Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

13 minutes ago, dzakala said:

Vidim da su nasi izgleda odlucili da odmene Ruse sa onog Eura u Francuskoj.

Ima dosta navijackih gruoa i iz R.Srpske i Crne Gore, pored nasih domacih 

Bukvalno iz svakih zemalja, gde ima jacih navijackih grupa, ima i grupa u Nemackoj na euru...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Nisu Englezi, nego navijači Albanije. Prave najviše sranja od početka EP. 

 

Albanci su abnormalni krindž gde god se pojave, na Redditu, na instagramu, bilo kakvom internacionalnom takmicenju, gori su 10x i od Srba i Rusa i Bugara, kao da su juce izasli iz Hodžine samoizolacije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Juan said:

Nisu Englezi, nego navijači Albanije. Prave najviše sranja od početka EP. 

 

 Pa dobrotm , to se najavljivalo i znalo mesec unazad. Gde god se pojave u većoj grupi, mislim na amaterska/mladjih kategorija ( čak i školska) takmicenja i sportska dešavanja ovde u Dojcland,  i ne samo fudbal već i ostali sportovi,  uglavnom ispadne neko sranje i problem. Da ne pisem dalje 😁 Stoka a ne navijači.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 40Wins said:

 

Albanci su abnormalni krindž gde god se pojave, na Redditu, na instagramu, bilo kakvom internacionalnom takmicenju, gori su 10x i od Srba i Rusa i Bugara, kao da su juce izasli iz Hodžine samoizolacije.

Stigli su im navijači iz Makedonije i sa Kosova tu se ističu 2-3 ratoborne grupe koje će vrebati priliku da nekog napadnu, što je najgore plašim se da ne strada neko od običnih navijača ko nije u navijačkim grupama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Stigli su im navijači iz Makedonije i sa Kosova tu se ističu 2-3 ratoborne grupe koje će vrebati priliku da nekog napadnu, što je najgore plašim se da ne strada neko od običnih navijača ko nije u navijačkim grupama.

Tako je, skupili se sa svih strana, mada cini mi se da i nasi furaju neki fazon Rusa iz Francuske, tako da potencijalno moze doci do ozbiljnog sranja.

Danas smo vec videli jedno upucavanje od strane Nemacke policije(koje mi je totalno nerazumljiv)

Nego udaljismo se od teme, udarili smo im kontru na ulici, udaricemo i na terenu 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Nisu Englezi, nego navijači Albanije. Prave najviše sranja od početka EP. 

 

Ja sam čuo da su udruženi Albanci i Englezi. Svakako teško da su bili samo Englezi, jer neznam dal su oni uopšte više u tom fazonu. Ono, da idu okolo i traže protivničke grupe kako bi inicirali sukob

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ja sam čuo da su udruženi Albanci i Englezi. Svakako teško da su bili samo Englezi, jer neznam dal su oni uopšte više u tom fazonu. Ono, da idu okolo i traže protivničke grupe kako bi inicirali sukob

Nije bilo Engleza. To su očigledno od sinoć navijači.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:
19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Већина навијачких канала пише да су били заједно, а ево и слике.

Screenshot_20240616-173240_Instagram.jpg

 

Shvercerat su navijači iz Skoplja, navijaju za FK Shkupi, uglavnom vojnici tamošnke mafije

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Већина навијачких канала пише да су били заједно, а ево и слике.

Screenshot_20240616-173240_Instagram.jpg

Pa ima i slike škotskih navijača sa našim, pa šta.

Na onaj kafić su napali albanski navijači.

Link to comment
Share on other sites

Rajković na golu. Ostalo manje više kao i najvljeno

Pavlović, Milenković, Veljković - Živković, Kostić - Gudelj, Lukić, SMS - Vlahović, Mitrović

 

I neka nam je bog na pomoći, pošto niti ćemo da imamo sredinu, niti prenos lopte. Šta uradimo sa dugim loptama i sa bokova, uradili smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Postava iz Katara. Piksi ne jebe živu silu


Najpozitovnije je sto cuva Tadica. Bila mu je ocigledno dilema da li da nekog spica zameni veznjakom i po meni bolje da je to uradio. Nema svrhe poceti sa 2 spica. Poenta je igrati egal i uvaliti im gol i kasnoj fazi utakmice. A mi izlazimo kao da cemo resiti mec u prvih 30 min.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nalozio Piksija priznajem, procitao je moj post gde sam rekao da najbolje igramo sa dva napadaca, ali Piksi majka mu stara, nisam rekao da izbacis Tadica!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...