Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

3 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ja sam mislio da ne postoji opiceniji pdf od kosarkaskog, preciznije od kk cz topika, ali ovo je neki level iznad. emoji38.png
Da ne spominjem gazda Borka koji je zasenio svakog insajdera koji je prodefilovao u vreme prelaznog roka na ^pomenutoj temi.
Msm svaka cast, to nije nimalo lako, bas podvig. emoji3.png

 

I meni je ovo palo na pamet. Ono zlatno doba KKCZ prelazni rok topika. Gde se predložio svako ko ima dve ruke i noge i zna da razlikuje košarkašku od fudbalske lopte (mada ovo nije presudno). I pitanja, šta mislite o ____________ u našem timu. Gde samo Lebron još nije pomenut. 

 

Tako i Veber sada, zagospodario topikom. :kece:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Tournament director Guy Forget says it is possible that the women's singles final at the French Open could be delayed a day because of the rain that has jumbled the schedule.



Forget says that he would rather not postpone the women's championship match from Saturday to Sunday.

But he adds: "If we have no other choice, that's what we'll do."

The last two women's quarterfinals were washed out Wednesday, moving them to Thursday. That means the semifinals needed to be shifted from Thursday to Friday, when Forget says the forecast calls for more rain. More bad weather could send the women's semifinals to Saturday.

Link to comment
Share on other sites

Za Feda je revijalni i to je ok. On je odigrao preko svih očekivanja. Još kad bi malo namučio Rafu...

 

Nego meni je sve sem revijalnog. Svake jebene godine, nevezano za Novaka. Užasan, užasan turnir. Najgori slem. Mučenje mi da gledam. Mrcvarenje, odlaganje, pomeranje. Jbt, Wimb je imao ranije i gora odlaganja ali nekako je to bilo sa stilom, ne umem da objasnim. RG je turnir za mučenje gde se na kraju zna ko pobeđuje. Uglavnom :kece:

Link to comment
Share on other sites

Ako u 38.godini osvoji RG, ostali odmah neka odu u penziju, ali to se nece desiti :classic_biggrin:

samo zdrav da zavrsi turnir, nista drugo ne zelim jos od starta  :classic_smile:

 

a inace, jos jedan dokaz koliko je ovo revijalan turnir, ni Mirka i deca nisu u Parizu, toliko o ozbiljnosti :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

RG je turnir za mučenje gde se na kraju zna ko pobeđuje.

Zato imamo i ženski turnir gde se uglavnom nikad ništa ne zna :classic_cool:

2 minutes ago, NMX said:

Jbt, Wimb je imao ranije i gora odlaganja ali nekako je to bilo sa stilom

Vimbldon je oduvek bio izvikan i imao više stila od ostalih, vrlo često bez nekog opravdanja :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Boxy said:

Ako u 38.godini osvoji RG, ostali odmah neka odu u penziju, ali to se nece desiti :classic_biggrin:

 

Upravo tako, to bi bilo zatvaranje kafane.

Dolazak do četvrtfinala mu je drugi najefikasniji na ovom turniru.

Imao je nameštene protivnike to je tačno, ali ih je odradio perfektno.

 

Imao je i Thiem i Kačanov i Cipiripi neke opuštene protivnike pa su gubili setove...

 

Stvarno mislim da je Federer teži protivnik od Thiema ovde.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CheshireCat said:

Stvarno mislim da je Federer teži protivnik od Thiema ovde.

 

Mozda za neke druge igrace, ali za Djokovica i Nadala je Tim je mnogo tezi protivnik. 

 

Podrazumeva se da mislim na RG, na ostalim slemovima ce obojica prizeljkivati Dominika u Sf, posto su velike sanse da on dotle i ne dodje, a i da dodje, bolje on nego Rodzer.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...