Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

12 hours ago, Kooineeperk said:

Ako sam dobro skapirao sa Youtube snimka na vasem kanalu, deluju kao da su Adidas DAME 8 EXTPLY u osnovi bele sa crnim detaljima. 

 

zapatilla-adidas-dame-8-extply-cloud-whi

 

Imas ih i kod nas u Intersport-u i Sportvision-u ali ne u crno-beloj varijanti. 

 

https://www.intersport.rs/adidas-dame-8-extply-muske-patike-za-kosarku-821703

https://www.sportvision.rs/proizvodi?search=adidas+DAME+8+EXTPLY

 

Koliko ružna patika jbt

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Small Owl said:

Bilo mi bezveze napisati ali ono..baš brutalno ogavne :). Mada, što reče kolega @Juan Pablo Montoya "De gustibus non est disputandum" iliti "O ukusima se ne raspravlja".

 

Obično sam u tom fazonu da je lepota u oku posmatrača, ali ovaj model me baš trigeruje na ružno ;D

 

Jedino je fora što je crno-beli model pa kao igra za Partizan i sl. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shonewizard said:

 

Šuterski trening 😄 

 

Ne znači previše, naročito što ne znamo format, ali lepo je videti da Nakić pogađa. Ne vidim način da postane neki faktor bez makar pristojnog šuta.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

 

Koliko ružna patika jbt

 

Ja pre 3 nedelje uzeo ove sa linka, teget-narandžaste za 7300, a pošto su mi se odlično pokazale na basketu, uzeo još jedne isto, za 8k, da imam sad za novu sezonu, za unutra. 
Te moje mi i nisu nešto, ali ove crno-bele su mi prelepe. 😄

Edited by uvrnuto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

 

Koliko ružna patika jbt

Kakvih ima nije ni toliko strasna, mada sam u ozbiljnom iskusenju da izdam lojalnost brendu. Poslednje koje sam uzeo su bile bas Dame, cini mi se dvojka. Malo lice na rukometne.

Sad gravitiram ka AJ 5 ili 6 ali se trudim da nadjem neki dobar adidas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ScepanScekicSto said:

 

Djeluje da je dobra atmosfera na treninzima, a i da se radi. Takođe, marketing ekipa to fino pakuje.

 

Odgledah i većinu ovih intervjua što su Tegi i ekipa izbacili, reklo bi se sve pristojni momci, čvrsto na zemlji. Vidjećemo kako će to izgledati u realnosti, ali baš se radujem početku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Beonegro said:

Sigurno su mu rekli Smajli, ti si splavar i neradnik, mi smo mnogo uložili u tebe, a ti nam ništa nisi vratio, za kaznu evo tebi novi ugovor.

 

Ajde ajde, kao da ti nikad nijednoj nisi davao šansu isto tako, znaš da laže, ali opet sve misliš prestaće... Neće.

 

U stvari, izvinjavam se, kapiram da to vi Đetići stene ne radite, kod vas samo oštro, jedna greška i mak' se...😅

Link to comment
Share on other sites

Nanelija će ova tužba koštati troškova sudjenja. Verovatno ne može dobiti ni traženu odštetu a ni tih 110k koje su mu uštinute od primanja zbog kazne za treći ili četvrti prekršaj u nizu...svi iz kategorije nasilničko ponašanje.

Partizan će ovo koštati znatno više kroz loš marketing iako je Nun inače poznat po ludoj glavi.

U karijeri ima sezonu kada  je promenio SEDAM kluba.

Verovatno nema sličnog primera medju igračima tog ranga.

 

Trebao je neko mudar iz kluba da ovo mačevanje preseče nakon prva dva saopštenja jer njemu očigledno nije problem da šalje srca navijačima dok njihov klub razvlači kroz sapunicu. 

Sa druge strane, da se ovo desilo Čoviću, ćerali bi se do suda u Hagu...tako da sad ide kako mora.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Koja saopstenja? Ja koliko znam bio je jedan govor, jedan intervju/tvit i jedno saopstenje. Sve u svemu, smatram da Naneli nije ovo trebao da radi i da oni koji ga podrze u tome ne misle dobro klubu. Meni je tesko da stanem na stranu igraca ko god vodio KKP. Ne kazem da je predsednik tu odreagovao profesionalno. Mozda jeste rekao istinu (iako nije morao), ali mogao je malo i da je "upakuje".

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...