Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

4 minutes ago, Don Juan said:

Značajna je Rumunska emigracija u Nemačkoj, a i glasniji su.


Ma ima i ovih na svakom koraku nažalost sada zbog rata. 
 

Kakva gotiva je ova ekipa Rumunije. Bukvalno b klasa igrača ali ne daju se. 

Link to comment
Share on other sites

Rumuni nemaju neku igru, ali zato šutiraju opasno iz svih situacija

 

edit: Od Ukrajine sam više očekivao u završnici, obzirom na individualni kvalitet koji imaju u napadu. Zasad jedna velika nula

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Ali Dalic jeste los. Vi ste ovo uradili uprkos njemu i zahvaljujuci sportskoj sreci, jedno par penala vas je delilo od toga da budete underachieveri kao Belgija recimo, a bili ste overachieveri. Njemu svaka cast sto je uspeo da drzi atmosferu manje vise i vukao prave poteze sto se tice toga ko ce biti u timu uopste i koga treba odstraniti, tu je bio u pravu ocigledno.

 

Ali da je on nesto dobar kada se radi o taktickoj pripremi, vodjenju utakmice, sklapanju tima - daleko od toga.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Ali Dalic jeste los. Vi ste ovo uradili uprkos njemu i zahvaljujuci sportskoj sreci, jedno par penala vas je delilo od toga da budete underachieveri kao Belgija recimo, a bili ste overachieveri. Njemu svaka cast sto je uspeo da drzi atmosferu manje vise i vukao prave poteze sto se tice toga ko ce biti u timu uopste i koga treba odstraniti, tu je bio u pravu ocigledno.

 

Ali da je on nesto dobar kada se radi o taktickoj pripremi, vodjenju utakmice, sklapanju tima - daleko od toga.

 

Kako god, ima rezultate, a to je na kraju najvažnije. Ne mogu se složiti da su rezultati ostvareni (samo) zahvaljujući sreći. Dobri igrači, selektor, dobra atmosfera, izbjegavanje afera, dobar ždrijeb, sreća, sve igra ulogu.

Da li bi ostvarili više s nekim drugim? šbbkbb...

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
28 minutes ago, L' Imperatore said:

Rumuni nemaju neku igru, ali zato šutiraju opasno iz svih situacija

 

edit: Od Ukrajine sam više očekivao u završnici, obzirom na individualni kvalitet koji imaju u napadu. Zasad jedna velika nula

Nisu Ukrajinci pokazali bog zna śta ni u baražu. Bosnu su preokrenuli u zasnjih 10 minuta. Šta znam, nije ni njima lako, manje više igraju u gostima više od 2 godine.

Šta radi Sudakov....sam mu igrač, on ide u solo prodor.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu samo zahvaljujuci sreci, samo kazem da u nokaut fazi ili kljucnim utakmicama u grupi ste vise puta bili na zilet i vrlo blizu ispadanja, pa otisli daleko, a dolazili ste u takve situacije zbog lose Daliceve postavke. To je karakteristika odlicne i stabilne ekipe, ali nisam siguran da je Dalic preterano zasluzan za to. Cak mislim da ste imali boljeg trenera da biste bili svetski prvaci bar jednom.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

I kazna odmah.

 

Inace, evo rasprave o Lunjinu, lik je takva koska od golmana, niti ima presence, niti je posebno dobar nogom, niti se postavlja, nista, nije dzabe treci golman, samo ga je splet okolnosti lansirao.

 

Za oba gola je kriv.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Zaslužena kazna. Ukrajinci bez energije. Sebično, bezidejno. Rumuni direktno i ubitačno.

Ovo. Kad imaju poziciju za sut oni sutiraju, kad imaju poziciju za centarsut oni to urade za razliku od Ukrajinaca.

 

Auuuu gazenjeeee

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...