i kontrola lopte solidni, retko se odlucuje za pokusaj prelaska igraca. Igra u skoku ni tamo ni vamo. Najbolji u trcanju i sprintu. Bez ijednog izrazenog kvaliteta, a vec i finih godina za igraca od 40 miliona.

Ocekujem da bude veliki promasaj Lidsa.

 

Jack of all trades, master of none.

Miler bi se opisom uklopio u tekst (osim dela o realizaciji), ali on ima nesto sto se ne moze izmeriti ocenom u igrici. Kefalo, suvo kefalo i mentalitet.

Edited by Gilmour
Link to comment
Share on other sites

Cigani iz Barselone... Ako je zaista istina da je imao rok do 10. juna ove godine da može da odluči da napusti klub bez obeštećenja, a ovi sada zatežu, treba ih izbaciti naglavačke napolje. Svakako mislim da je Bartomeu svoje završio. Ako završi na sudu UEFA-e, ne vidim kako Mesi može da izgubi, ipak je morao rok da se prolongira zbog cele situacije. Mislim da je Siti sledeći klub, pre svega zbog odnosa sa Gvardiolom.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sprivel said:


Kaki poreski rajevi. Arapi to resavaju kofercetom.

Ovo je velika istina.

 

Mislim da se razumemo,ko zarađuje milione za njega su i jedna i druga zemlja raj pa i što se toga tiče,pa i tih 50% poreza.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Cigani iz Barselone... Ako je zaista istina da je imao rok do 10. juna ove godine da može da odluči da napusti klub bez obeštećenja, a ovi sada zatežu, treba ih izbaciti naglavačke napolje. Svakako mislim da je Bartomeu svoje završio. Ako završi na sudu UEFA-e, ne vidim kako Mesi može da izgubi, ipak je morao rok da se prolongira zbog cele situacije. Mislim da je Siti sledeći klub, pre svega zbog odnosa sa Gvardiolom.

Jok musmule. Ako hoce gospodin da ide neka se otvore arapi Barsa da izvuce 150/200m i da krene u zakasneli rebulding.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Green23 said:

Fora je što Barselona želi 700m

 

To je klauzula u ugovoru a koliko bi Barselona prihvatila to se ne zna... 700m je cifra gde se Barselona vise nista ne pita i sve je na Mesiju, a ako bi im neko sada ponudio 200+ milki sutnuli bi ga nogom u dupe do prvih Arapa koji zakucaju na vrata

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bugl Khan said:

Ma riješe oni to ovako ili onako. Igraju za pare na kraju krajeva. Pa nisu budale ić u Englesku ako bi u Italiji zaradili duplo više.

placaju englezu mnogo vise ali u konacnom zbiru kad se oduzme porez razlika je i dalje velika. sve ima svojih prednosti i mane. englezi zaradjuju gomilu para od tv prava, visokih cena ukaznica, sponzora a sa druge strane klubovi moraju da nude vece plate jer britanija uzima 50% na plate preko 300k godisnje (ili tu negde). porezi u italiji su manji pa inter uspe sa malo coviceve i terziceve knjigovostvene gimnastike da potpise sanceza koji je imao 22kk godisnju platu u britaniji a u italiji igra za 8kk godisnje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

To je klauzula u ugovoru a koliko bi Barselona prihvatila to se ne zna... 700m je cifra gde se Barselona vise nista ne pita i sve je na Mesiju, a ako bi im neko sada ponudio 200+ milki sutnuli bi ga nogom u dupe do prvih Arapa koji zakucaju na vrata

Ja kažem, da ako je istina da je postojala ta klauzula do 10. juna, da je Mesi mogao da raskine ugovor, da je Bartomeu veliko govno.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, HAMMER said:

placaju englezu mnogo vise ali u konacnom zbiru kad se oduzme porez razlika je i dalje velika. sve ima svojih prednosti i mane. englezi zaradjuju gomilu para od tv prava, visokih cena ukaznica, sponzora a sa druge strane klubovi moraju da nude vece plate jer britanija uzima 50% na plate preko 300k godisnje (ili tu negde). porezi u italiji su manji pa inter uspe sa malo coviceve i terziceve knjigovostvene gimnastike da potpise sanceza koji je imao 22kk godisnju platu u britaniji a u italiji igra za 8kk godisnje.

Znači klubovi plaćaju razliku. Nije Sanchez manje zarađivao u Engleskoj. Da su neto plaće igrača u Italiji veće (ili jednake) nego u Engleskoj, sigurno da bi npr. Sampdoria bila primamljivija igračima od Wolverhamptona. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Slabo sam pratio transfere poslednjih nedelju dana. Vidio sam da je Doherty potpisao za Totenhem. Odlican desni bek, fizicki i takticki izvanredno spreman. Bio je bas bitan sraf za Wolves, tesko ce mu naci zamjenu. 

 

Bas bacih pogled na Spurs roster. 

15 veznjaka i 1 ceo napadac. U odbrani krater. 

Ne vidim ih u borbi za LS. 

Link to comment
Share on other sites

Nešto se spominje da su Spursi kao zainteresovani za Antonia. Kao navijač WHU obožavam Antonia, ali ako su stvarno zainteresovani treba ga zapakovati i doneti im ga sa sve mašnicom na paketu. Dečko ima 30 godina i nema teorije da može ponoviti ovo što je radio u julu u nastavku sezone, a pretpostavljam da mu je cena na istorijskom maksimumu posle toga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...