Jump to content

Grupa D (Poljska, Holandija, Austrija, Francuska)


Grupa D  

35 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupu (kao prve dve repke)?

  2. 2. Ko je pobednik grupe



Recommended Posts

Zielinski dosta dobar igrac, i Zalewski levo dobar, ne pratim seriju A toliko pa nisam puno primetio ovu dvojicu ove sezone. 

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Roj Makaj bi protiv ovakvih Poljaka već postigao het trik.

Mislis Huntelar? 

 

Depaj je i meni bezveze, ali brojke su na njegovoj strani, efikasan je koliko i Van Persi u reprezentaciji, samo 5 golova mu fali da bude prvi u istoriji. 

 

 

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videli smo ipak po nešto i od Poljske, ja sam očekivao da će da budu još grđi za gledanje. Holandija je po meni pre u klasi sa ekipama poput Danske, Srbije, Austrije, Švajcarske nego se ovima iz vrha. Provukoše se nekako ovde. Inače, vrh mi je ova holandska rezervna garnitura, baš lepi dresovi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gakpo je dobro odigrao, dosta bolje od Depaja. Problem za Holandiju je vezni red, oni praktično igraju sa rezervama. Druga stvar je što nemaju klasično desno krilo, tu pati Ćavi Simons koji je odličan igrač ali igra van pozicije. I nemaju napadača top klase ni blizu. Mogu dobiti Poljsku i slične ekipe, ali biće baš teško protiv ovih jačih reprezentacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

@Drug Crni

 

Nije loš ni ovaj vaš Rejnders.

I on se kasnije uklopio u sivilo veznog reda.

Sve si lepo anlizirao..isuviše su tanki kvalitetom u sredini. Jedan Frenki de Jong bi ih sam podigao,ali jbg. Nije mi stoga jasno zašto Kuman nije uigravao Simonsa u veznom redu? On može da odigra i dublje u sredini. Ovo je kreativno jako tanko.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Xavi Simons bombetina igrac, mozda i najzanimljiviji od tih mladjih, bukvalno deluje da sve moze da uradi na terenu. Kompletan igrac u najavi i mnogo ce da znaci Holandiji, koja ima dobre igrace napred, ali niko nije klasa. Meni ni Gakpo nije nesto wow, sve je to solidno i korektno. Ipak, ne deluju mi kadri da naprave veci rezultat. Vezni red neubedljiv, odbrana meh.

 

Poljska verovatno nece proci ovu grupu, ali zajebani su oni, cvrsti, ne deluje mi da iko moze da ih napuni. Bas su nekako svi jaki i bezobrazni. 

 

Meni je Austrija pik da iznenadi, gledao sam ih par puta, bas dobro deluju. Tesko da ce moci Francuzima da uzmu bodove, ali Holandjane ce dobiti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...