Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Nije tema ali ozbiljno mi nije jasno kako neko može da se loži na Krištijana, bukvalno najgori ljomber na svetu, od izgleda preko ponašanja - klasičan primer da pare ne mogu da kupe stil, a posebno je to tužno u ovoj veteranskoj fazi karijere koja traje od odlaska iz Reala, verovatno je i svojeručno uticao da pošten narod posmatra fudbalere tako kako ih posmatra. Naravno, igračku veličinu i legacy mu niko ne može osporiti.

 

Messi je sa druge strane skroz neharizmatičan i van fudbala verovatno krajnje neinspirativna persona ali makar nije nešto iritantan. 

 

Au brte, sad vidim da Miki voli i Nadala, taj tek ima harizmu daske za peglanje, šta reći o liku koji još nije savladao engleski do nekog B nivoa a sportski superstar već 20 godina.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ne mora sve simpatije da budu oko ličnosti i harizme. Neko jednostavno voli kako neko igra. Ne može svako da bude Maradona, Kanidja, Gaskojn, Best itd. I ta priča je dosadna, svako bi da navija za nekog mangupa van terena.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ledd said:

Ne vidim kako Portugal može da dobije Francuze (osim na penale).

 

Baš su jalovi i nesigurni. Ovo što im je Šeško izleteo ovako, Francuzi im neće oprostiti.

Francuzi su do sada bas puno pkazali, nisu dali jedan gol iz igre, penal i dva autogola.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nije tema ali ozbiljno mi nije jasno kako neko može da se loži na Krištijana, bukvalno najgori ljomber na svetu, od izgleda preko ponašanja - klasičan primer da pare ne mogu da kupe stil, a posebno je to tužno u ovoj veteranskoj fazi karijere koja traje od odlaska iz Reala, verovatno je i svojeručno uticao da pošten narod posmatra fudbalere tako kako ih posmatra. Naravno, igračku veličinu i legacy mu niko ne može osporiti.

 

Messi je sa druge strane skroz neharizmatičan i van fudbala verovatno krajnje neinspirativna persona ali makar nije nešto iritantan. 

 

Au brte, sad vidim da Miki voli i Nadala, taj tek ima harizmu daske za peglanje, šta reći o liku koji još nije savladao engleski do nekog B nivoa a sportski superstar već 20 godina.

Koliko uzak pogled na situaciju, strasno.

 

Ronaldo treba da bude primjer svima kako se krvavim radom i oslanjajuci se samo na sebe postaje superstar. 

Od ciscenja ulica, oca alkoholicara koji ih je tukao i maltretirao do toga da dodje u Utd i onda  usere Engleze na 2 velika takmicenja '04 i '06 kao igrac Utd kada su ga vrijedjali, pljuvali itd itd a lik im odogovorio na terenu kako titulama, timskim uspjehom i individualnim nagradama. Otisao u budjavi Real po kome su pi.... redovno i uzeo 4 LS. Sa tim Portugalom uzeo EP i Ligu nacija.

 

Sinoc promasi penal, pritisak ogroman i onda uzme i izvede 1 penal za svoju ekipu. Pritisak nevidjen. Daj mi jednog takvog monstruma na mentalnom planu u nasoj reprezentaciji a ne da se skrivaju p..... protiv Slovenije da bi morao Vidic da izvede penal.

 

Kobei Rafa su takodje primjeri krvavih radnika koji su svojim talentom ali radom i disciplinom postigli sve sto su postigli

6 minutes ago, Мџе said:

Pa ne mora sve simpatije da budu oko ličnosti i harizme. Neko jednostavno voli kako neko igra. Ne može svako da bude Maradona, Kanidja, Gaskojn, Best itd. I ta priča je dosadna, svako bi da navija za nekog mangupa van terena.

Ronaldo sada i Ronaldo iz Utd su 2 razlicite dimenzije. Ronaldo u Utd je bio dribler, zabavljac ali kako je vrijeme odmicalo postajao je sve vise napadac i gol masina u Realu i kasnije Juve itd itd.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DJORDJE said:

Francuzi su do sada bas puno pkazali, nisu dali jedan gol iz igre, penal i dva autogola.

Nemoj tako, nek Don Dusko zivi u svom nekom svijetu, jedan od najvecih hatera Ronalda ali dobro, nabio je tolike komplekse Arsenalu tokom svih ovih godina

Utisavao je klinja od 20 godina krcat Highbury i njihovog idola a onda polivao po Emiratesu '09 sa 40m

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nemoj tako, nek Don Dusko zivi u svom nekom svijetu, jedan od najvecih hatera Ronalda ali dobro, nabio je tolike komplekse Arsenalu tokom svih ovih godina

Molim?

 

Pozabavi se ti tvojim Utd-om i sta ce te sa Hagcinom.

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Miki sad ozbiljno svaka cast Kristijanu na karijeri i tim utisavanjima navijaca ali to ne znaci da Portugalija nije rob istog. Ej svi gledaju kako da njemu obezbede sanse i plus on uzima svaki slobodan udarac da sutira. 

 

Ima srece sto ga je sinoc golman spasio(odbrana Sesku i 3 skinuta penala).

Francuzi isto nisu pokazali kao i Portugalija nista ali nesto ne verujem da ce Pepe moci da prati Mbappe-a.A on ako pobegne nekoliko puta tu je kraj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Мџе said:

Pa ne mora sve simpatije da budu oko ličnosti i harizme. Neko jednostavno voli kako neko igra. Ne može svako da bude Maradona, Kanidja, Gaskojn, Best itd. I ta priča je dosadna, svako bi da navija za nekog mangupa van terena.

 

Pa ok, teško je ne voleti "kako je Krištijano igrao" dok je bio u prajmu jer je jedan od najboljih igrača u istoriji, ali biti njegov fanboy je meni megakrindž jer je lik naprosto odvratan, na stranu igrački kvaliteti. Ne mora to uvek biti neki mangup, jedan od mojih omiljenih sportista je Tim Duncan, sve suprotno od mangupa, ali je lik bio genijalan saigrač, tihi vođa i neko ko je dosta pametan i van pikanja lopte. Krištijano je jednostavno šaban.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Miki sad ozbiljno svaka cast Kristijanu na karijeri i tim utisavanjima navijaca ali to ne znaci da Portugalija nije rob istog. Ej svi gledaju kako da njemu obezbede sanse i plus on uzima svaki slobodan udarac da sutira. 

 

Ima srece sto ga je sinoc golman spasio(odbrana Sesku i 3 skinuta penala).

Francuzi isto nisu pokazali kao i Portugalija nista ali nesto ne verujem da ce Pepe moci da prati Mbappe-a.A on ako pobegne nekoliko puta tu je kraj.

Zamisli ti tog smrtnog grijeha da stanes iza najvece legende te reprezentacije, igraca koji je donio jedina 2 bitna trofeja reprezentaciji u njihovoj istoriji.

 

 

Ja sam neko ko cijeni lojalnost.

Ronaldo je 2 najjaca tima imao na pocetku karijere kada su tu bili Figo, Rui Costa i sada. Na pocetku je bio premlad jer je vec sa 18 godina igrao bitnu ulogu u ekipi a sada ima 39 godina. 

 

Saigraci mu vjeruju, bore se za njega a i selektor. To se sinoc jasno vidjelo. Portugal ima nevjerovatnu atmosferu u ekipi ovo prvenstvo.

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa ok, teško je ne voleti "kako je Krištijano igrao" dok je bio u prajmu jer je jedan od najboljih igrača u istoriji, ali biti njegov fanboy je meni megakrindž jer je lik naprosto odvratan, na stranu igrački kvaliteti. Ne mora to uvek biti neki mangup, jedan od mojih omiljenih sportista je Tim Duncan, sve suprotno od mangupa, ali je lik bio genijalan saigrač, tihi vođa i neko ko je dosta pametan i van pikanja lopte. Krištijano je jednostavno šaban.

Slazem se.

Saban je lik koji daje milione € pomoci ljudima kojima je ta pomoc neophodna, lik koji nema nijednu tetovazu, lik koji daje krv. Lik kojem je u 39 godini ( 210+ nastupa i 130 golova ) vise stalo nego splavarosima iz reprezentacije Srbije koji su u prajmu.

 

Daj mi Ronalda, Messija, Djokovica, Nadala, Jamesa uvijek iako su svi "sabani" po toj tvojoj definiciji. Ne samo znog talenta nego sto su uvijek tu

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa ok, teško je ne voleti "kako je Krištijano igrao" dok je bio u prajmu jer je jedan od najboljih igrača u istoriji, ali biti njegov fanboy je meni megakrindž jer je lik naprosto odvratan, na stranu igrački kvaliteti. Ne mora to uvek biti neki mangup, jedan od mojih omiljenih sportista je Tim Duncan, sve suprotno od mangupa, ali je lik bio genijalan saigrač, tihi vođa i neko ko je dosta pametan i van pikanja lopte. Krištijano je jednostavno šaban.


I meni je iritantat. Ronaldo je što se tiče ličnosti hodajući templejt modernog fudbalera. Klasičan metroseksualac bez ikakve izražene osobine. Ali što kaže Miki, lik je svojim radom postao to što jeste. Rodjeni je šampion i cenim to što mu je stalo do reprezentacije. Sa fudbalske strane mogu da razumem zašto ga neko voli. 
 

I ja kada gledam fudbal uglavnom se vežem za igru, manje za ličnost. Dva jako draga fudbalera su mi Demis Nikolaidis i Dmitri Loskov, zbog partija koje su pružali u klubovima gde su igrali.

 

Link to comment
Share on other sites

Budimo pošteni, posle promašenog penala, imao je desetak minuta skromnosti i primernog ponašanja. Naprimer kod onog faula u skoku nad Oblakom se nije svađao sa sudijom zbog odluke, već pružio ruku Janu. Od koga je, dosta je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Definitivno jedan od najboljih fudbalera svih vremena, mozda i najbolji, ali retko antipatican lik. Nije jedinstven slucaj u svetu sporta, Djokovic, Kobe, Maradona, Mekinro, samo nekolicina podjednako antipaticnih i vrhunskih.

Portugalci su bili u najslabijoj grupi i ovo im je prvi ozbiljan protivnik, ako se izuzme Gruzija, gde su ipak igrali sa B ekipom. Da bi pobedili Frnacuze morace da pregaze Ronaldov ego i uvedu jednog od trojice napadaca sa klupe u spic. Jednostavno zasao je u godine i vise nije sposoban da efektivno provodi 90 minuta na terenu. 

Francuzi do sada jedno veeeliko nista, ukljucujuci i Ronaldovog "naslednika".

Link to comment
Share on other sites

Sesko bas nema killer instinkt. Slabo ulazi u sanse, pasivan je cesto. Doduse, ima stvarno dobru tehniku, pokretljiv je za svoju visinu, odlicna prangija, ali bukvalno da ima malo ubitacniji pristup, bio bi potencijalno najbolji spic sveta. Ovako mislim da mu fali ono najvaznije za napadaca, i nadam se da ce u godinama koje slede da popravi to.

 

Slovenci simpaticni, cvrsti, borbeni, ali jbg, ima Portugal taman toliko bolji tim da ce da dobije ovo, pa makar i na penale. Isti su kao i Francuzi i Englezi, bukvalno na imena pobedjuju, a slabo sta od fudbala igraju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...