Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

17 minutes ago, najoštrija olovka said:

tako si verovatno mislio i da će kkp da osvoji el ove sezone nakon nesrećnog poraza od reala prošle sezone u 1/4

 

teško da sve može biti tako bajkovito. eno da douzer kao primer. ili kuruc.

 

 

Tacno je, mislio sam da cemo biti F4 ekipa kada je isla prica za Mirotica, i jos neke igrace koji bi dosli sa njim. Nisam samo ja to mislio, mislila je i drzava pa se ocigledno umesala da do toga ne dodje. Kada se je to raspalo, kada je Madar otisao, i sastavilo se nesto skroz drugo od onoga sto je bila pocetna ideja, videlo se da ekipa moze da se bori za play in i ulazak u top 8.  Ali to nije tema uopste, ako mislis da Gogi nije pametan potez da dodje u El da ima 30 min i trenira ga Zeljko onda nisi bas najostrija olovka.

 

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zar se niste pomirili sa njim?

Da ,jesmo, to sto klinci insajderi prate ko menja menadzera a ko ne, pa sastavljaju svoju listu pojacanja to nije moj problem. A realno je da bi i ti mogao malo da sjases.

 

https://www.instagram.com/p/C8xlGL-NpbQ/?igsh=czhrNGxwcGhyMzNl
 

Braun potpisao na 2 godine, javlja Ostojina nejac.

Edited by Coz29
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Provalio Obrad da će mu reket donijeti najveću prednost u odnosu na Tečinu reket skalameriju.  Kao uostalom kad je i osvojio tu jedinu titulu. Šta mu je bilo ove godine pa je odstupio od toga, ostaće vjecna misterija. 

 

Moneke, Džons, Dejvis, Mike vs

Mitrogol, Plavša,Daum nejaki, Bolomboy. 

 

Masakr u najavi bez Mila Dj. noćas ostali 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Polako ali sigurno se kompletirate:

 

X, Ntilikina, Lakic

Y, Lundberg, Nakic

Brown, Marinkovic, Bonga

Z, Mike, Beslac

W, Jones, Koprivica

 

Na 3 ste pretpostavljam popunjeni, a na ostalim pozicijama se cekaju starteri sa poenima u rukama. Neka od imena koja se pominju su Vildoza, Kyle Guy, Jeremy Lamb, Moneke, Davies, Bitadze... Gde ima dima ima i vatre, verovatno ce neki od njih zaista potpisati. Tipujem na Dejvisa i Vildozu, a eto Mile kaze da je i Moneke blizu, u tom slucaju ostaje jos jedan bek mamojeb i spremni ste za taj tango smrti :classic_smile:

 

Nerado priznajem da mi se iz ciganskog ugla nimalo ne svidja kako to Zelimir pametno i smisleno pakuje, kockicu po kockicu... Falice vam mozga opet, to mu je ocito poslednja rupa na svirali, iz godine u godinu dovodi low-iq igrace. Dzons, Bonga, Braun, Majk... ti momci ne znaju gde je levo, a ni Frenki i Vanja nisu bas najostrije olovke u pernici...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Portovale said:

Ovu očigledno pravi, jer mu je ego povrijeđen.

Ova ekipa u el je donji dio, donjeg doma...toliko ste valjda svjesni.  Fijasko će da bude minorna riječ za ono što ćete doživjeti u el...a posle ispeglati jednom Aba titulom. 

 

Vi ste ove godine, mi od prošle. 


ne znam koga smo to mogli dovesti pa da budemo legitimni napadaci gornjeg doma?

 

pa pre dve sezone tom timu niko nije davao sansu ni za sta…

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fradler said:

Polako ali sigurno se kompletirate:

 

X, Ntilikina, Lakic

Y, Lundberg, Nakic

Brown, Marinkovic, Bonga

Z, Mike, Beslac

W, Jones, Koprivica

 

Na 3 ste pretpostavljam popunjeni, a na ostalim pozicijama se cekaju starteri sa poenima u rukama. Neka od imena koja se pominju su Vildoza, Kyle Guy, Jeremy Lamb, Moneke, Davies, Bitadze... Gde ima dima ima i vatre, verovatno ce neki od njih zaista potpisati. Tipujem na Dejvisa i Vildozu, a eto Mile kaze da je i Moneke blizu, u tom slucaju ostaje jos jedan bek mamojeb i spremni ste za taj tango smrti :classic_smile:

 

Nerado priznajem da mi se iz ciganskog ugla nimalo ne svidja kako to Zelimir pametno i smisleno pakuje, kockicu po kockicu... Falice vam mozga opet, to mu je ocito poslednja rupa na svirali, iz godine u godinu dovodi low-iq igrace. Dzons, Bonga, Braun, Majk... ti momci ne znaju gde je levo, a ni Frenki i Vanja nisu bas najostrije olovke u pernici...

 

4 hours ago, Portovale said:

Ovu očigledno pravi, jer mu je ego povrijeđen.

Ova ekipa u el je donji dio, donjeg doma...toliko ste valjda svjesni.  Fijasko će da bude minorna riječ za ono što ćete doživjeti u el...a posle ispeglati jednom Aba titulom. 

 

Vi ste ove godine, mi od prošle. 


Dvougao. 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Portovale said:

Ovu očigledno pravi, jer mu je ego povrijeđen.

Ova ekipa u el je donji dio, donjeg doma...toliko ste valjda svjesni.  Fijasko će da bude minorna riječ za ono što ćete doživjeti u el...a posle ispeglati jednom Aba titulom. 

 

Vi ste ove godine, mi od prošle. 

 

Haha, ali bukvalno, hahahaha...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ScepanScekicSto said:


ne znam koga smo to mogli dovesti pa da budemo legitimni napadaci gornjeg doma?

 

pa pre dve sezone tom timu niko nije davao sansu ni za sta…

Baldwin 2,5miliona je bagatela cijena za ono što donosi. Ako je uopšte tačna ta cifra i ne mogu da vjerujem da naši/vaši nisu ni probali a napadaju se Sengelije i MoneCi za iste/veće pare.  

 

Ali više mi djeluje da Obrad nije ni htio alfu u timu, već više tim dobrih do odličnih igrača bez nekog egoiste. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fradler said:

Polako ali sigurno se kompletirate:

 

X, Ntilikina, Lakic

Y, Lundberg, Nakic

Brown, Marinkovic, Bonga

Z, Mike, Beslac

W, Jones, Koprivica

 

Na 3 ste pretpostavljam popunjeni, a na ostalim pozicijama se cekaju starteri sa poenima u rukama. Neka od imena koja se pominju su Vildoza, Kyle Guy, Jeremy Lamb, Moneke, Davies, Bitadze... Gde ima dima ima i vatre, verovatno ce neki od njih zaista potpisati. Tipujem na Dejvisa i Vildozu, a eto Mile kaze da je i Moneke blizu, u tom slucaju ostaje jos jedan bek mamojeb i spremni ste za taj tango smrti :classic_smile:

 

Biće zanimljivo u Kupu Korać i u Superligu kad će Željko morati izabrati samo 4 stranaca.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MikiMilane said:

 

Biće zanimljivo u Kupu Korać i u Superligu kad će Željko morati izabrati samo 4 stranaca

 

Plej starter (Dzouns, Vildoza ili tako neko), Lundberg, startna cetvorka i Dzouns.

 

?, Lakic

Lundberg

Marinkovic 2/3

Nakic

?, Beslac

Dzouns, Koprivica

 

Ovo je 9 igraca sto je dovoljno s obzirom da se radi o par utakmica a ocekujem tu jos jednog domaceg igraca, recimo 3. opciju na 2 posto se jurio Aranitovic tu tako da za ocekivati je da sad dovedu tu neku 2. domacu opciju i onda 10 igraca je vise nego dovoljno. Svakako je za ocekivati da ce Partizan imati 6 domacih igraca zato sto je to bio slucaj i prethodne 3 sezone. Ne bi me iznenadilo ni da se zavrsi pasos nekom strancu ukoliko bude bilo nuzno.

 

 

P.s. @fedor kad si vec obavesten, koliko je obestecenje za Sterling Brauna?

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Portovale said:

Baldwin 2,5miliona je bagatela cijena za ono što donosi. Ako je uopšte tačna ta cifra i ne mogu da vjerujem da naši/vaši nisu ni probali a napadaju se Sengelije i MoneCi za iste/veće pare.  

 

Ali više mi djeluje da Obrad nije ni htio alfu u timu, već više tim dobrih do odličnih igrača bez nekog egoiste. 

 

 


ovo je zivot a ne igric…

 

igraci poput Boldvina, Jamesa, Hezonje ne zele, podvlacim, ne zele da dodju u KKP… da dodju i budu 7 ili 12 u regularnom delu…

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MikiMilane said:

 

Biće zanimljivo u Kupu Korać i u Superligu kad će Željko morati izabrati samo 4 stranaca.


KLS se nece igrati, kao sto rekoh ranije Partizan ce traziti reorganizaciju lige i ukidanje kazne za Zeljka, ovi nece prihvatiti i tu je kraj. Svakako bez Obradovica na klupi Partizana nema u toj ligi.

Takodje dodelice se i neki pasosi, ali o tom potom.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fedor said:


KLS se nece igrati, kao sto rekoh ranije Partizan ce traziti reorganizaciju lige i ukidanje kazne za Zeljka, ovi nece prihvatiti i tu je kraj. Svakako bez Obradovica na klupi Partizana nema u toj ligi.

Takodje dodelice se i neki pasosi, ali o tom potom.
 

 

Ta liga koja je ranije bila pod ingerencijom KSS je osnovana na zahtvu zajednice klubova koju su tada predvodili KKP i KKCZ. 

 

A sada od jednom ne valja 🤔

4 minutes ago, fedor said:

Takodje dodelice se i neki pasosi, ali o tom potom.
 

 

Imamo neke mlade igrač i igračice u inostranstvo koji su poreklom iz Krajine i koji bi mogli po konkurisati za naše mlade selekcije i koji ne mogu dobiti naš pasoš, just sayin'

Edited by MikiMilane
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...