Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Malo ko se seca da se ove godine navrsava 15 godina od epskog susreta, pa se ovim dresovima ocigledno daje svojevrsni omaz. Ocekujem na sorcu sa strane ukrstene grbove obe ekipe i da se pred pocetak neke EL utakmice podigne dres Brace Milosevica... Uz naravno nezaobilazan futidz njegovih hajlajtsa sa utakmice... Evo najezio sam se samo dok pisem ovo...

strahinja-milosevic-slavko-vranes.jpg

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Malo ko se seca da se ove godine navrsava 15 godina od epskog susreta, pa se ovim dresovima ocigledno daje svojevrsni omaz. Ocekujem na sorcu sa strane ukrstene grbove obe ekipe i da se pred pocetak neke EL utakmice podigne dres Brace Milosevica... Uz naravno nezaobilazan futidz njegovih hajlajtsa sa utakmice... Evo najezio sam se samo dok pisem ovo...

strahinja-milosevic-slavko-vranes.jpg

Amare nemoćan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TripleJ said:

Protiv koga igramo ?

 

Dertone, oni su domaćini turnira.

 

Par starih poznanika, recimo Kajl Vims i Biliga, zanimljivi Kamagate koji je na pozajmici iz Milana... Sve u svemu, sasvim ok provera za ovu fazu priprema.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shonewizard said:

Bacim pogled na ove snimke sa treninga, i sad ne znam je li to do kamere, ili mi baš odavno nismo imali fizički potentniju ekipu? 😀 

 

Ovako na oko svi djeluju zategnuti i spremni za ozbiljnu tuču. 

Mislim da nije do kamere

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

Ko će zameniti Ledaya na poziciji igrača sa najmalicioznijim namerama da obogalji svakog protivnika:18:

 

Ako ga nije bilo pre Ledeja, verujem da ga neće biti ni posle njega 😄

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Ko će zameniti Ledaya na poziciji igrača sa najmalicioznijim namerama da obogalji svakog protivnika:18:

njega je nemoguce zameniti

ogroman gubitak na poziciji najprljavijeg igraca na svetu

 

edit: i prilicno je neukusno sto se sa tim sprdas

covek jeste povredio sa namerom nekoliko igraca

i nekoliko puta pukom srecom izbegnuta ozbiljnija povreda

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

covek jeste povredio sa namerom nekoliko igraca

 

Ne sprdam se Ledeyevim potezima (imao ih je prilično problematičnih), već sa navijačima (uglavnom KKCZ) koji su ovo što upravo citiram definisali kao neku ultimativnu istinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što možeš da čitaš misli i namere drugih ljudi, pogotovo jer nisi nimalo biased.

 

Za sprdnju je jer su se te priče posle raširile na priču da su igrači samo u KKP takvi, kako ih je Željko huškao itd. Tako da ću se sprdati takvim komentarima (dok sam ovde), a o njegovim potezima sam takođe pisala šta mislim, onda kad su bili aktuelni. 

 

Ako se tebi to ne dopada, pa i to je ok.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

kakvo citanje misli, cijih misli? jasno si napisala sta mislis, i na to sam reagovao

isto, ne vidim zasto ubacujes zeljka u pricu kad ga niko nije pomenuo

rec je o ledeju, najprljavijem igracu koga ste verovatno svi ovde ikada videli

otisao je iz kluba, sa nekim vremenskim otklonom, malo sam razocaran da ne mogu stvari cak i ovde da se nazovu pravim imenom

 

edit: i ovde bih da stanem, da ne raspirujem temu dalje

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Pa misli i namere igrača. 

 

Ja sam takođe vrlo jasno napisala čime se sprdam, to je čak jasno iz mog prvog upisa, gde sam pod italic tekst stavila nešto što se pisalo ovde po forumu.

P.S. ne, nije ni blizu najprljaviji igrač kog smo baš svi videli, što naravno ne znači da nije imao prljavih poteza.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

rec je o ledeju, najprljavijem igracu koga ste verovatno svi ovde ikada videli

 

Ali ne i EL igrači u jedinoj polu-relevantnoj situaciji, gde su upitani: ko je dirtiest player u ligi? :whistling: Zapravo, dali su poprilično zanimljive odgovore.

 

25 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa jeste istina, i upravo zbog toga nije za sprdnju

 

Slažem se da neke situacije nisu za sprdnju, takođe ni situacije kod povrede Deck-a i Ivanovića nisu za maliciozna pakovanja, pa su i prosečni i devoted navijači, a za njima i Čokster kada je prepoznao situaciju, odlučili da pripišu najprljavijem igraču u istoriji ovih prostora.

 

Inače, primećujem zanimljivu pojavu poslednjih meseci, gde se dodatak "... u istoriji ovih prostora" više uopšte ne koristi, a upadalo je u nekoliko kategorija do tada. Imamo jednog momka na poziciji 5 koji će verovatno dobiti takvo zvanje, a ostale kategorije... malo teže.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...