Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cela stvar napreduje jako dobro, nemojte da ludujete?

Ma brate kreteni, mislim nisu klinci krivi, nego onaj ko ih lozi da to rade i daje im informacije. 
 

Objavis svaki potpis pre zvanicne objave kluba i onda kazes kako se informacije sire i bices avangarda i predstavices igrace na nevidjen nacin do sada da ti se ceo svet divi, fazon moja tetka od 62 god vec zna ko su pojacanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aman 2 said:

Lud i zbunjen. Laso izjavio da mu je Moneke obećao da ostaje a onda da ima pritiske i da ne može da održi obećanje...

Mozda je isti onaj koji je pritiskao Mirotu da odustane... hoce covjek da vam se oduzi.😂

Izaci cu sam...

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Kolege, nedostaje li vam pali brat Agent Cooper? Pomislite li ikad na njega kad uđete na forum?

 

Mene još bole rane, pa da vidim imam li srodnu dušu među vama.

  • Like 3
  • Love 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Mozda je isti onaj koji je pritiskao Mirotu da odustane... hoce covjek da vam se oduzi.😂

Izaci cu sam...

Sta ce Moneke kod Profitija?

:classic_biggrin:

Just now, Sector said:

Kolege, nedostaje li vam pali brat Agent Cooper? Pomislite li ikad na njega kad uđete na forum?

 

Mene još bole rane, pa da vidim imam li srodnu dušu među vama.

Eh, nedostaje u ovoj dokolici....

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

Kolege, nedostaje li vam pali brat Agent Cooper? Pomislite li ikad na njega kad uđete na forum?

 

Mene još bole rane, pa da vidim imam li srodnu dušu među vama.

 

Šta rade modovi kad ne ide

Banuju još jače sve do traaajne

Pa poruka za admine i modove

Da mogu samo...

 

(šala mala, nemojte me banujete zbog ovoga 😄 )

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Aman 2 said:

Lud i zbunjen. Laso izjavio da mu je Moneke obećao da ostaje a onda da ima pritiske i da ne može da održi obećanje...

 

Mislim da smo mu dopizdili ovo ljeto na svakom koraku pa sad on malo nas jebucka da prostite. Izgleda mi kao takva glava. 😁

Link to comment
Share on other sites

Misko i dalje forsira pricu da ce Moneke doci i pored ovog tvita Monekea. E sad jedino logicno sto mi se namece ja da izgleda da Moneke nije bas najukljuceniji u celu pricu. Uostalom dosta menadzera tako funkcionise gde samo saopsti igracu u koji klub ide i pre toga mu ne saopstavaju ostale pregovore i interesovanja, pa i sam Misko dosta tako funkcionise (vise njegovih igraca to pricalo u intervjuima). Moneke je isto imao neku slicnu izjavu nakon leta prosle sezone kad je saopsteno iz Zvezde da je bio nudjen "da to nije doslo do njega i ne zna nista o tome" sto potvrdjuje kako funkcionise njegov menadzer, dok ce neupuceni i povrsni izvuci neke druge zakljucke iz toga. Tako da ne bi uzimao zdravo za gotovo to sto je on napisao i nekako mi deluje dosta neozbiljno uopste da se oglasava o tome na ovaj nacin. Prosto nerealno mi je da lazu sve vreme (putem neformalnih kanala) iz Partizana da je blizu i da pregovori postoji a ovaj kao samo rumors, izmisljotine i ostalo. Pa najbolje da nijedan klub nije pokusao da dovede najkorisniju cetvorku iz prethodne sezone koji ima relativno manji novac u Baskoniji i svakako puno manji od trenutne vrednosti. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Brat od Korneta said:

Misko i dalje forsira pricu da ce Moneke doci i pored ovog tvita Monekea. E sad jedino logicno sto mi se namece ja da izgleda da Moneke nije bas najukljuceniji u celu pricu. Uostalom dosta menadzera tako funkcionise gde samo saopsti igracu u koji klub ide i pre toga mu ne saopstavaju ostale pregovore i interesovanja, pa i sam Misko dosta tako funkcionise (vise njegovih igraca to pricalo u intervjuima). Moneke je isto imao neku slicnu izjavu nakon leta prosle sezone kad je saopsteno iz Zvezde da je bio nudjen "da to nije doslo do njega i ne zna nista o tome" sto potvrdjuje kako funkcionise njegov menadzer, dok ce neupuceni i povrsni izvuci neke druge zakljucke iz toga. Tako da ne bi uzimao zdravo za gotovo to sto je on napisao i nekako mi deluje dosta neozbiljno uopste da se oglasava o tome na ovaj nacin. Prosto nerealno mi je da lazu sve vreme (putem neformalnih kanala) iz Partizana da je blizu i da pregovori postoji a ovaj kao samo rumors, izmisljotine i ostalo. Pa najbolje da nijedan klub nije pokusao da dovede najkorisniju cetvorku iz prethodne sezone koji ima relativno manji novac u Baskoniji i svakako puno manji od trenutne vrednosti. 

 

Pa nije Moneke igrac na nivou Andreja Magdevskog ili Oleksandra Lipovija pa da ga menadzer samo nazove i kaze ides u Helios Domzale da igras kosarku. Covek je imao sjajnu sezonu, on se tu sigurno mnogo pita, a i nije prvi put da se igrac oglasava da je neistina da prelazi u neki drugi klub. Sigurno da su pregovori postojali, ali ovo da je sve gotovo ocigledno nije tacno i zasto bi covek izjavio da je razgovarao sa Lasom i da misli da ce moci da urade nesto veliko ove sezone ako ce za 5 dana da predje u drugi klub.

 

I uostalom ko zna ko stoji iza tog instagram profila, ne verujem da Misko ima vremena da se bavi tracevima ko ce gde.

 

Edited by Krle
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Krle said:

Pa nije Moneke igrac na nivou Andreja Magdevskog ili Oleksandra Lipovija pa da ga menadzer samo nazove i kaze ides u Helios Domzale da igras kosarku

 

Poslusaj Musu kada prica u inkubator podkastu da ga zove Misko i saopsotava mu da nakon Efesa da ide u Breogan. Ovakvih primera ima jos javno a spletom okolnosti znam kako funkcionisu menadzeri. Od slucaja do slucaja nekim igracima daju da biraju, uglavnom kad se radi o vise ponuda koje dele detalji ili mali novac, nekima ne, nekima tamo i gde ima vise ponuda ne kazu pa kazu za onu najvecu da je bila daleko najbolja i slicno. 

 

13 minutes ago, Krle said:

Sigurno da su pregovori postojali, ali ovo da je sve gotovo ocigledno nije tacno i zasto bi covek izjavio da je razgovarao sa Lasom i da misli da ce moci da uradi nesto veliko ove sezone ako ce za 5 dana da predje u drugi klub.

 

Kad smo kad Lasa zasto bi Laso izjavio da nije bilo razgovora sa Zvezdom pa je kasnije potvrdio da ipak je dobio poruke tada. Kasnije je pojasnio zasto je to tada izjavio. Dakle ne treba verovati u sve i svakome ko sta objavi. Cak ni Misku. Tu su veliki novci i veliki interesi u pitanju i jednostavno neko prikriva tragove na ovaj ili onaj nacin. Imas predavanje od skoro Miska na Vivaldi forumu ako se ne varam pronadji na jutjubu gde je podosta pojasnio kako i sta se radi, izmedju redova pa ko razume razume, a neke stvari je dosta direktno i otvoreno pricao koje ti recimo ne bi nikada pale na pamet.

 

13 minutes ago, Krle said:

uostalom ko zna ko stoji iza tog instagram profila, ne verujem da Misko ima vremena da se bavi tracevima ko ce gde.

 

Sam je potvrdio na istom predavanju da otvara instagram nalog. Ne radi on to da bi se bavio tracevima, vec zato sto ima interes u svemu tome i zeli da bude ispred konkurencije.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Pa nije Baskonia kriva sto je KKP prvo sutnuo sve igrace iz prosle sezone, onda krenuo da potpisuje neke igrace koji mogu da igraju u drugoj petorci (Bonga, Brown, Mike, T.Jones, Ntilikina...),a ne da budu nosioci i sad, kad nema vise igraca na trzistu, otimaj Monekea, a Baskonia neka kopa po djubristu zvanom kosarkasko trziste.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ScepanScekicSto said:

ali isto tako hajde da budemo realni, sta su Exum i Lesor bili nego rizici? Da jeste sad je lako reci znalo se, ali iskreno ne znam jel bilo 10 ljudi da je moglo uopste da predpostavi pre svega za Exuma.. dakle nije da nije bilo vizije..

 

Exum je bio ubica u NBA, neko za koga se stalno zalilo sto nece da igra za Australiju pa eto, Australija ne moze da sastavi najbolji tim (nesto slicno kao sto Wiggins nikada nije hteo da igra za Kanadu).

 

Nije njega izmislio Obradovic, nego Exum moze da pruzi najvise sa loptom u rukama - to nije moglo u Barceloni u kojoj je dosao u sred sezone, kao sto ni u KKP ne bi moglo da je dosao u sred sezone, a da su tu vec bili Sloukas i jos jedan dobar plej.

 

Tako da, nista tu nije neocekivano + Lessort je na osiromasenom trzistu centara itekako dobra opcija i to se znalo nakon sto je ostao u KKP.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Son_of_a_gun said:

Hall i Šamanić u Baskoniji, smrdi mi da bi Moneke mogao biti out. 😁

 

21 hours ago, ScepanScekicSto said:

Pa da… sve ide u tom smeru

 

Trenutno imaju

 

Sederkeskis (koji je vise 3, ali moze i na 4), Moneke, Samanic

Hall, Diop

 

No, zabavno je kako je za druge klubove dovoljno da imaju samo 4 igraca u rotaciji na dve unutrasnje pozicije, a za KKP ili KKCZ to "prekratka rotacija, ima da pocrkaju od umora i tome slicno".

 

Dakle, apsolutno ima mesta i za Monekea i za Samanica (koji nece mnogo ni igrati) i za Halla i za Sederkeskisa. KKP neka trazi pojacanje negde drugde, neka se malo aktivira skauting, a ne da idu samo da placaju obestecenje jer im se moze (to rade samo Barca i Real).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Pa nije Baskonia kriva sto je KKP prvo sutnuo sve igrace iz prosle sezone, onda krenuo da potpisuje neke igrace koji mogu da igraju u drugoj petorci (Bonga, Brown, Mike, T.Jones, Ntilikina...),a ne da budu nosioci i sad, kad nema vise igraca na trzistu, otimaj Monekea, a Baskonia neka kopa po djubristu zvanom kosarkasko trziste.

 

Ovo je kao kad lik prevari devojku i onda kuka kako nije hteo, ali ona je eto navalila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...