Jump to content

Grupa F (Turska, Gruzija, Portugal, Češka)


Grupa F  

11 members have voted

  1. 1. Prva dva u grupi?

    • Turska
      5
    • Gruzija
      1
    • Portugal
      11
    • Češka
      5
  2. 2. Pobednik grupe?

    • Turska
      0
    • Gruzija
      0
    • Portugal
      11
    • Češka
      0

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/14/2024 at 07:07 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Samo ako Turska tuce Cesku. Inace sa dva puta X u zadnjem kolu (mi i Cesi) ispadamo jer je Ceska dala gol vise. Ne verujem u taj rasplet. Nama su najvece sanse Skotska/Madjarska i Hrvatska/Albanija.

da, naravno.moraju se rezultati poklopiti.mada mislim da je Turska sposobna dobiti Čehe. ali otom potom.da mi dobijemo u utorak pa neka se poredaju drugi kako hoće.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

da, naravno.moraju se rezultati poklopiti.mada mislim da je Turska sposobna dobiti Čehe. ali otom potom.da mi dobijemo u utorak pa neka se poredaju drugi kako hoće.


Naravno, samo necemo dobiti. 🙂  Realno je po svemu pokazanom da uzmemo dva boda maksimalno. A i u to nekako sumnjam. 

NIje ovde samo selektor kriv. Ekipa se po x-ti put raspala na takmicenju. Nedostaje kvalitet, mentalitet, profesionalnost. Sve. Premalo je to i u ovom formatu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Naravno, samo necemo dobiti. 🙂  Realno je po svemu pokazanom da uzmemo dva boda maksimalno. A i u to nekako sumnjam. 

NIje ovde samo selektor kriv. Ekipa se po x-ti put raspala na takmicenju. Nedostaje kvalitet, mentalitet, profesionalnost. Sve. Premalo je to i u ovom formatu.

Ja sam rekao u razgovoru sa ljudima iz struke i mojim bivšim suigračima a i protivnicima da je prvi preduslov da Piksija smene nakon prvog mandata. tu smo se usuglasili skoro svi. naprosto nisu imali kojone u savezu to učiniti. ja bih ponovo probao sa strancem po mogućnosti nekim Talijanom ili Mourinjo možda. ovako nema sreće sa repkom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Obožavam slovačka i češka prezimena. I dalje je neprikosnoven Radoslav Zabavnik, ali evo i Lukaš Provod ima odlično, omogućava komentatorske konstrukcije poput Provod se nudi konstantno.


Vratislav Greško pokraden.

 

Edit: i Miroslav Slepička 😁

Edited by neko me sabotira
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...