Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

9 minutes ago, Drug Crni said:

Nije samo za rotaciju..Trosar moze i u sami spic. Taman dok se Jesus ne vrati.
Trossard > Mudryk

 

Ne mogu u istu recenicu, jedina prednost Trosara je sto dugo igra u PL. Ali se milion puta desilo da igrac iz manjeg kluba u vecem prosto propadne.

 

Van Bisaka recimo koji je u Palasu jedno vreme delovao kao top 5 bek na svetu, u Junajtedu je sprdnja. Zaha kao nenormalno talentovan takodje pokazao u Junajtedu da mu je Palas plafon.

 

Sto se rotacije tice, ne vidim zasto bismo dalje gusili ESRa recimo, igracima koji nisu ni posebno bolji od njega.


Nketija dok se ovako igra moze sasvim korektan backup da bude, nama treba zamena za Dzaku, koje ocigledno nema, sto ce nas na kraju i kostati titule.

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem..Mudrik je za mene macka u dzaku..lik odigrao par dobrih utakmica protiv silnih Lajpciga i Seltika..stvarno mislim da je dobro sto ste se mimoisli sa njim. Sa Trosarom makar znate sta tacno dobijate + mu je cena (pretpostavljam) nesto razumnija.

A znacice vam i na igrackom planu. Ako finalizujete posao.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ideja da se ESR gurne u vezu ili se ceka besplatan Tilemans na leto. Drugog objasnjenja nema zasto se ne pokriva ta pozicija Dzake. Mada je po meni najugrozenija pozicija Partija. Ako se on povredi, krenuce kiksevi. I onaj poraz od Junajteda se dogodio kada nije igrao Parti. 

 

Nketija radi odlican posao bekap opcije, steta ako zbog Trosarda zavrsi na klupi. Zasluzuje svaki minut dok je Zezus odsutan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, Parti je verovatno najznacajniji igrac ove sezone. Svaka cast i Gabiju i Odegardu i Zesusu na pocetku sezone, ali da Partija nema, ovo bi moglo da se raspadne kao kula od karata.

 

I verovatno si u pravu u vezi Tilemansa, iako smo mogli da ga dobijemo za sitnis jer je ocigledno da nece da produzi ugovor i Lester, pogotovo u situaciji u kojoj je, gde ne bi trebalo da se bori za opstanak, ali je jasno da od Evrope nema nista, moze da proda da izvuce neku funtu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Upravo tako, Parti je verovatno najznacajniji igrac ove sezone. Svaka cast i Gabiju i Odegardu i Zesusu na pocetku sezone, ali da Partija nema, ovo bi moglo da se raspadne kao kula od karata.

 

I verovatno si u pravu u vezi Tilemansa, iako smo mogli da ga dobijemo za sitnis jer je ocigledno da nece da produzi ugovor i Lester, pogotovo u situaciji u kojoj je, gde ne bi trebalo da se bori za opstanak, ali je jasno da od Evrope nema nista, moze da proda da izvuce neku funtu.

Meni je logično da ESR može da pokriva Odegarda,Džaku i Martinelija.Potreban je igrač koji će da pokriva sve tri pozicije u napadu,pa zbog toga nije loša ova kupovina.

Što se tiče Partija,potpisujem da se sve raspada bez njega.Ovo što on igra ove sezone nismo videli u klubu još od Vijere.Igrač sezone.Mada bih tu dodao i Vajta ali on nema taj značaj kao Tomas.

 

Krilo i taj zadnji vezni su najbitniji da se pokriju.Rajsa sad da dovedu nema teorije.E sad,vredi li rizikovati sa Elnenijem do kraja sezone u slučaju da se Parti povredi?

Od Tilemansa ili se odustalo ili se čeka kraj sezone.Ali opet,on ima pravo sad da potpiše za klub u kojem će nastaviti karijeru?

Link to comment
Share on other sites

Dobra kupovina.

4 hours ago, Lav93 said:

Mislim da je ideja da se ESR gurne u vezu ili se ceka besplatan Tilemans na leto. Drugog objasnjenja nema zasto se ne pokriva ta pozicija Dzake. Mada je po meni najugrozenija pozicija Partija. Ako se on povredi, krenuce kiksevi. I onaj poraz od Junajteda se dogodio kada nije igrao Parti. 

 

Nketija radi odlican posao bekap opcije, steta ako zbog Trosarda zavrsi na klupi. Zasluzuje svaki minut dok je Zezus odsutan.

Mislim da će Nketija i dalje biti prva opcija dok se Žezus ne oporavi.Nema razloga da ga Arteta stavi na klupu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Pravo da ti kazem..Mudrik je za mene macka u dzaku..lik odigrao par dobrih utakmica protiv silnih Lajpciga i Seltika..stvarno mislim da je dobro sto ste se mimoisli sa njim. Sa Trosarom makar znate sta tacno dobijate + mu je cena (pretpostavljam) nesto razumnija.

A znacice vam i na igrackom planu. Ako finalizujete posao.

Igrao je dobro cijelu CL. I da dolazi u neki Bournemouth, Brentford, Brighton i sl. potpisao bih da će biti odličan i u Premier ligi. Jer je i dosta brz, a i tehnički je potkovan. Ali kao što sam rekao, nisam siguran kako će izgledati kada se protivnik zatvori. Kad ima prostora, djeluje prilično nezaustavljivo. Vidjet ćemo.

 

EDIT: Sad vidim ovo za Maduekea. Išao sam na TM prebrojati krila. Pa i nije tako strašno. Desno: Zyech, Madueke, Pulišić. Lijevo: Mudryk, Sterling, eventualno Felix. Možda sam koga previdio.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bugl Khan said:

EDIT: Sad vidim ovo za Maduekea. Išao sam na TM prebrojati krila. Pa i nije tako strašno. Desno: Zyech, Madueke, Pulišić. Lijevo: Mudryk, Sterling, eventualno Felix. Možda sam koga previdio.

Nkunku im dolazi isto a na krilima koriste Mounta isto plus sto Auba, Felix i Broja mogu tu. 

CHO je na pozajmici u Leveru, on je bivsi.

 

Toliko igraca a nemaju 9ku. Vidim da Potter sad hoce da fura 4-3-3 formaciju

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 said:

Nkunku im dolazi isto a na krilima koriste Mounta isto plus sto Auba, Felix i Broja mogu tu. 

CHO je na pozajmici u Leveru, on je bivsi.

 

Toliko igraca a nemaju 9ku. Vidim da Potter sad hoce da fura 4-3-3 formaciju

Jel ne može Auba igrat 9?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sasha arsenal said:

Ne znam da li si ga gledao u Arsenalu i Čelsiju.Bukvalno ne zna gde udara.Kao da je zalutao na teren.

 

Nisam. Gledao sam par tekmi i jednih i drugih, al mislim da ga nisam vidio na terenu. 

 

Btw, nevezano za Chelsea i Arsenal, jel mislite da će Mitrogol u bolji klub, tj. jel bi mogao igrati u bilo kojem od Top 6 ili su mu neka Villa, Everton, West Ham i sl. vrhunac? 

Link to comment
Share on other sites

Ovo mu je redemption season, obazrivi su dosta na ostrvu kada su u pitanju dobre (u ovom slucaju izuzetne) partije na Championship nivou, osim ako nije neki mladji igrac koji nije pre toga failovao u PL. Iskreno ne vidim Mitra u top-6 ekipi osim u nekoj backup varijanti, a ne znam koliko je to nesto sto bi zeleo, buduci da van top-6 moze verovatno u svakoj ekipi da bude prvi napadac, u zavisnosti od stila igre. Licno bih voleo da ga vidim u nekoj ekipi koja moze da juri top-4 ili trofeje, ali slaba vajda rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

Mitrovic je savrsen backup za ove najjace klubove h Europi. Visok, jak, solidan finisher i vrhunski u skok igri. Idealan za utakmice kad top ekipa ganja rezultat protiv nekog pa se ide na centarsuteve i bunarenje. Za vise od toga je ipak suvise limitiran. 
 

S druge strane, volio bih vidjeti kako bi se Toney snasao u najjacim ekipama. Dosta interesantan igrac. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, McLeod said:

 

 

Van Bisaka recimo koji je u Palasu jedno vreme delovao kao top 5 bek na svetu, u Junajtedu je sprdnja. Zaha kao nenormalno talentovan takodje pokazao u Junajtedu da mu je Palas plafon.

 

 

Zaha je i posle Uniteda u mnogo navrata pokazao tu neku svoju moc, koja ga momentalno, na taj dan, u tih par nedelja, mozda 2 meseca stavlja u top5 fudbalera na Svetu.
Kako je on u par navrata razbucao City, prakticno sam, to nijedan fudbaler koji igra u PL u poslednjih 10 godina, ne moze. 
Nije njemu problem plafon. Problem mu je glava. A i taj United. Post-Fergie United bi pokvario i Messi-a.

AWB-a nisam mnogo gledao u Palasu. Ali mozda je dobro delovao u ekipi gde ne mora kao bek da se problizis polovini terena.
Nisam video pogubljenijeg defanzivca sto se tice pozicioniranja. Oni Hajdini i svakakvi polutani od bekova u Zvezdi i Partizanu su Maldini/Zanetti sto se tice citanje igre.
Njegova odbrana od lopte nije 0, nego je debeo minus. Tako da mu taj tackling, koji sustinski mozda i jeste najbolji na Svetu, ne vredi mnogo. Osim da zamaskira kakva je kratercina defanzivno.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, mozda je glava, mozda je nesto drugo, ali generalno nije igrac za najvece timove.

 

Van Bisaka je izgledao kao zver u Palasu, ali zato sto se ekipa branila dosta plitko, sa blokom, tako da je prostor koji pokriva vrlo ogranicen.

 

Na sirem prostoru, ili kad treba da se izadje visoko, stvarno je kratercina. Meni je neverovatno kako je to uopste moguce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...