Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Vlahović se dvaput malo obrukao. Tadić baš našao rupu da učačka gol nakon što smo se spetljali. Nekako smo bili dosta konkretniji kad imamo loptu, posebno u tranziciji, otud i golovi. 

 

Bio je penal Birmančevića. Pavlović će morati da se smiri i da ne vraća udarac kao malopre  Rajković veoma siguran, odbrana dosta smušena, lako se prolazi pored njih, nesigurni, neodlučni, ponekad bez dogovora ko treba da reaguje. Najbolje im ide kad sve reše pravljenjem gužve da nema gde da se prođe, što baš i nije neka taktika.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, neko me sabotira said:


Ja baš krenuo pisati, po komentarima bi se reklo gubite 3-0, kad ono 😁

Daj ne zezajte, drali smo mi ove sa 4:1 pre svetskog pa su nas na svetskom nakantaili svi redom, uozbiljite se

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto vidimo iste mane, u napadu sta damo iz kontre a nece moci bas protiv svakoga tako. A rupe u odbrani ostaju nepromenjene. Samo ce nas spasavati ako bude Dimitrijevicu dan pa da brani sve zivo sto prodje ili ne. Zato su i komentari ovakvi.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Don Juan said:

Mitrović je najkonkretniji igrač u ovoj reprezentaciji. Nestvarno je da neko stavlja pod znak pitanja njegov nastup.

Mada ja verujem da je to više lična netrpwljivost, nego što ima veze sa realnošću.

Naročito pošto je došla od strane navijača Partizana (moje malenkosti). 😎

Link to comment
Share on other sites

Treba tu biti oprezan, ovi prodori sa strane neće baš biti tako laki  protiv ekipa sa mnogo boljim bekovima. Što se tiče napada ja bih utakmice sa jednim napadačem igrao sa Vlahovićem, on je mnogo sposobniji da sam nešto uradi a ako igramo sa dva onda i Mitar sa njim. Samardžić me nije baš impresionirao, podseća na SMS-a koji u repki igra za klasu gore nego u klubu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drgnk said:

Naročito pošto je došla od strane navijača Partizana (moje malenkosti). 😎

Nisam mislio na nikog određeno, ali rekao sam lična a ne klupska 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Klotzen said:

Treba tu biti oprezan, ovi prodori sa strane neće baš biti tako laki  protiv ekipa sa mnogo boljim bekovima. Što se tiče napada ja bih utakmice sa jednim napadačem igrao sa Vlahovićem, on je mnogo sposobniji da sam nešto uradi a ako igramo sa dva onda i Mitar sa njim. Samardžić me nije baš impresionirao, podseća na SMS-a koji u repki igra za klasu gore nego u klubu.

To što neki igrači ne mogu da pokažu svoj kvalitet u reprezentaciji je do selktora, dobro se sećam i priča da jugović nikad ne igra dobro za reprezentaciju pa Matić a u stvari treneri ne znaju da ih iskoriste na pozicijama koje znaju da igraju, sad je to najviše slučaj sa Živkovićem kojeg svi prozivaju a on igra nešto što cele sezone ne igra u Paoku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Barkley#34 said:

odbrana dosta smušena, lako se prolazi pored njih

Ne znam druže koju si ti utakmicu gledao, ali danas do pred kraj pored njih nije prošao niko i pored tragikomične igre veznog reda.

Valjda oko 70x su u 1. pol. Forsberg i Kuluševski primali sami loptu 20-25 metara od našeg gola. 

Budemo li ovako igrali u sredini protiv Engleza, biće puna kofa.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pao je konačno i Portugal. Jes’ da je prijateljska al sad sam dosta (😁) veći optimist nego što sam bio za naš nastup na Euru. 
 

Daklem, od sada i zauvijek, SR Jugoslavija ostaje jedina ekipa s kojom smo igrali više od jedanput a da ju nismo uspjeli pobijediti. I nećemo 😁, dva puta je završilo neriješeno.

 

Od ekipa s kojima smo igrali jednom a da ih nismo uspjeli dobiti imamo X sa Čileom i X sa Kinom na nekom bezveznom China kupu, tamo je totalno lijeva postava igrala. Od Perua smo izgubili prijateljsku a od Ekvadora smo izgubili na SP-u 2002. utakmicu 3. kola u grupi i nismo prošli u osminu finala.

 

Znam da, većinu barem, ovo totalno ne zanima, al eto da zapišem, čisto sebi za podsjetnik 😁

 

Edit: nismo ni Brazil nikad pobijedili u regularnom dijelu, al jesmo na penale

 

Edit 2: nismo ni Tunis nikad dobili u regularnom dijelu, jedan poraz u prijateljskoj, jedna pobjeda na penale na turniru u Egiptu.

 

Ovo je sigurno zadnji edit, sve sam dvaput prekontrolirao 😁

Edited by neko me sabotira
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekifisher said:

Budemo li ovako igrali u sredini protiv Engleza, biće puna kofa.

To je cena igre sa dva napadača, odnosno nemamo dovoljno kvalitetne veznjake koji bi zakrpili rupe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma slažem se ali kako da ne igra Mitar kad deluje da bez njega ne bi dali gol nikada.

Kako da ne igraju Tadić, SMS i Kostić koji ne postoje defanzivno?

Kako da nađemo 3. štopera kad ga nemamo.

Kako da nađemo mesta za Luku Jovića?

Kako da nam brane tri golmana?

Previše nerešivih problema, miriše na još jedan debakl, voleo bih da grešim.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dekifisher said:

Ne znam druže koju si ti utakmicu gledao, ali danas do pred kraj pored njih nije prošao niko i pored tragikomične igre veznog reda.

Valjda oko 70x su u 1. pol. Forsberg i Kuluševski primali sami loptu 20-25 metara od našeg gola. 

Budemo li ovako igrali u sredini protiv Engleza, biće puna kofa.

 

Ti si u pravu, više sam mislio na igru u odbrani, ne na same odbrambene igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Me treba baš ni za svaku grešku prozivati igrače. Deluje da imaju volju i da nema za sad nikog ko zabušava a kvalitet nam i nije ko zna šta da bi odmah skakali na svaku grešku pojedinih igrača. Taktički smo mnogo tanki a brzinski sigurno najgori na EP ali to je problem koji je nastao lošom selekcijom još od pionira. Nama vezni ako nije jak ko konj i trči ko sumanut nije za fudbal a onda dobije račića, mićka i slične bezveznjake.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, dekifisher said:

Ma slažem se ali kako da ne igra Mitar kad deluje da bez njega ne bi dali gol nikada.

Po meni Mitar mora da bude prva opcija.

Znam da se ovo neće svideti svima, ali bez njega smo manje opasni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno, pobedili smo Svedjane 4:1 sa Vlahovicem i Mitrovicem, a i sada 3:0 sa Vlahovicem i Mitrovicem. I dalje ce znalci da pricaju da ne treba da igraju zajedno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...