Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Neko je pisao o Turskoj kao "uzoru" za Srbiju, u negativnom kontekstu.

Turska je realno bila primer nekakve pogubljenosti, grla u jagode, razočarenja i slično do ovog turnira. I ovde osciliraju, greše i izgledaju nedisciplinovano.

Ono što je neka pozitiva, jeste što su doveli Montelu koji je proveo neko vreme u Turskoj ligi, koji je napravio određene "rezove" i našao način da integriše up-and-coming igrače u vidu Yilmaza i Gulera. Turska je poprilično stacked, nemaju mnogo vrhunskih igrača ali ih imaju baš dosta koji su kvalitetom tu negde. Nemoguće je naći neki idealan balans, a ni ne mora - nijednom nisu počeli istih 11, to nekada može da bude i zgodno na turniru.

 

Ako bih već gledao ka Turskoj, gledao bih ka odlučnosti da dođe neki trener kome ćemo verovati da može da preseče i nađe neki balans između starih zasluga i nove krvi. Ne treba seći preko kolena, ali moramo da razbucamo ovaj sistem koji je godinama propadao i pokazao se neodrživim. 

Osnova postoji - back three, golmani, napadač, negde slatke muke, negde no brainer odluke. Ne bismo bili ni prvi ni poslednji koji bi nauštrb kvaliteta na papiru dobili na strukturi i balansu, pa možda u nekom sistemu sa 4 pozadi nađemo više sreće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Nadam se da Stankovic nece biti u opticaju. Ok trenercic, ali egomanijak ko i Piksi koji ce istot ako na kurcevitost pokusati da stvori neki autoritet, a ima da ga provale posle dva meseca i da igramo kao qrac.

 

Treba neko metodican, Jokan je dobra opcija, Lev isto.

 

Lev? Joakim Lev? Odakle on u prici? 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Lev? Joakim Lev? Odakle on u prici? 

I u Nemackoj svi ( sportski) mediji bruje o tome.

Ja ne mogu da zamislim da ce on doci u Srbiju, on zivi na visokoj nozi, druzi se sa Merkelovom, bogat je,

ali se zucka vec neko vreme da trazi nove izazove.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Selina said:

I u Nemackoj svi ( sportski) mediji bruje o tome.

Ja ne mogu da zamislim da ce on doci u Srbiju, on zivi na visokoj nozi, druzi se sa Merkelovom, bogat je,

ali se zucka vec neko vreme da trazi nove izazove.

Pa kud ces veci izazov od toga da trenira Srbiju?

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Мџе said:


U tom slučaju ima smisla. Ali postavlja pitanje zašto AirSerbia nije izašla sa boljom cenom i kako da nisu uspeli da se dogovore. Mislim AS nije privatna kompanija tako mi je nerealno da nisu mogli da izadju u susret. Svakako težak fail i saveza i vlasti.

Da je bio mađarski ili rumunjski avion bi li se ovako uzjebao svekoliki narod Republike Srbije? 

 

U svakom slučaju Vođa će morati da udjeli par vaspitnih da se ovakve stvari ne ponavljaju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mare80 said:

Vanja Milinković-Savić se pošibao sa našim navijačima u nekoj Minhenskoj birtiji ...:roflmao:

Izvor Telegraf. Iste novine koje su pustile tkz buvu da se desila nedavna pobuna protiv piksija, iste novine od kojih je krenula ona seks afera, pa sad i ovo sa tučom. Fascinantno istraživačko novinarstvo 

 

Da ne ispadnem da branim reprezentaciju i piksija, itekako su zaslužili dobre porcije kritika, ali izmišljanje raznoraznih priča, jer eto to donosi klikove razujerene i besne mase zbog neuspeha, je dno dna. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Tomislav Franjo said:

Da je bio mađarski ili rumunjski avion bi li se ovako uzjebao svekoliki narod Republike Srbije? 

 

U svakom slučaju Vođa će morati da udjeli par vaspitnih da se ovakve stvari ne ponavljaju.

 

 

 

Dok Burn-a-Bitch to nije objavila, niko nije ni znao za to. Štaviše Firer se slikao u tom istom avionu, ali to režimski mediji zaobilaze ko kiša oko Kragujevca. A "Hrvati su krivi" ovde je mantra za sve od zubobolje do atomske bombe. Kao i kod vas, samo umesto Hrvati stavi Srbi 😁

2 minutes ago, Unknown said:

Levu treba dati sta god da trazi. Nije isto voditi repku i klub, a on je trener za reprezentacije, ozbiljan autoritet i proveren selektor.

 

To isto su bili i Klemente i Advokat, pa cvrc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Selina said:

I u Nemackoj svi ( sportski) mediji bruje o tome.

Ja ne mogu da zamislim da ce on doci u Srbiju, on zivi na visokoj nozi, druzi se sa Merkelovom, bogat je,

ali se zucka vec neko vreme da trazi nove izazove.


Dovoljno je da saceka da se zavrsi duel Francuska-Belgija i eto mu nikad boljeg izazova, posla i ugovora.
Ovo je smesno i pomisliti.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Lev? Joakim Lev? Odakle on u prici? 

 

4 hours ago, Selina said:

I u Nemackoj svi ( sportski) mediji bruje o tome.

Ja ne mogu da zamislim da ce on doci u Srbiju, on zivi na visokoj nozi, druzi se sa Merkelovom, bogat je,

ali se zucka vec neko vreme da trazi nove izazove.


Ništa od Loewa, ne miriše vas

 

spacer.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

Ja u tu priču o bilo kom ozbiljnom treneru ne verujem ali voleo bih da se desi i to da taj trener dovede još desetak mlađih trenera sa sobom da treniraju naše mlađe kategorije i školuju naše mlađe trenere. 

Ne verujem ni ja, a osim toga Löw je vec star covek ( 65 godina), potrebna je neka mladja ekipa. ali i Revolucija

koju smo gledali sa Gruzijcima.

 

2013 Gruzija otvara fudbalsku skolu, akademijiu i pozivaju najboljeg fudbalera da valjda presece traku.

Taj se zvao i zove se Ronaldo. On se slika sa decacima, budicim fudbalerima, vec dve decenije idol je

svakog deteta koje igra fudbal da bi sada, posle deset godina, decak sa slike dao i prvi gol na utakmici😍

 

 

GRBnnu-HWYAAZlvl.jpg

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...