Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

4 hours ago, Barkley#34 said:

 

- prekinuti svaki odnos sa upravom CZ, čak do nivoa da im se ne pruži ni ruka - ne postoje. Bez ikskvih objašnjenja u medijima ili gde već. Gde mora da se uspostavi tehnički kontakt to odraditi uz minimum komunikacije. Nikakva saradnja u šatro interesu srpske košarke u ABA ili EL,

Ovo ti je nepotrebno, a i baca senku na ostatak vrlo fer i konkretnog posta.

Drčelić, Vasić, Dozet... se ponašaju prilično korektno, zašto da im se ne pruži ruka? Na stranu što Ostoja i Drčelić imaju zajedničke poslove, pa je to skroz nerealno, osim da glume, da bi zadovoljili navijače.

Ako pod Uprava CZ podrazumevaš samo Čovića (što je verovatno), sa njim svakako nemaju kontakt, a sumnjam i da se rukuju.

Priča o zajedničkom nastupu pred EL i ABA je šarena laža za javnost, znamo da svako vuče na svoju stranu.

Elem, ako bi se ispunili prethodni uslovi - najmanji problem je da se ne rukuju sa Drčelićem i Vasićem, ukoliko je neophodno.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Pa realno, sta se desava?

 

Mislim da Arijan Lakic i nije bas hype trigger, ako cemo iskreno.

 

Mislila sam da je očigledno da se zajebavam 😄 

Link to comment
Share on other sites

 

Rok za obnovu članske karte sutra do kraja dana.

Stvarno cirkus sa tim članskim, samo komplikuju stvari. Plaćaš sezonsku svake godine, pa još moraš i člansku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kolege , kako bi prelazni rok trebao da izgleda ako se uzmu samo igraci koji su bili tu i prosle sezone? 
Ko uopste ima ugovore?

 

Pre svega mislim na domace igrace koji su bili, jer je za vecinu stranaca izvesna sudbina.

Link to comment
Share on other sites

Istekli su ugovori Andjusicu, Trifunovicu i Smailagicu, dok Avramovic i Koprivica imaju na jos godinu dana.

Za Jaramaza koliko se secam objava je bila da ima ugovor do 2025. ali ne i cija je opcija ovog leta, njegova ili kluba, sve u svemu ne ocekuje se da ostane.

Sto se tice stranaca samo Panter, Ledej i Kaboklo imaju ugovore za narednu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Je l ima nekih indicija u vezi Andjusica, Trife i Smajlija? 
 

Videh da se za Aleksu pojavila informacija da u slucaju ok ponude moze da ide sto me ne cudi,  za razliku od ostanka Kabokla sto mi je potpuno iznenadjenje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Ovo ti je nepotrebno, a i baca senku na ostatak vrlo fer i konkretnog posta.

Drčelić, Vasić, Dozet... se ponašaju prilično korektno, zašto da im se ne pruži ruka? Na stranu što Ostoja i Drčelić imaju zajedničke poslove, pa je to skroz nerealno, osim da glume, da bi zadovoljili navijače.

Ako pod Uprava CZ podrazumevaš samo Čovića (što je verovatno), sa njim svakako nemaju kontakt, a sumnjam i da se rukuju.

Priča o zajedničkom nastupu pred EL i ABA je šarena laža za javnost, znamo da svako vuče na svoju stranu.

Elem, ako bi se ispunili prethodni uslovi - najmanji problem je da se ne rukuju sa Drčelićem i Vasićem, ukoliko je neophodno.

Jasno, oni su svi super a Čović je ludi teča koga familija ne može da se reši koliko god da im je neprijatno, ali eto, ne smeta puno. Ili je druga priča, oni su super ali se ne pitaju ništa. Pa nisu oni portiri i blagajnici...

 

Da se ne zajebavamo, Čović nije potpisivao saopštenja (ispravi me ako grešim). Niti ga je bilo ko demantovao/pokrio kada je izjavio da ne garantuje bezbednost sudijama ako budu sudili kako mu se ne sviđa. I još svašta nešto. Moj stav, možda pogrešan, je da sa takvim svetom treba prekinuti kontakt dok se ne promene okolnosti.

 

Već postajem i sebi zamoran objašnjavanjem šta sam napisao u ovom svom fantaziranju pa ću završiti s tim. Ukratko, želim da moj klub podigne postupke i ponašanje na viši nivo, ali i da se zaštiti i odupre svim sranjima koja se mogu baciti na njega. 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ko ima želudac, ima na Meridian YT kanalu Tečino gostovanje kod Jakovljevića. 
 

• F4 2010 nam je doneo vlasnik jednog restorana u Zemunu koji je gostio i još nešto Rižika

• Pokrali smo Barsu u onoj kultnoj utakmici, gde Teča tvrdi da čak ni Lamonika nije ostao imun na "prekorečne" metode

• Pavle Grbović homoseksualac, on nema ništa protiv ali golišavi opozicionari preko njega i njegovog kluba neće doći na vlast nikada

• utakmice Partizana su postale proglas/opoziciona okupljanja, kako nas samo nije sramota

• pa šta ako Neša Ilić javlja Jakovljeviću voice porukama u lajv studiju Arene (gde je ovaj rekao da se utakmica nastavlja sutra)

• bolje im je svima da ne otvori fajlove

 

I još dosta, dosta pljuvanja po Željku, klubu, igračima, što bivšim što sadašnjim. Mnogo hvaljenja vlasti od strane obojice i kritikovanja opozicije. 
 

Ovo smeće ne možeš ni ignorisati, blato ne pravi samo on nego mu država omogućuje. 
 

Ja sam siguran da iako dođe do kozmetičkih promena, Teča će ostati kao konsultant i pomagač da se obezbede fer uslovi i pošteno suđenje. 
 

Mislim da klub svakako nema nikakav kontakt/komunikaciju sa njim, a kako sledeće sezone... pa ne znam da li postoji pravi odgovor. 
 

Najviše bih voleo da ispravimo svoje greške, budemo jaki na parketu, a govno će udbašiti i pljuvati u svakom slučaju. Partizan niti neki košarkaški organi ga svakako ne mogu sprečiti. 

  • Like 12
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Jasno, oni su svi super a Čović je ludi teča koga familija ne može da se reši koliko god da im je neprijatno, ali eto, ne smeta puno. Ili je druga priča, oni su super ali se ne pitaju ništa. Pa nisu oni portiri i blagajnici...

 

Da se ne zajebavamo, Čović nije potpisivao saopštenja (ispravi me ako grešim). Niti ga je bilo ko demantovao/pokrio kada je izjavio da ne garantuje bezbednost sudijama ako budu sudili kako mu se ne sviđa. I još svašta nešto. Moj stav, možda pogrešan, je da sa takvim svetom treba prekinuti kontakt dok se ne promene okolnosti.

 

Već postajem i sebi zamoran objašnjavanjem šta sam napisao u ovom svom fantaziranju pa ću završiti s tim. Ukratko, želim da moj klub podigne postupke i ponašanje na viši nivo, ali i da se zaštiti i odupre svim sranjima koja se mogu baciti na njega. 

Kad je već fantaziranje, pomislio sam da može da bude bajka do kraja:)

Sve ok, razumeo iz drugog puta, ne treba dalje pojašnjenje.

Pozz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

E jbg @Barkley#34 tom logikom Ostoja sam sebi ne bi mogao da pruži ruku pošto je on podguzna muva Vučića koji je mnogo gori od Čovića.

Tako da zaista ne vidim razlog za pružanje ruke Drčeli ili Dozetu.

 

Edit: NE pružanje ruke

Edited by Marvin
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

E jbg @Barkley#34 tom logikom Ostoja sam sebi ne bi mogao da pruži ruku pošto je on podguzna muva Vučića koji je mnogo gori od Čovića.

Tako da zaista ne vidim razlog za pružanje ruke Drčeli ili Dozetu.

 

Misliš nepružanje? 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Ko ima želudac, ima na Meridian YT kanalu Tečino gostovanje kod Jakovljevića. 
 

• F4 2010 nam je doneo vlasnik jednog restorana u Zemunu koji je gostio i još nešto Rižika

• Pokrali smo Barsu u onoj kultnoj utakmici, gde Teča tvrdi da čak ni Lamonika nije ostao imun na "prekorečne" metode

• Pavle Grbović homoseksualac, on nema ništa protiv ali golišavi opozicionari preko njega i njegovog kluba neće doći na vlast nikada

• utakmice Partizana su postale proglas/opoziciona okupljanja, kako nas samo nije sramota

• pa šta ako Neša Ilić javlja Jakovljeviću voice porukama u lajv studiju Arene (gde je ovaj rekao da se utakmica nastavlja sutra)

• bolje im je svima da ne otvori fajlove

 

I još dosta, dosta pljuvanja po Željku, klubu, igračima, što bivšim što sadašnjim. Mnogo hvaljenja vlasti od strane obojice i kritikovanja opozicije. 
 

Ovo smeće ne možeš ni ignorisati, blato ne pravi samo on nego mu država omogućuje. 
 

Ja sam siguran da iako dođe do kozmetičkih promena, Teča će ostati kao konsultant i pomagač da se obezbede fer uslovi i pošteno suđenje. 
 

Mislim da klub svakako nema nikakav kontakt/komunikaciju sa njim, a kako sledeće sezone... pa ne znam da li postoji pravi odgovor. 
 

Najviše bih voleo da ispravimo svoje greške, budemo jaki na parketu, a govno će udbašiti i pljuvati u svakom slučaju. Partizan niti neki košarkaški organi ga svakako ne mogu sprečiti. 

Uhh, svaka ti čast ako si ceo odslušao, ja sam izdržao neke 2/3 o čemu sam već pisao na kkCZ temi. Do ovog podkasta sam mislio da od svih ljudi koji su u košarkaškim krugovima u Srbiji ne postoji gora ličnost od Čovića, ali ovaj Jakovljević je dva nivoa ispod. Ona govnjiva muva zunzara. Trulež od lešine. Skoro sve ove stavke što si naveo je on ili izneo ili započeo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uvrnuto said:

 

Rok za obnovu članske karte sutra do kraja dana.

Stvarno cirkus sa tim članskim, samo komplikuju stvari. Plaćaš sezonsku svake godine, pa još moraš i člansku.

 

Naravno, obrisali su objavu, pa su okačili novu:

 

 

Sad nema tog roka do sutra. Stvarno su cirkus, koji je ovo put da brišu inicijalnu objavu, pa opet kače modifikovanu.

 

Je l' ne mogu nekad da razmisle i da skontaju da će dobiti napušavanje i da to što rade nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Knipex said:

Uhh, svaka ti čast ako si ceo odslušao, ja sam izdržao neke 2/3 o čemu sam već pisao na kkCZ temi. Do ovog podkasta sam mislio da od svih ljudi koji su u košarkaškim krugovima u Srbiji ne postoji gora ličnost od Čovića, ali ovaj Jakovljević je dva nivoa ispod. Ona govnjiva muva zunzara. Trulež od lešine. Skoro sve ove stavke što si naveo je on ili izneo ili započeo. 

 

Da, odvratan je, vidi se da je koristoljubivo smeće koje traži neko svoje mesto u ovom naprednjačkom poretku bolje od stručnog konsultanta na Areni. Odvratniji je od Teče, ali to mi je ona gradacija Oskar - Orlić ili Oskar - Martinović. 

 

Inače, prekomično je za svakoga ko je odgledao prethodnu emisiju, gde ga je Tegi ometlao, sve je gledao da deeskalira i viče "dobro Vladane, nemojmo sad..." a ovde se okuražio sa sve onim polupretećim ciničnim facama. 

Edited by Charles De Ketelaere
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Ko ima želudac, ima na Meridian YT kanalu Tečino gostovanje kod Jakovljevića. 
 

• F4 2010 nam je doneo vlasnik jednog restorana u Zemunu koji je gostio i još nešto Rižika

• Pokrali smo Barsu u onoj kultnoj utakmici, gde Teča tvrdi da čak ni Lamonika nije ostao imun na "prekorečne" metode

• Pavle Grbović homoseksualac, on nema ništa protiv ali golišavi opozicionari preko njega i njegovog kluba neće doći na vlast nikada

• utakmice Partizana su postale proglas/opoziciona okupljanja, kako nas samo nije sramota

• pa šta ako Neša Ilić javlja Jakovljeviću voice porukama u lajv studiju Arene (gde je ovaj rekao da se utakmica nastavlja sutra)

• bolje im je svima da ne otvori fajlove

 

I još dosta, dosta pljuvanja po Željku, klubu, igračima, što bivšim što sadašnjim. Mnogo hvaljenja vlasti od strane obojice i kritikovanja opozicije. 
 

Ovo smeće ne možeš ni ignorisati, blato ne pravi samo on nego mu država omogućuje. 
 

Ja sam siguran da iako dođe do kozmetičkih promena, Teča će ostati kao konsultant i pomagač da se obezbede fer uslovi i pošteno suđenje. 
 

Mislim da klub svakako nema nikakav kontakt/komunikaciju sa njim, a kako sledeće sezone... pa ne znam da li postoji pravi odgovor. 
 

Najviše bih voleo da ispravimo svoje greške, budemo jaki na parketu, a govno će udbašiti i pljuvati u svakom slučaju. Partizan niti neki košarkaški organi ga svakako ne mogu sprečiti. 

Da kažemo da "razumem" naše navijače kad slušaju/gledaju Čovića ali što ti sebi to radiš čoveče, što mučiš samog sebe tako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Inače, prekomično je za svakoga ko je odgledao prethodnu emisiju, gde ga je Tegi ometlao, sve je gledao da deeskalira i viče "dobro Vladane, nemojmo sad..." a ovde se okuražio sa sve onim polupretećim ciničnim facama. 

Odgledao sam taj sudar titana, Jakovljević-Tegeltija. 

Utisak mi je bio da razgovaraju dva odvratna lika, od kojih je Tegeltija znatno elokventniji, a dobar deo argumenata (obojice) je na nivou osnovne škole.

Verovatno svaka slika zavisi od ugla iz kog se gleda:)

Jakovljević-Čović nemam razloga da gledam jer verujem da su se oko svega složili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U prelaznom roku prosle sezone Obradovic svakako ne bi dovodio mnogo igraca Valencie, Virtusa, Zalgirisa, Albe, ASVELa, Bayerna i Baskonie. Igraci iz prve petorke tih ekipa ne bi imali mesta u prvoj petorci KKP. Uz to je i Efes imao sezonu za zaborav, sa puno povreda, Armani je imao uzasnu sezonu, kao i KKCZ. I u takvoj sezoni KKP je zavrsio tek na 11. mestu.

 

Ne znam sta Obradovic postize sa svojim pominjanjem plasmana u EL, osim da se svi prisete da je KKP prvi klub u kojem ne samo da nije nista uradio u Evropi, nego je imao dve vise nego uzasne sezone? Uopste, Obradovica je od kada se vratio u KKP tesko slusati, populizam je odvrnuo na maksimum, na pitanje o ratu u Ukrajini pominje bombardovanje SRJ i "kako se niko nije setio da to osudi", priziva stalno prisustvo KKP i KKCZ u EL, a onda se spusta na nivo partizan.net komentara sa "mislim da je sve jasno" prica o KLS i ABA ligi.

 

Nema sta, KKCZ je imala krajnje neuspesnu sezonu, to ne moze da zamaskira to sto je bila bolja od KKP u domacim takmicenjima. KKP da je otisao na F4 nikoga ne bi bilo briga ko je osvojio KRK ili ABA ligu. No, u situaciji kada su i jedni i drugi prosli lose, naravno da ce Covic i dobar deo navijaca KKCZ da prica kako je sezona uspesna jer je jedino bitno u sportu odnos snaga izmedju dva tima, sve ostalo ne postoji.

 

Sustina je da se Obradovic svojim komentarima i onim sto radi u poslednje tri sezone samo spusta na nivo Covica, Repese iz Buducnosti i ostalih likova sa ovih prostora kada su u pitanju populisticke izjave. Sledeca sezona ce za njega verovatno biti presudna - ili ce napraviti rezultat u EL (ili, hajde da kazemo EC dok jos nisu doneli odluku) ili vise nece imati razloga da se zadrzava u klubu.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, goldberg said:

U prelaznom roku prosle sezone Obradovic svakako ne bi dovodio mnogo igraca Valencie, Virtusa, Zalgirisa, Albe, ASVELa, Bayerna i Baskonie. Igraci iz prve petorke tih ekipa ne bi imali mesta u prvoj petorci KKP.

 

Da, samo je doveo Jaramaza nakon loše sezone i problema sa povredama iz fenjeraša Bajerna, Ponitku iz fenjeraša PAO-a, iako je ovaj ruku na srce bio jedna od svetlih tačaka tog tima koji je imao užasnu sezonu. Smith-a koji je ispao iz rotacije u Virtusu, a pre toga bio igrač Albe, Cabocla koji debituje u EL iz Venecije. Ostala dva igrača su PJ i Kaminski koji su i pored nekakve reputacije ipak igrači koji debituju u Evropi, od čega Kaminski u poznim godinama.

 

Možda nisi siguran šta si hteo da kažeš, ali me podseća na onu netačnu priču o Željkovim "siguricama", "proverenim", "iskusnim", valjda zato što je doveo jednog Nanelija.

 

43 minutes ago, goldberg said:

Ne znam sta Obradovic postize sa svojim pominjanjem plasmana u EL, osim da se svi prisete da je KKP prvi klub u kojem ne samo da nije nista uradio u Evropi, nego je imao dve vise nego uzasne sezone?

 

Ova sezona jeste bila užasna, ali prva sezona koju si strpao u isti koš je sezona gde je došlo 11 novih igrača, od kojih su dvojica vrlo kvalitetni igrači, a treći je došao negde u decembru (Lesor). Taj tim je kiksnuo kući protiv Burse na više nego volšeban način, iako je uz Virtus bio glavni favorit za trofej.

U ABA je izgubio u majstorici nakon jednočasovnog prekida gde je Zvezda okrenula u poslednjih par minuta tricama Voltersa, Kalinića i Markovića. U trećoj utakmici je dobio 30, 35 razlike protivnika koji je možda imao jednog elitnog igrača ali je bio odlično skockan i dobro vođen.

 

Pisali smo o toj sezoni više puta, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali baš ne vidim razlog da neko objektivno pogleda okolnosti i kaže da je sezona užasna ili više nego užasna. Ovde su navijači većinski bili okej sa sezonom uzevši sve faktore u obzir, finalnu seriju smo odigrali odlično, a jako malo je falilo i da uzmemo brejk kada su nepravedno poništeni poeni Lesora nakon slobodnog bacanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Урош19 said:

Da kažemo da "razumem" naše navijače kad slušaju/gledaju Čovića ali što ti sebi to radiš čoveče, što mučiš samog sebe tako

 

Iskreno, preporučio bih svakome da odgleda tu emisiju, pogotovo dok su utisci finalne serije u oba takmičenja sveži. Još ako malo prate političku situaciju i situaciju u medijima, neke stvari se fenomenalno nadograđuju i objašnjavaju dosta toga.

 

2 hours ago, MarioKempes said:

Odgledao sam taj sudar titana, Jakovljević-Tegeltija. 

Utisak mi je bio da razgovaraju dva odvratna lika, od kojih je Tegeltija znatno elokventniji, a dobar deo argumenata (obojice) je na nivou osnovne škole.

 

Teško da je Tegi elokventniji 😄 Jakovljević je samo skloniji prknoljublju vlasti i Teči, Tegi pamti dosta toga a ima i arhivutm od 1995. pa ga je teško pobediti u košarkaško-političkoj diskusiji. Tegija sprdaju mnogi da krka sendviče i ćevape na poluvremenu i generalno je smešan lik ali nije podanik jedne ideologije ili jednog čoveka, za razliku od Jakovljevića. Kada je komentarisao Partizan lepo i iskreno je analizirao sezonu i preneo neke kritike i bojazni navijača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Da, samo je doveo Jaramaza nakon loše sezone i problema sa povredama iz fenjeraša Bajerna, Ponitku iz fenjeraša PAO-a, iako je ovaj ruku na srce bio jedna od svetlih tačaka tog tima koji je imao užasnu sezonu. Smith-a koji je ispao iz rotacije u Virtusu, a pre toga bio igrač Albe, Cabocla koji debituje u EL iz Venecije. Ostala dva igrača su PJ i Kaminski koji su i pored nekakve reputacije ipak igrači koji debituju u Evropi, od čega Kaminski u poznim godinama.

 

Zadrzao je Puntera, LeDaya, Nunnallija, a prva petorka KKP znacajno vise vredi na trzistu od prve petorke bilo koje od sedam ekipa koje sam pomenuo.

 

20 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Ova sezona jeste bila užasna, ali prva sezona koju si strpao u isti koš je sezona gde je došlo 11 novih igrača, od kojih su dvojica vrlo kvalitetni igrači, a treći je došao negde u decembru (Lesor). Taj tim je kiksnuo kući protiv Burse na više nego volšeban način, iako je uz Virtus bio glavni favorit za trofej.


U ABA je izgubio u majstorici nakon jednočasovnog prekida gde je Zvezda okrenula u poslednjih par minuta tricama Voltersa, Kalinića i Markovića. U trećoj utakmici je dobio 30, 35 razlike protivnika koji je možda imao jednog elitnog igrača ali je bio odlično skockan i dobro vođen.

 

Pisali smo o toj sezoni više puta, svako ima pravo na svoje mišljenje, ali baš ne vidim razlog da neko objektivno pogleda okolnosti i kaže da je sezona užasna ili više nego užasna. Ovde su navijači većinski bili okej sa sezonom uzevši sve faktore u obzir, finalnu seriju smo odigrali odlično, a jako malo je falilo i da uzmemo brejk kada su nepravedno poništeni poeni Lesora nakon slobodnog bacanja.

 

I u PAO je doslo mnogo novih igraca pred ovu sezonu (Grant, Sloukas, Nunn, Lessort, Mitoglou, Hernangomez, od nosilaca igre samo je Grigonis bio tu i prosle sezone), pa ih to nije sprecilo da osvoje EL.

 

ABA je nebitna i bice nebitna dok god neko bude placao i lobirao za mesto u EL. Kada samo prvak bude igrao EL i samo prvak bude sebi obezbedio veci budzet u odnosu na sve druge, onda ce biti bitna. Eno, Olympiacos vodi sa 2:0 u grckoj A1 ligi, mislis da ce to uticati nesto na ocenu sezone oba kluba? Nece, jer je A1 degradirana i nebitna liga.

 

Sto se tice EC, to je kao da kazes da ni reprezentacija Srbije nije podbacila na poslednjem EP jer, eto, desi se los dan. Ja i za Buducnost i Cedevitu napisem da je njihova sezona prosek proseka ako bi se plasirali u 1/4 finala ovakvog EC, sve ispod toga je neuspeh. Naravno da to vazi za KKP koji je u sezonu usao sa mnogo vecim budzetom od onoga sa cim raspolazu KKB i KKCOL. 

Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelahttps://vox92.net/forum/topic/3223-kk-partizan-202425-prelazni-rok-revolucija/?do=getNewCommentzni rok - (r)evolucija
  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...