Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Zli jezici bi rekli da je isto sa vama u EL. :classic_biggrin:

Ne treba ti to ZLI...Naše (ne)pojavljivanje je objektivne prirode;) ...kao i vaše već pomenuto;)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KockoOblo said:

Brt, znam da je polupan, ali ovaj baja nas ili vodi na f4 ili u borbu za 17.mesto. Nema sredine. Od ovih što nas srdačno pozdravljaju sa instagrama, nema leba. 

 

Potpisujem.

NWG je odlican igrac i bio bi safest option, ali realno to nije spoljna linija za neke vece domete. KPJ je salje tu, ako bude normalan, ako ne bude, isti nam je djavo kao sa NWG :classic_tongue:

 

Poenta je da smo doveli iskusne, timske igrace koji nisu pretalentovani u napadu, i sada nam treba neko ko ce moci tu da izdivlja a ako ne ide uvek mozes da igras sa ovim koje si doveo hard difens tranzisn ofens .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KPJ je dozivljavao nervne slomove kada ga je mrtvo puvalo od Stivena Sajlasa slalo na klupu nakoj divljanja (kosarkaskog) na terenu. Dobije lik fit i ode na pola tekme kuci.

 

Ne smem ni da zamislim sta bi bilo da ga Zeks iskritikuje sa samo prosecnim nivoom energije.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Makar u Srbiji ima Bromazepama, staviti brata na 10mg preventivno pa dotjerivati dozu po potrebi.

 

I takav bi bio klasa za prvenstvo. 🙄
 

Ili da ga upoznamo sa Nigrutinom, Alen bi tu mogao da bude posrednik. 😁

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma jasno sve, samo imam utisak prema sebi, da se svi potajno nadamo nekom scenariju k’o u filmovima kad glavni lik doživi moment of epiphany i krene niz road to redemption.

 

Spoiler

Not gonna happen. 😐

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Treba poći od cilja. Dugoročnog pa onda kratkoročnih, odnosno etapa ka tom cilju.

Partizanu treba stabilnost i ucešče u elitnom takmičenju u kontinuitetu.

Da se etablira tamo gde mi mislimo da pripadamo.

To se neće postići ponašanjjem pijanih milionera. Održivost i razvoj su fraze ali po meni to bi bio uspjeh. Iz toga i može doći rezultat. Vrhunske preduslove za to imamo:

Istoriju i unikatnu prepoznatljivost, odličnu i vjernu publiku, struku i trenutni finansijsku stabilnost. Ovo potonje treba da se što više prebaci iz sadašnje faze na održivost.

Kad smo već kod toga šta je više sa tim porezom. Nešto je O'stoja Prekucački izobećavao ali ne vidim da je to završeno. Mislim da je to prevara i kratki povodac, O'stoja Prekucački izigrava spasioca ali i zadržava tenziju jer je to uslov da bude tu. Mutan je skroz u vezi te teme.

Tako da ako je moguće dovesti i igrača koji će postati šampionski to bi bio uspjeh pored ovih zvučnih imena.

Ukratko,😅 šta mi hoćemo?

Edited by odupri se ludilu
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Panter je fin i kulturan čovek, pa nas je ipak ukanalio tučom u Madridu. 

Znam da ovakvo poredjenje ne pije mnogo vode, ali sigurno postoji neko ko zna da li se posle dolaska u Evropu smirio, i kakve su šanse da se vrati u normalu. Ne bi bio prvi klinjo koji je, posle promene sredine, "društva" i svakolikog hajpa, došao sebi. Al ajd da batali o priču, jer ga niko ozbiljno i ne pominje, što znači da si sigurno u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da moramo proći ovu katarzu jednom zasvagda. 
 

Koliko vas misli da bi Punter stvarno otresao onog govnarka a koliko da bi se sve završilo na dizanju šake da Babasere i co nisu uskočili u fajt kao siroče na veknu leba? 
 

Znači glasamo, tras = scrko, poof = tužić.

 

Pošto ne mogu drugačije, onda ☹️

Edited by Son_of_a_gun
  • Love 1
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Wingwalker said:

Tehnički je fizički kontakt započeo Dante sklanjanjem Ljulja. 

Kapiteni bi se verovatno još par sekundi trljali sisićima i razlaz.

 

Sklanjanje nije THE fizicki kontakt. Kao ni ko prvi trepne izmedju Pantera i Ljulja.

 

Prvi je pesnicom zamahnuo (sa ciljem da udari) govnar Dek, odakle krece lavina. I molio bih da prestanete da nas ubedjujete u bilo kakav drugi scenario, pored video dokaza.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Shikamaru said:

Tehnički fizički kontakt je započeo Ljulj sa dva bezobrazna udarca dva napada za redom 

Ali slažem se da je ostalo samo njih dvojica to bi se završilo bez incidenta

Samo da dodam da je Panter zadnjih par minuta vozao Ljulja driblinzima kao juniora. I taj napad je započeo izolacijom i Ljulj je više od nemoći i uz disanje na škrge rešio da ga odmah zaustavi faulom i to džukačkim. 

Nije tu bilo nekog dubljeg predumišljaja da se izazove pometnja...tekma gotova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pozdrav navijači partizana 

 

da vam je neko rekao kakvu ćete užasnu sezonu da imate, verovatno biste ga udarali kartama za berlin. sunce ti poljubim, navijam za zvezdu, ali se i nama nije dešavalo da sva pojačanja čović promaši.  kako su željko i savić to uspeli verovatno ni oni ne znaju.

 

i sad ste u velikom problemu (kao i evropska košarka). kvaliteta jako malo, par bogatijih klubova biraju, pa šta vam zapadne. a po potpisu francuza, zapašće vam ništa. imate na youtube-u posede igača po utakmicama. au kakav kamenjar. može širina krila da mu bude i 6 metara, al džabe ka ne može ništa da pogodi. sreća pa će biti 2. plej, mada ne verujem da će prvi biti slukas.

 

svakako će pozicije 1 i 5 odrediti limite ekipe, pa ostaje da vidite ko će doći.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ScepanScekicSto said:

igramo na kos manje

 

To se,dok je Željun kapetan plovila,neće desiti. Ruandjanin ima više problema sa samopouzdanjem nego sa šutom, tako barem pišu ljudi po internetima. Mislim da Arena i 20k navijača nisu pravo mesto za lečenje kompleksa raznih vrsta(osim ako nisi navijač), ali dobroTM...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...