Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

20 hours ago, neko me sabotira said:


Pa sad… @bodo je po vlastitom priznanju bio mačka. Ne znam šta kažu @Perkos2 i @Janne240

😁

Ma kakve macke, daj napravili su gumarabike a ne macke, retko koji ima harizmu i hrabrost, vecina su predisponirani za neko poziciono kretanje, bez rizika. Oblak i sijaset njemu slicnih izdvajaju se po odlicnim intervencijama kada su udarci iz daljine u pitanju, odlicni su doduse i u neposrednoj blizini na visoke lopte i slicno ali cesto su zrtve prepustene guzve u petercu, ne komanduju ne zahtevaju od igraca da zauzimaju pozicije ili otvaraju/blokiraju suteve. Koncept visokih golmana poput Kurtoe, masivnih poput Donarume su tu da impresioniraju i realno brane odlicno medjutim, nista tu od intervencija u polju a vrlo cesto kao da samo napadaci treba da dodju do izrazaja i cesto golmani brane odlicno a onda golove primaju kao na traci, kao da do tog momenta nista nisu radili. Alison je tipican primer, da ne govorimo o igri nogom u polju, koja se uvek smatrala antifudbalskim rezonom, kao i vracanje lopte golmanu.

 

 

 

20 hours ago, neko me sabotira said:


Najjača partija nekog golmana ikada. By far.

Helmut Dukadan je smakao cetiri penala. Svako u svoje vreme.  p.s. Toldo je bio kolos valjda mu je falilo 40 cm do precke, nesrazmeran i golem ali kvalitetan golman.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PorodicneVrijednosti said:

Tjeraj seljacinu Arnautovica u picku maternu

 

Je l' se puca s krovova kod tebe u Esterajh? 😄

 

Ko god da pobedi, tebi veselje pod prozorom ne gine 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...