Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

-Osimen presao u Napoli za 60 miliona. Lil ima odlicnu transfer politiku. Dovode talentovane fudbalere za solidan novac, a prodavaju ih po 4-5 puta vecim cijenama.

 

- Prica se da Lacio nudi ozbiljne pare Davidu Silvi. Bilo bi fino da Silvu gledamo i dalje u Evropi.

 

- Alaba valjda ne zeli da produzi ugovor sa Bajernom, a ima jos godinu dana ugovora. Ako ima istine u ovome i ako stvarno Bajern odluci da ga proda, ocekujem da ce skoro svi top timovi da se otimaju za njega. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Kakav je taj Osimen? Ja sam ga nesto davno gledao, prosle sezone igrom slucaja ga nisam sekund pogledao. Valja li?

Krece se odlicno, sa loptom u nogama je brz, ima nekako dug korak. Reklo bi se da napreduje brzo, proslo ljeto je dosao u Lil iz Belgije i odmah se nametnuo. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Alaba valjda ne zeli da produzi ugovor sa Bajernom, a ima jos godinu dana ugovora. Ako ima istine u ovome i ako stvarno Bajern odluci da ga proda, ocekujem da ce skoro svi top timovi da se otimaju za njega. 

 

Zasto on igra stopera u poslednje vreme tamo?

 

Ja ga se secam da je bio krilo u reprezentaciji Austrije.

Link to comment
Share on other sites

Alaba navodno zeli Barsu

 

5 hours ago, Markoss said:

Kakav je taj Osimen? Ja sam ga nesto davno gledao, prosle sezone igrom slucaja ga nisam sekund pogledao. Valja li?

 

Brz i jak, odlicno igra glavom, sutira sa obe noge. Dobar je kada ima prostora da trci, meni je delovao malo smotano u guzvi. Svakako odlican potencijal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Zasto on igra stopera u poslednje vreme tamo?

 

Ja ga se secam da je bio krilo u reprezentaciji Austrije.

Najvise je vremena igrao lijevog beka, krilo ne pamtim da je igrao za Bajern, za Austija da. Ove sezone igra stopera konstantno. Pa, igra stopera vjerovatno zato sto ima odlican pas, moze da iznese loptu. Uglavnom, Alaba je igrac koji moze komotno da pokrije 3-4 pozicije, pravi univerzalac.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Najvise je vremena igrao lijevog beka, krilo ne pamtim da je igrao za Bajern, za Austija da. Ove sezone igra stopera konstantno. Pa, igra stopera vjerovatno zato sto ima odlican pas, moze da iznese loptu. Uglavnom, Alaba je igrac koji moze komotno da pokrije 3-4 pozicije, pravi univerzalac.

+ jer je Bajern gurao malog Dejvisa na levog beka..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Par nekih glasina na koje naleteh jutros dok sam se vrtio po netu.

 

-Za sada ništa od Sanča u MUTD. Kako stoje stvari ostaje u Borusiji D.

-Takefuša Kubo će na pozajmicu u Viljareal. Prošlu sezonu je bio na pozajmici  iz Reala u Majorci

-Kokelan će iz Valensije u Viljareal

-Enes Unal će u Getafe, koji izgleda ostaje bez Bordalasa. Bordalas traži  angažman u Engleskoj ili Italiji. ( Lično ne  bih imao ništa protiv ako bi ga WHU angažovao )

- Zidan traži da se Odegard vrati sa pozajmice u Real

-Čelzi neće da plati gomile miliona nečega Lesteru za Čilvela, tako da su igri sada Regelon (  koji je na pozajmici iz Reala u Sevilji ) i Taljafiko iz Ajaksa

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kakav je taj Kubo? Pise se dosta o njemu u ovom prelaznom roku.

Svojeručno je Majorci doneo 15ak bodova. Radi se o ubedljivo najlošijoj ekipi La Lige, da nije njega bilo ne bi prebacili cifru od 10 bodova. Verujem da će ove godine eksplodirati u Viljarealu, pošto će imati još više prostora i daleko bolje saigrače. Očekujem ga ne 7-8 golova i isto toliko asistencija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2020 at 8:38 AM, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

-Čelzi neće da plati gomile miliona nečega Lesteru za Čilvela, tako da su igri sada Regelon (  koji je na pozajmici iz Reala u Sevilji ) i Taljafiko iz Ajaksa

 

 

Opasan ubod. Sazreo je fizički, ima odličnu sezonu u Sevilji.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni Bombarder said:

David Silva presao u Real Sociedad!
Bilo je izvesno da ce u Lazio..

"Imam veliko postovanje prema Silvi kao igracu,ne i kao coveku"
Igli Tare o transferu :classic_biggrin:

Quote

Nota del Direttore Sportivo Igli Tare
 

 18 Agosto 2020
COMUNICATI

"Apprendo del trasferimento di David Silva alla Real Sociedad. Ho grande rispetto per il giocatore, ma non per l'uomo".


http://www.sslazio.it/it/news/press-release-2/60698-nota-del-direttore-sportivo-igli-tare

Link to comment
Share on other sites

Sevilja ce i ovog leta izvesno napraviti nekoliko odlicnih transfera.

Nego, zasto se Valensija ovako raspala? Bukvalno oterala Pareha (sramotan potez), Toresa prodali daleko ispod ocekivane cene, Kokelana pustili maltene ni za sta, suska se da je i Gomez na izlaznim vratima, a i sa Garajem su raskinuli na jedan podmukao nacin. Steta, bas su bili napravili finu ekipu.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Sevilja ce i ovog leta izvesno napraviti nekoliko odlicnih transfera.

Nego, zasto se Valensija ovako raspala? Bukvalno oterala Pareha (sramotan potez), Toresa prodali daleko ispod ocekivane cene, Kokelana pustili maltene ni za sta, suska se da je i Gomez na izlaznim vratima, a i sa Garajem su raskinuli na jedan podmukao nacin. Steta, bas su bili napravili finu ekipu.

Čitao sam o tome prije nekih pola godine. Zaboravio sam u čemu je točno probkem, ali ima velike veze sa ogromnim utjecajem Jorgea Mendesa u klubu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Finansijska kriza ih drma, nema ju za burek i jogurt.

 

Valja pomenuti Benfiku koja do sad odrađuje strašan posao. Doveli su Pedrinja i Evertona iz Brazila za solidne pare, a na sve to će dodati Vertongena i Kavanija (valjda je završen transfer). Obratite pažnju na Valdšmidta kog su doveli iz Frajburga, strašan potencijal. Opet prave paklenu ekipu, samo im je manevar nešto slabiji, ali it o će doći na svoje.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Havertz je zanimljiv igrac.

Posto ga nisam preterano pratio u Leverkuzenu,dugo sam mislio da je to jos jedan od onih tipicnih krila,zujalica. Ustvari je vise od toga. Mene cak pomalo podseca, asocira na Kaku..dobro,mozda zbog visine i gradje,ali delimicno i zbog nacina na koji igra i krece se..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...