Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

2 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro nemojmo napadati Rajkovica. On je medju retkima koji je korektno radio svoj posao.

 

i trojka pozadi, sve pohvale tim momcima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ajde Markose uozbilji se. Isto bi se i oni kladili na Mitrogola iSNS-a aod njih mucak na turniru.

 

Pa to sto bi se kladili na nekog, ne znaci da ne bi bolje postavili utakmicu i da uprkos tom balastu ne bi uspeli da prodju makar grupu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro nemojmo napadati Rajkovica. On je medju retkima koji je korektno radio svoj posao.

Ne napadam ga, ni ne poznam ga, zabavila sam se ovih par dana, nego mi je to razmišljanje čudno-nemaš nijednu pobedu i misliš da je trebalo da prođeš...pa kako :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Pa to sto bi se kladili na nekog, ne znaci da ne bi bolje postavili utakmicu i da uprkos tom balastu ne bi uspeli da prodju makar grupu. 

Delim tvoje razocarenje. Meni je neshvatljivo da Mladenovic nije igrao vise. To robovanje Mitrogol i Vlahovic moraju zajedno je ludost. Moje najvece razocarenje je SMS iMitrovic. Uz cinjenicu da je Samardzic sa Tadicem morao da igra u finisu. Jbg... "Rade nas ko volove daju nam golove..."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pljuvanje Piksija je samo alibi.i to jeftin.  Ne branim ga svakako ali naprosto osrednja reprezentacija koju ponekad usere i to je to. Bogotac da je trener teško da bi rezultat bio bolji. Pavlovič i Rajković jedini vrijedni pomena . 

Link to comment
Share on other sites

Žile i Mitar kod Piksija imaju kredite da igraji do sutra. Ubacuje tri napadača i tera štopere da organizuju igru kratkih pasova pa ovi napred loptu ne mogu da dobiju nikako. Kad je vratio Lukića na zadnjeg veznog videlo se da tu može da igra a ne kao polušpic. Nismo ničim zaslužili da prođemo grupu. Ni savez ni selektor ni igrači ni navijači.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sta sad kaze Dule wannabe Modric Tadic? 

 

Jbt, ovaj juce maltene place jer mu je reprezentacija primila gol u nadoknadi, ovaj nas bog holandskog fudbala pizdi jer je utakmicu poceo s klupe. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Takodje mi je zanimljivo kako smo od neke skroz cudne reprezentacije koja daje i prima puno golova dosli do toga da imamo jako malo udaraca na gol.


Bilo je barem 3 situacija u prvom poluvremenu gde Gudelj, Ilic ili Milenkovic sa loptom u nogama panicno pokusavaju da postavljaju saigrace jer u zadnjoj liniji nema jedne opcije za pas...

Ekipa nije uopste toliko losa koliko je lose vodjena. Jos dve godine pod Stojkovicem su prilicno sigurno jednostavno trosenje vremena i novi neuspeh. Jedino da nas nalupa mozda Spanija u Ligi Nacija u Septembru na Marakani pa da se podigne neki veci pritisak ali je Piksi toliko izgubio dodir s realnoscu da verovatno tripuje da je ispadanje splet nesrecnih okolnosti.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Milojević i Stanoje su treneri,osrednji ali ipak treneri ...

Piksi bem li ga šta je,

Nije brate problem što ne znaš nego što nećeš da priznaš ds ne znaš ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro. Neka vrsta olaksanja jer je zavrseno. Stvarno je bilo mucenje gledati ove tri utakmice na vise nivoa. Koliko je bilo gresaka vise ni sam ne znam a i nije vise ni bitno.

U ovoj prosjek grupi gdje se protiv Danca i Slovenaca moglo igrati itekako, a Englezi se traze i igraju ispod svakog ocekivanja mi smo ispali. Tu nam je i mjesto, da smo poslednji.

Uzdravlje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Pa nije Mesi da pokrene 9 balvana da nešto odigraju

Bar dva pasa se sećam koji su otišli nikud.

Nije se primetio. Ne kažem da dečku ne treba dati šansu, ali večeras je odigrao baš loše

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...