Jump to content

Nokaut faza - osmina finala


Prognoza  

51 members have voted

  1. 1. Najveće iznenađenje osmine finala će biti

    • Ispadanje Španjolske
    • Ispadanje Njemačke
    • Ispadanje Portugala
    • Ispadanje Francuske
    • Ispadanje Nizozemske
    • Ispadanje Austrije
      0
    • Ispadanje Engleske
    • Ispadanje Italije
    • Neće biti iznenađenja
  2. 2. Titulu osvaja

    • Španjolska
    • Njemačka
    • Portugal
    • Francuska
    • Belgija
      0
    • Nizozemska
    • Austrija
    • Engleska
      0
    • Italija
    • Švicarska
      0
    • Grčka 2004. scenarij
      0
  3. 3. Volio/voljela bih da osvoji



Recommended Posts

20 hours ago, neko me sabotira said:


Pa sad… @bodo je po vlastitom priznanju bio mačka. Ne znam šta kažu @Perkos2 i @Janne240

😁

Ma kakve macke, daj napravili su gumarabike a ne macke, retko koji ima harizmu i hrabrost, vecina su predisponirani za neko poziciono kretanje, bez rizika. Oblak i sijaset njemu slicnih izdvajaju se po odlicnim intervencijama kada su udarci iz daljine u pitanju, odlicni su doduse i u neposrednoj blizini na visoke lopte i slicno ali cesto su zrtve prepustene guzve u petercu, ne komanduju ne zahtevaju od igraca da zauzimaju pozicije ili otvaraju/blokiraju suteve. Koncept visokih golmana poput Kurtoe, masivnih poput Donarume su tu da impresioniraju i realno brane odlicno medjutim, nista tu od intervencija u polju a vrlo cesto kao da samo napadaci treba da dodju do izrazaja i cesto golmani brane odlicno a onda golove primaju kao na traci, kao da do tog momenta nista nisu radili. Alison je tipican primer, da ne govorimo o igri nogom u polju, koja se uvek smatrala antifudbalskim rezonom, kao i vracanje lopte golmanu.

 

 

 

20 hours ago, neko me sabotira said:


Najjača partija nekog golmana ikada. By far.

Helmut Dukadan je smakao cetiri penala. Svako u svoje vreme.  p.s. Toldo je bio kolos valjda mu je falilo 40 cm do precke, nesrazmeran i golem ali kvalitetan golman.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...