Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ala ce da bude show u JLS kada dodje Drkusic...Djiga je bonus i on će igrati, onda imamo tu Spajica,Stojica,Lekovica, Drkusica....prava poslastica za miloja , I ono što on najviše voli da radi , rotira. Prava bombona.  Kad se Miloje zarotira, pa na kraju niko od navedenih ne bude igrao, a on ubaci nekog za kog nismo ni znali da li je jos u zvezdi.

 

Najbolje je biti igrač u zvezdi ( platezno) s obzirom koliko provedeš na terenu. Recimo Rodić igrao prvo kolo, pa sad poslednja dva nije bio ni na klupi. 

Puma došao, igrao jednu ipo utakmicu,  dok njegov zamenik Jovanović samo jednu od 4....potpuno u milojevicevom stilu pored žive ove dvojice iskočio je Prucev...koji nije bio ni u kakvim planovima ni ti je igrao pripreme,  odigrao je više nego Jovanović koji je uigravan u Rusiji. 

Odigraš za sezonu 5-6 utakmica, plata kaplje, I bog da te vidi. Ako se povrediš nikog ne zanima, taman si trebao i biti zamenjen, jer sad moraju drugu da igraju, tako da ti je svejedno.  

 

Ako kojim slučajem prodjemo bode, ocekujem još jedan kamion igraca, naravno sličnog kvaliteta koji poseduju i ovi postojeci,  samo jos veću poslasticu za miloja i 50 + igrača, a onda neka se na jesen spremi IMT,OFK, Grafičar i ostali sateliti da prime deo igraca, koje naravno finansira zvezda.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

gazprom odavno želi i da ima svog čoveka u upravi koji će da kontroliše novac koji daju ali naši varajići su uspešno izbegavali da na to pristanu čak i po cenu da legne manje novca

 

Neki tamo rus da kontrolise finansije pored nasih uspesnih financijskih radnika!

Link to comment
Share on other sites

Odbijam da poverujem da Rusi žele toliko tvrdoglavo onaj odvratni pravogaonik na dresu. Sa tim mora da se završi kako god. Ajde stolice na stadionu i nekako, more lepih dresova smo usrali zbog tog belog govneta. A samim tim izgubili i para, ipak smo mi cigani izrazite estete jbg. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Molina23 said:

Odbijam da poverujem da Rusi žele toliko tvrdoglavo onaj odvratni pravogaonik na dresu. Sa tim mora da se završi kako god. Ajde stolice na stadionu i nekako, more lepih dresova smo usrali zbog tog belog govneta. A samim tim izgubili i para, ipak smo mi cigani izrazite estete jbg. 

Slazem se sa tobom, tj meni je svaki nas dres slican zbog tog pravougaonika, a veruj mi da postoje tacne dimenzije koje zahtevaju da bude taj pravougaonik. Na pocetku nisu bili zadovoljni kako se video njihov logo i posle su zahtevali belu pozadinu da bi se jasno video njihov logo... 

Link to comment
Share on other sites

Eto to je ono što se dobija od Pume. Igra na obe strane terena, dobar pregled igre i dobar centaršut. Vidi se da se još adaptira. Biće on dobar. 

Olajinka se smorio što ga dao sad kad oće da ide. 😅

Edited by Čočo
x2 😄
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Ne sviđa mi se ova "proslava" gola Olajinke. Od nespremnih igrača, jedino više ne volim nezadovoljne igrače.

 

Bolje igra kad je nezadovoljan.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

Je l‘ Šerif “bolestan”? Sad da me neko pita da mu kažem naših prvih 11 ja pojma nemam. 

Rekao bih ovako nesto:

 

Glazer - X, Djiga, Drkusic, Seol -  Hvang, Elsnik, Ivanic - Olajinka/Milson, Bruno/Serif, Puma/Olajinka

 

Dolaskom zamenom za Mijailovica po meni mi bi zavrsili prelazni rok sto se dolazaka tice, naravno u slucaju da nema odlaska nekog bitnog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...