Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Žile i Mitar kod Piksija imaju kredite da igraji do sutra. Ubacuje tri napadača i tera štopere da organizuju igru kratkih pasova pa ovi napred loptu ne mogu da dobiju nikako. Kad je vratio Lukića na zadnjeg veznog videlo se da tu može da igra a ne kao polušpic. Nismo ničim zaslužili da prođemo grupu. Ni savez ni selektor ni igrači ni navijači.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Takodje mi je zanimljivo kako smo od neke skroz cudne reprezentacije koja daje i prima puno golova dosli do toga da imamo jako malo udaraca na gol.


Bilo je barem 3 situacija u prvom poluvremenu gde Gudelj, Ilic ili Milenkovic sa loptom u nogama panicno pokusavaju da postavljaju saigrace jer u zadnjoj liniji nema jedne opcije za pas...

Ekipa nije uopste toliko losa koliko je lose vodjena. Jos dve godine pod Stojkovicem su prilicno sigurno jednostavno trosenje vremena i novi neuspeh. Jedino da nas nalupa mozda Spanija u Ligi Nacija u Septembru na Marakani pa da se podigne neki veci pritisak ali je Piksi toliko izgubio dodir s realnoscu da verovatno tripuje da je ispadanje splet nesrecnih okolnosti.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobro. Neka vrsta olaksanja jer je zavrseno. Stvarno je bilo mucenje gledati ove tri utakmice na vise nivoa. Koliko je bilo gresaka vise ni sam ne znam a i nije vise ni bitno.

U ovoj prosjek grupi gdje se protiv Danca i Slovenaca moglo igrati itekako, a Englezi se traze i igraju ispod svakog ocekivanja mi smo ispali. Tu nam je i mjesto, da smo poslednji.

Uzdravlje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Nismo ničim zaslužili da prođemo grupu. Ni savez ni selektor ni igrači ni navijači.

Navijača je došlo 30 hiljada u Minhen. Kakvi god da su ipak su verovali u ovaj tim i uložili dosta da bi ga gledali, iako znaju šta se sve dešava.

2 minutes ago, Perkos2 said:

A ko je večeras odigrao dobro? Sem golmana Rajkovića sve ostalo je nedostojno EP

Odbrana.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nama bukvalno treba medotican, streber trener koji nece izmisljati toplu vodu, vec zeleti da iskoristi ono sto je nas najveci forte, a to je da smo fizicki snazni i da nam je najbolji igrac jedan pokretljiv i kompletan napadac. Dakle, to nisu bokovi, i to nije spic teskas, kao sto je valjda samo Piksi to i dalje mislio.

 

Mora Vlahovic da se centrira kao glavni igrac ekipe, da mu se daju lopte u prostor, da se ima kontrola na sredini, da bekovi centriraju, da krila otvaraju prostor, ali da on bude alfa i omega. 

 

Dakle trener, a ne Grof Bozovic za bogate, koji verovatno ni svojim asistentima nije zanimljiv vise.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bode said:


Niko ni da spomene kako za 270+ minuta fudbala nismo dali gol iz igre!
Sram da ih bude.
Bez brige, nece ovaj nigde, kakva crna ostavka.

 

I nije iznenadjujuce kad je glavni kreator polupokretan, a prvi spic bukvalno nepokretan s jedno 5 kila viska. Vlahovic nije nista odigrao takodjer al on je prije svega zrtva totalnog prilagodjavanja ekipe nepokretnom rekreativcu iz Arabije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo hladnije glave, ovo je čisto taktički, bila možda i najzrelija utakmica koju smo odigrali...Mi 90 min sa Dancima ne možemo da igramo, prvo poluvreme je žrtvovano i probalo se nešto direktnije u drugom...E sad, ja bih možda drugačije sa izmenama, ono sa 3 špica je moralo da bude poslednja opcija za bunarenje ali ipak je Mitar bio zreo za izmenu ranije...Nemamo kvalitet, posebno u veznom redu, promena strane nam je katastrofalna i ide u većini slučajeva preko štopera, sporo...Limitirana je ova ekipa, baš...a biće sve gore, nažalost...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Treba biti iskren, realan, i reci da mi i nemamo bolje od ovoga sto smo poveli, mislim naravno samo na igrace, ne na Pikselu, eventualno Erakovic mada nam je odbrana bolji deo tima, Lazovic i Radonjic bi bili korisni po boku jer tu bas nemamo mnogo opcija. Najveci problem mi je sto ja ne vidim da mi imamo neku solidnu sredinu terena, nikako da se to iskristalise, mnogo je Piksi tu vrteo. 

 

Kad bi ovo vodio neko sa vise smisla, mislim da opet ne bi mnogo bolji bili, ali verujem da bi sa boljim trenerskim radom mogli da prodjemu grupu. 

 

Nista, treba ovde jedan rez, strucni, da se probere ovde sta valja - pre svega pitati svakog koliko hoces da radis i da se boris, pa onda da vidimo. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Malo hladnije glave, ovo je čisto taktički, bila možda i najzrelija utakmica koju smo odigrali...Mi 90 min sa Dancima ne možemo da igramo, prvo poluvreme je žrtvovano i probalo se nešto direktnije u drugom...E sad, ja bih možda drugačije sa izmenama, ono sa 3 špica je moralo da bude poslednja opcija za bunarenje ali ipak je Mitar bio zreo za izmenu ranije...Nemamo kvalitet, posebno u veznom redu, promena strane nam je katastrofalna i ide u većini slučajeva preko štopera, sporo...Limitirana je ova ekipa, baš...a biće sve gore, nažalost...

 

 

Biće da.

Čeka nas liga nacije sa Danskom, Švajcarskom i Španijom.

To će sve biti bolno lupanje i možda 1 bod maksimalno, a onda kvalifikacije za svetsko gde smo drugi šešir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...