Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

 

13 minutes ago, Alek The Great said:

Zasto Smajli? Decko za 3 godine u klubu uopste nije napredovao. Svakako je pitanje da li uopste i moze, koliki mu je limit. Nije ni Balsa, ali on je bas imao nesrecu sa tim povredama. Aleksa i Ledej verovatno jer su zeleli da odu i uvek je lose kad imas nezadovoljne igrace u timu. 

Zato sto ima 24 godine, zato sto je i on imao ove sezone nesrece sa bolescu i povredom, zato sto pre Partizana nije igrao takmicarsku kosarku ukljucujuci i mladje kategorije. Domaci je, tesko moze da me neko ubedi da je Baslac bolja alternativa. Aleksa jer ima energiju i kvalitet, domaci je. Ledej jer tesko mozemo boljeg da nadjemo

Edited by Bole Tyson
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Anđušić je sveukupno skroman košarkaš za EL, ali je domaći, nije problematičan momak, nije skup, i ima svojih nekoliko tekmi po sezoni gdje kad se zapali igra na nivou najboljih napadača u Evropi, a u međuvremenu može i iza koša.

 

 

Odakle ti ideja da bi pristao da sedi iza koša ili na klupi?

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je vaznije ko ce biti prvi izbor na pozicijama 1 i 5 od toga da li ce Moneke doci. 

 

Na osnovu igraca koji su dostupni u evropi verujem da ce se resenje naci u NBA, hoce li biti pogodak ili cemo proci kao sa PJ Douzerom i Kaminskim to ostaje da vidimo.

 

Moguce je da bi nasi doveli NWG ako ga se Oly odrekne u sta cisto sumnja. Ne znam kakav je ugovor Krisa Dzonsa u Valensiji, mozda ima neki izlaz za El.

 

Na poziciji 5 se pominje Dejvis, i nema vise nekih spec resenja u evropi, mozda Rejnolds iz Unixa. 

 

Inace  Semio Odzele iz Valensije nije nista losiji od Monekea. Malo slabiji na skoku uz dosta bolje procente sa penala i za 3 poena.

 

 

Edit

 

PJ Douzer se vraca u NBA,  potpisao je za Minesotu. 

 

Ako nista drugo moze biti dobra reklama za nas. Posle Exuma i PJ se posle jedne sezone u Partizanu vraca u NBA.

Edited by Coz29
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Bole Tyson said:

 

Zato sto ima 24 godine, zato sto je i on imao ove sezone nesrece sa bolescu i povredom, zato sto pre Partizana nije igrao takmicarsku kosarku ukljucujuci i mladje kategorije. Domaci je, tesko moze da me neko ubedi da je Baslac bolja alternativa. Aleksa jer ima energiju i kvalitet, domaci je. Ledej jer tesko mozemo boljeg da nadjemo

Apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao. Ocekivao sam da ce neko od domace osnove da ostane, plus Leday sigurica, jer sto mi Djoka Balasevic rekao, kud ces naci bolje momka za te novce. Uz to bih i Nanulu razmotrio, ali ocigledno da ga je ono 'vatanje za vrat sa komsijom kostalo bilo kakve dalje diskusije o ostanku. 

Deluje da je Zoc najvise kivan na domacu osnovu i ozbiljan nedostatak zelje u ABA ligi (citaj, ligaski deo, mnogo pre play off serije) i da misli da sve to domace moze da se zameni sa nekim domacim koji nama izgledaju daleko manje kvalitetni ali su zeljni da zagrizu.

Za kraj da izrazim svoju bojazan da cemo tesko naci toliki broj domacih igraca da zamene Jaramaza, Djusu, Avrama, Trifu i Smajlija. Pominju se Lakic, Nakic i Beslac. Jako tanko ako se poredi sa  ljudima koji imaju 3 godine u Partizanu pre toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ScepanScekicSto said:

 

Siguran sam da lupetaju ali po svemu sudeći biće tako nešto manje utrošeno na igrače nego prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Marvin said:

Pa ja tek sad vidim da je Saric UFA. Vidim da se jedino Denver nesto interesuje i to za minimalac, ali to znaci da njegov povratak u Evropu uopste nije nerealan.

Ajmo Zeljko, sta se ceka!

 

Bice da ga je tata Predrag ipak ucio Zvezdine pesme. 😄

 

 

Edited by Markoss
  • Love 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

prilicno je strech ta izjava

PJ je odigrao jednu solidno losu sezonu, i nije bas da su ga igre ove godine preporucile za ekspresni povratak

on se vraca u nba na konto toga sto je jeftin i u soti ga vec znaju

exum je druga prica

Ima i “jeftinijih” sa boljom sezonom iza sebe pa nisu u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

prilicno je strech ta izjava

PJ je odigrao jednu solidno losu sezonu, i nije bas da su ga igre ove godine preporucile za ekspresni povratak

on se vraca u nba na konto toga sto je jeftin i u soti ga vec znaju

exum je druga prica

Al` znaju i kako rad sa Zeljkom utice na igrace.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Coz29 said:

Ima i “jeftinijih” sa boljom sezonom iza sebe pa nisu u NBA.

Pošto vidim da uvek sve znaš pa da te pitam ko je to trenutno jeftiniji od PJ Dozira a odigrao bolju sezonu od njega? I da uzmemo u obzir da je PJ imao NBA iskustvo i normalno je da je pogodniji od bilo koga ko nije igrao nikad.

 

Edit

 

PJ bi u NBA bukvalno pokupio i najmanji neki ugovor

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...